Detská kozmetika Nivea. Aké s ňou máte skúsenosti?

fotoportrét
fotoportrét
hanculka
7
Registrovala sa 10. novembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 268 príspevkov a -4 inzerátov. Má 10 priateľov. Prešov.
 Prosím poradte mi ma niekto skusenosti s kozmetikou niveou pre deti. ďakujem za rady
4. okt 2007 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
maminka07
Registrovala sa 28. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 50 príspevkov.
 ahoj, ja niveu nepouzivam, ale kamoska ano, a jej mala ma od nivei strasne suchu pokozku... ja pozivam klasiku, detske mydielko batole... emoticon
4. okt 2007 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leva
1
Registrovala sa 3. apríla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2776 príspevkov. Okres Pezinok.
 Hanculka,ja len niveu,co sa tyka krem na pokozku,krem na prdelku,samponik ci mydielko,donedavna aj vlhcene utierky nivea,som snou velmi spokojna. emoticon
4. okt 2007 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ada78
Registrovala sa 20. decembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 4698 príspevkov.
 my zatial pouzivame z nivei len neparfemovane vlhcene utierky. su najlepsie. emoticon
4. okt 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biccy
4
Registrovala sa 26. augusta 2006 na modrykonik.sk. Pridala 1213 príspevkov. Okres Vranov nad Topľou.
 My Niveu baby pouzivame od narodenia a to mlieko alebo olej (na striedacku),mydlo,sampon,krem na zadok (s tym som nadmieru spokojna),niekedy kremik na tvar,vlhke utierky.A som velmi spokojna. emoticon emoticon
4. okt 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
14
Registrovala sa 2. júla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 14090 príspevkov. Má 48 priateľov.
 no aj my niveu poizavame a tiez sme s nou spokojny emoticon emoticon
od samponika az po telove mliecka ci mydielka emoticon emoticon
4. okt 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hanka274
4
Registrovala sa 7. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 2899 príspevkov. Má 3 priateľov. Este chvilku Ruzinov, okres Bratislava.
 hanculka, treba vyskusat. Kazde babo inu kozmetiku.
My tiez Niveu, alebo Sebamed.
4. okt 2007 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stonozka
2
Registrovala sa 30. januára 2006 na modrykonik.sk. Pridala 339 príspevkov a 5 inzerátov. Má 2 priateľov. Žilina.
 tak my používame tiež niveu, ale trošku to striedam, veľmi sa osvedčili vlhčené obrúsky Nivea soft, a aj krém na zapareninky... ale zaozaj treba len vyskúšať,každé bábetko má inú pokožku
5. okt 2007 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
valy
Registrovala sa 17. apríla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 380 príspevkov. Bratislava - Staré Mesto.
 my pouzivame samponik, mydielko a vlhcene obrusky nivea a tiez si myslim, ze su vyborne.
5. okt 2007 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andy.a
10
Registrovala sa 20. apríla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 8628 príspevkov. Má 24 priateľov.
 my používame penu do kúpeľa a šampón/pre syna/,aj mydlo...
Vlhké obrúsky až od vyššieho veku budeme,resp.sa k nim vrátime..malej nerobili dobre,musela som ich prestať používať a na ritku teraz len harmanček a rybaciu masť dávame.. emoticon
5. okt 2007 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dadka212
548
Registrovala sa 25. júla 2006 na modrykonik.sk. Pridala 11646 príspevkov. Má 105 priateľov. Okres Pezinok.
 My tiež používame niveu a to šampónik, penu do kúpela, krém proti zapareninkám, krém proti vetru a chladu a krém na tvár a celé telo. Použila som raz aj olej, ale malému to vysušilo celú tvár a telíčko a mal aj vyrážky a fialovo-červené flaky pod očami.
5. okt 2007 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kattom
6
Registrovala sa 14. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 680 príspevkov, 1 album a 5 inzerátov. Má 7 priateľov. Malacky.
 pouzivam nivea krem na zadocek proti zapareninam a som velmi spokojna. vyskusali sme viacero a tento nam vyhovuje najviac
5. okt 2007 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bibinka
1
Registrovala sa 26. septembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 3026 príspevkov. Má 3 priateľov. Martin.
 nivea je dobrá značka len pre niektoré detičky.napr. starší syn ju "môže" od rána do večera a ten mladší, hoci má len 2 týždne ju nemusí. vyhádzal sa mi po mlieku nivea, takže teraz to liečim a používam naňho len olivový olej. emoticon
6. okt 2007 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andy_ka
Registrovala sa 1. decembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 45 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
 ja pouzivam krem na zadocek, olejcek, mydielko a som spokojna
7. okt 2007 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
susik77
Registrovala sa 5. januára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 8379 príspevkov a 5 albumov. Má 3 priateľov. Okres Praha.
 ja som pouzivala obrusky na zadocek Nivea sensitive, ked mala mala tak mesiac a v pohode emoticon
7. okt 2007 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dahlia23
10
Registrovala sa 16. augusta 2006 na modrykonik.sk. Pridala 1511 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov. Galanta, okres Galanta.
 My používame Niveu už od narodenia - mala som ju aj v pôrodnici, lebo u ns majú Johnoson. A sme veľmi spokojné. Máme mydielko, šampónik, penu do kúpeľa, telové mliečko, krém na tváričku aj krém na zadoček a vlhčené utierky. Olej nepoužívame, lebo z oleja býva pokožka často presušená, nevie dýchať.
7. okt 2007 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mimi109
5
Registrovala sa 8. decembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 1704 príspevkov a 6 inzerátov. Má 15 priateľov. Čadca.
 ja tiez pouzivam niveu od narodenia malej a som spokojna, mame krem na zadocek, na tvaricku , aj proti chladu a vetru a utierky na zadok emoticon
strasne pekne to vonia emoticon
7. okt 2007 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cat
810
Registrovala sa 17. februára 2005 na modrykonik.sk. Pridala 3875 príspevkov a 2 albumy. Má 200 priateľov.
 My pouzivame len Niveu, po pociatocnych zlych skusenostiach s Johnsonon a Kinder Bubchen (vyrazna alergicka reakcia emoticon )
7. okt 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leva
1
Registrovala sa 3. apríla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2776 príspevkov. Okres Pezinok.
 cat ani my sme nemali dobru skusenost s Johnsonom,tiez len nivea.
7. okt 2007 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
snilko7
9
Registrovala sa 29. apríla 2006 na modrykonik.sk. Pridala 1239 príspevkov a 1 inzerát. Má 5 priateľov. Veľké Úľany, okres Galanta.
 My tiež používame len Niveu, aj pri Paťkovi a teraz aj pri malej...značky johnson a bubchen nám tiež nesadli
7. okt 2007 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tomik5
Registrovala sa 3. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 38 príspevkov. Okres Považská Bystrica.
 Krém proti zapareninám malému zadoček ešte viacej podráždil emoticon , ale inak všetko je OK, niekedy striedam niveu s johnsonom, tiež mu sedí. Ale ako je už napísané vyššie, treba vyskúšať, nie každému pasuje nivea.
8. okt 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dahlia23
10
Registrovala sa 16. augusta 2006 na modrykonik.sk. Pridala 1511 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov. Galanta, okres Galanta.
 na zadočke sa nám najlešie osvedčil Sudocream. Mali sme aj tú detskú pastu - rybacia, bola fajn, ale už som ju nemohla ani cítiť. emoticon
8. okt 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lyzenka
Registrovala sa 5. októbra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 1357 príspevkov. Okres Trnava.
 Mne dnes doktorka na prvej návšteve povedala, že žiadnymi Bubchenami a podobnými kozmetikami ho nemám umývať.....len obyčajným lanolínovým detským mydlom....a žiadne oleje.....lebo mal také tie pupáčiky novorodenecké....a že z tých bubchenov by sa vysypal....a aj sebamed? som sa pýtala,....a ona že z toho by sa znovu vysypal....

...a to mám doma drahú WELEDU a aj SEBAMED mydielko... emoticon
podotýkam, že sebamed mydlo nám zas poradili v lekárni na tie pupáčiky......tak si vyberete.. emoticon
8. okt 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tamarka
1
Registrovala sa 30. augusta 2006 na modrykonik.sk. Pridala 712 príspevkov. Má 3 priateľov.
 My používame už štyri roky len bubchen a nemáme žiadne problémy. Sem tam sme vyskúšali aj inú. Nivea je super až na tie vlhčené utierky. Išli sme na dovolenku, kúpila som ich do auta. Dcére aj sebe som utierala tvár a ruky. To ste mali vidieť tú reakciu. Obidve sme mali tmavočervené flaky presne na tých miestach, kde sme sa utreli, takže nivea u nás určite nie.
10. okt 2007 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denik
2
Registrovala sa 23. októbra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 491 príspevkov. Okres Prešov.
 na bubchen upozornila lekárka aj mna, dokonca aj na detský aviril.. ja osobne niveu používam komplet, ale malej vôbec nevyhovuje, tak sme skúsili sebamed (po odporúčaní kamarátky lekárničky) a sme s ním veľmi spokojní.. na dupku sudocrem a johnson používam jedine penu do kúpeľa.. súhlasím s názorom, že treba odskúšať a pozorovať reakciu bábätka emoticon
10. okt 2007 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nathalie111
17
Registrovala sa 15. júla 2006 na modrykonik.sk. Pridala 1757 príspevkov, 3 albumy a 60 inzerátov. Má 5 priateľov. Nitra.
 my ju tiez pouzivame (penu do kupela,olej,krem na tvar,opalovaci a aj proti chladu a vetru)a som spokojna...ziadna alergicka reakcia..ked bola mala mala(po narodeni),mala trochu suchu pokozku,nivea olejcek jej pomohol... emoticon
10. okt 2007 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pookie
Registrovala sa 21. decembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 221 príspevkov. Veľká Británia.
 Mate niekto odskusane mliecko s pantenolom a olejcek zo psenicnych klickov a manlovym olejom? emoticon
17. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roka96
Registrovala sa 5. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1261 príspevkov.
 nemáte skúsenost : Mojmu synovi od malička dávame na ritku nivea proti zapareninkám ale v poslednej dobe sa mu robia pupáčiky aj tak.. može to byt krémom?? Ked sa mu to urobí používam sudocream z toho mu to zmizne a potom ked zacnem zase to má.. už som kúpila aj ten rybí krém ten je dobrý.. ale nechce sa mi verit, že by to bolo z toho krému.. inak používame skoro všetko nivea alebo johnsons a s ničím není problém...
18. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pietra
9
Registrovala sa 28. novembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 53988 príspevkov, 8 albumov a 279 inzerátov. Má 8 priateľov. Bratislava - Ružinov.
 roka, ak ste nemenili znacku plienok alebo vlhcenych utierok, tak to vyzera, ze naozaj reaguje na ten krem
18. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
macca5
Registrovala sa 14. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 225 príspevkov. Má 5 priateľov. Prievidza.
 ahojte,pripojím sa k Vám s mojou skúsenosťou.Samko používa niveu penu a šampon 2v1, samostatnú penu do kúpela a krém.Táto kozmetika mu sadla a nemali sme žiadne kožné problémi.Nemal problém ani so zaparemým zadočkom,Ked sa občas stalo ,že mal riťulku trošku červenú použila som indulonu.Nikdy sme to s krémovaním neprehánali. emoticon
So st. synom sme však problémi mali,vyskúšali sme množstvo krémov emoticon
Velmi záleží od citlivosti pokožky.
18. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mgurnak
6
Registrovala sa 3. decembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 505 príspevkov, 2 albumy a 113 inzerátov. Má 8 priateľov. Žilina.
 aj my pouzivame len niveu..z johnsonu sa nam tvorili vyrazky.....takze u nas vitazi niivea..vo vsetkom.. emoticon
18. máj 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Populárne albumy