Detská kozmetika Bübchen. Máte niektorá skúsenosti?

junovka
8. nov 2007

mate niektora skusenosti s kozmetikou Bubchen?Na oko je dizajnovo aj farebne pekna, pekne vonia, len ci je aj kvalitna....mam na mysli, ci vase deticky nemali z nej neake vyrazky a podobne.Vdaka za kazdy nazor. 😉

prvapomoc
8. nov 2007

ja som bubchen používala 4 roky pri synovi a neviem si ju vynachvýáliť.malý mal aj má super kožičku 😉

junovka
autor
8. nov 2007

a teraz pri malej nepozivas?

sloboda4
8. nov 2007

ahojte....no my sme sa z Bubchemu totalne vysypali...maly bol sama vyrazka...otras, stale sa iba škrabal a všetko ho svrbelo ☹ ☹

ale poznam deti, ktore použivaju iba tuto kozmetiku a su max. spokojne 😉

každemu babatku vyhovuje nieco ine
😉

matar
8. nov 2007

ja som pri nikolke aj pri dominikovi od narodenia až doteraz používala na striedačku len bubchen a niveu. a som veeelmi spokojná. mne sa napr. nikolka vysypala z johnsonu. to si treba len vyskušať, každé dieťa reaguje inak 🙂

yesno22
8. nov 2007

treba skusit...ale najviac alergii mali deticky na johnson...o Bubchene som este nepocula, aj my ho pouzivame 🙂

lara1znk
8. nov 2007

my tiez pouzivame bubchen - detske mydielko aj olejcek kazdy den a ziadne problemy neboli,
pocula som alergiach z Johnsonu ale bubchen zatial len same chvaly tak som prekvapena
a je to urcite z toho?

ludik
8. nov 2007

my taktiez pouzivame bubchen - je super,ja som velmi spokojna,mala ma uzasnu pokozku,dokonca mna moja midwife odhovarala od johnson kozmetiky 😉

sisulik
8. nov 2007

mne sa moje deti zatial nevysypali zo ziadnej kozmetiky, ani z bubchenu..len mne bubchen moc nevonia...

pietra
8. nov 2007

ja tiez pouzivam Bubchen a som spokojna. Mne to navyse aj pekne vonia.

tamia
8. nov 2007

ja som kúpila bubchem krém na zadoček a nič moc raz dva sa vpije a podľa mňa ani veľmi neplní ochrannú funkciu pokožky. Radšej používam Johnson baby, a na zadoček sudokrem ten je super.

filipa
8. nov 2007

v tomto rannom veku som ziadnu kozmetiku nepouzivala, okrem mliecka po kupeli z lekarne (excipial lipo), ktore pouzivam doteraz (maly ma 3,5 roka). tymto mliekom som ho natierala celeho. jedine, co sme casom pridali do "kozmetickej vybavy" je detsky sampon babylove a mydielko aloe vera. maly nikdy nemal ani nema problemy s pokozkou. ale kazde dieta reaguje inak, takze treba skusit.

bibula
9. nov 2007

🙂 pouzivam od narodenia,nemam problem

tinockaaa
9. nov 2007

aj my používame od narodenia a nemali sme problém, máme šampon,penu do kúpeľa, krém na zadoček, aj krém na tvár do zimy, a zatiaľ bolo všetko ok. krém na zadok som skúšala aj niveu, aj babylove, aj sudokrem, ale bubchen mi vyhovuje najviac. tromfne to len indulona. 😀

monkula
9. nov 2007

Starší syn bol alergický na Johnson, mladšej to nevadí, ale používame aj my Bubchen, myslím si, že sú kvalitné a nie sú také drahé, ako napríklad Johnson...

sibuska
9. nov 2007

aj my pouzivame bubchen na zadocek a od nemocnice este ani 1 zapareninka nebola 😉

maca793
9. nov 2007

ja som túto kozmetiku používala pri dvojičkách, bola som s ňou spokojná. pekne vonia, aj obalovo je zaujímavá. ale teraz pri malej nepoužívam nijakú kozmetiku, len šampónik na vlásky a telo.

lyzenka
20. nov 2007

Ja som kupila tiez Bubchen - telove mliecko - som myslela ze bude pekne vonat...ale neviem, mne akosik divno vonia - tak akoby chemiou - neviem preco.
Obal je fakt peknucky....ale ta vona...nejako mi nesedi....

rybka78
20. nov 2007

my sme dostali krem na zadocek Bubchen a mala sa mi po nom vyhodila... 😠

maminasr
22. nov 2007

taktiez pouzivame bubchen a neviem si vynachvalit..a maju siroky sortiment

susik77
22. nov 2007

my sme zacali pouzivat zimny krem a zatial v pohode.vonia mi podobne ako krem marina na ruky 😎

zrzuska
18. dec 2007

ja by som chcela vediet ci ten baby ol (olejcek) sa pouziva iba na ritku (lebo tak tam pisu, ze nim sa cisti ritka) alebo je to aj na cele telicko??? 😕

a baby sudokrem sa dava normalne po cisteni zadocku? ked sa babatko prebaluje? alebo uz len ked sa vyskytnu zapareninky?

dakujem vam za rady 🙂

inak aj ja mam kozmetiku bubchen, tak som zvedava ako bude malicke na nu reagovat 🙂

junovka
autor
18. dec 2007

kremik Sudocreme davas pri cisteni, ked sa pokaka.Ja to aspon takto robim.Krem v podstate davam, len ked sa pokaka, nie zakazdym.Ak sa vyskytnu zapareniny, tak za kazdym prebalovenim.Ja som Sudocreme pouzivala aj na ine casti tela, ked mala zapareniny v lete.

Olej je pokial viem, tak na cele telo, ale nesmie sa s nim prehanat, to jest raz za tyzden 😉 .Inak, treba si rozmysliet ci budes babo natierat kremom albo olejom. 😎

zrzuska
18. dec 2007

junovka takze mi v podstate netreba kupovat iny kremik proti zapareninkam? v lekarni mi ponukli taku tasticku od Bubchenu a tam je kremik proti zapareninam, samponik, do kupela a telove mliecko. su to len take malinke balenia. povedali mi, ze mam skusit a uvidim reakciu babatka. dokupila som si len ten olejcek-myslela som, ze sa nim cisti ritka a potom sa dava ten kremik. ze nemusim pouzit vlhcene obrusky. ale aj tie som si kupila. a este mam kremik do nepriazniveho pocasia. vsetko znacky bubchen.
no a zevraj je velmi dobra rybia mast na zadocek. tak som nevedela, ze ked mam sudocrem ci mi ju treba. takze mozem po prebalovani natierat sudocremom? myslela som, ze je to len ked sa uz zapareninka vyskytne 😕
a cim natieras dietatko ked ten olejcek sa ma pouzit len raz do tyzdna? vsetky olejceky sa tak pouzivaju?

junovka
autor
18. dec 2007

Ten kremik od Bubchen proti zapareninam nestoji zanic, aspon nam nepomahal.Sudocremom natieram ritku, len ked ju umyjem pod tec.vodou, ked sa pokaka alebo ked sa kupeme, popripade ked su zapareniny, ale tie sme malo klop klop, ked boli tie otrasne horucavy.
Ziadne cistenie olejcekom som nepocula 😕 Prave vlh.utierky sa pouzivaju na utiernie zadocka a nie olejcekom sa cisti 🙂 , na to sluzi voda 😎
Rybia mast-tu som uzivala pri Timeike, ale stale pachla za rybacinou 😅 .Sudocreme krasne vonia a je aj dobre na ostatne casti tela, ked su zapareniny.
Dietatko sa vseobecne neodporuca kupat kazdy den,samozrejme okrem zadocku, a natierat ci olejom alebo mliekom staci raz tyzdenne.Teraz to viem a je to pravda.Pri Timke som ju natierala kazdy den a kupala kazdy den a takto som jej dobabrala kozu 😢 .
Dieta si tvori vlastny ochranny film na kozi a tym, ze natieras kazdy den, tak ho len nicis. 😎

danulka2
18. dec 2007

my mame z Bubchen len krem do vetra a mrazu a som spokojna.

sofik
18. dec 2007

Ja pouzivam komplet vsetko a je to asi naj kozmetika.

zrzuska
18. dec 2007

tak ja asi skusim ten sudocrem. 🙂 a potom uvidime ci bude dobry prave pre nase babatko 😅
ja som niekde citala, ze babatko by sa malo kupkat v cistej vodicke a len zo dva krat do tyzdna aj s mydielkom alebo niecim do vody (nejaky ten kupel co sa pridava do vody).
na tom olejceku je napisane, ze sa nakvapka na papierovy obrusok a tym sa vycisti ritka a potom sa natrie tym kremikom proti zapareninkam. preto som sa cudovala, ze tam nepisu, ze je to na cele telicko 😕

junovka
autor
19. dec 2007

rob ako myslis 😉 Kazdy sa musi presvedcit sam..na vlastnej kozi.Tak, ako som to ja urobila pri Timeike,teraz som uz mudrejsia 😉 😎

sofik
19. dec 2007

Na zapareniny je najlepsi Bepanten. Nam inak nic nezabralo.

zrzuska
29. dec 2007

ahojte.
nezda sa vam mydielko bubchen moc parfumovane? take moc vonave sa mi zda? nevadi to?
lebo mam aj mydielko sebamed a to vonia len slabucko 😕