Detská kozmetika NIVEA Baby. Aké s ňou máte skúsenosti?

hanculka
4. okt 2007

Recenzie na produktový rad NIVEA Baby nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/forum/modry-konik-testuje/vase-skusenosti-s-produktami-nivea-baby/

-------

Prosím poradte mi ma niekto skusenosti s kozmetikou niveou pre deti. ďakujem za rady

tinus20
18. máj 2009

ja pouzivam tiez nievu-iba na kupanie johnson's lebo maju vyhodne balenie, nivea krasne voni a som s nou spokojna a dakedy si ukradnem trocha kremiku alebo olejceka aj ja 🙂

stvura
18. máj 2009

Niveu pre maleho ani pre seba {okrem gulicky} nepouzivam, odkedy som bola tehotna som precitlivela na vone. Maly sice nema nejaku problematicku plet, no radsej nie...

cessy
18. máj 2009

aj my pouzivame niveu, maly na nu nijak nereaguje, tak ju kupujem 😉

gabuliik
18. máj 2009

Pripájam sa,tiež používame len niveu.Malá ma atopák a robí jej dobre na kožu len krém od nivei. 😉

pookie
19. máj 2009

Moja mala ma tiez suchu pokozku a zda sa ze aj sklon k exzemu tak by som chcela vyskusat niveu, uvidim ci pomoze 😉

mami.sk
19. máj 2009

my pouzivame mydlo Nivea a umyvaci gel na tvar, telo a vlasky a sme spokojni 😉
mydielko pouzivame kazdy den len na zadocek a zahyby a ten gel asi 2 x tyzdenne na cele telicko a je to fajn 😉

mgurnak
21. máj 2009

baby, trosku od temy, ale ked pouzivate niveu, neposlali by ste mi ciarove kody z obalov? za znamku, pravdaze....ak teda nepotrebujete... 😉

murinka
21. máj 2009

my mame telove mliecko,od ktoreho sa ´malej vyhadzali vyrazky.pouzivam ho len na masirovanie bruska. 😝

jankajs
21. máj 2009

My sme od začiatku používali olivový olej, a rybaciu masť pod plienočku, neskôr doktorka poradila prejsť na pleťové mlieko, že je mu olejček dosť mastný a robili sa mu potníčky. Mali sme Bubchen, potom Niveu a tú kupujem doteraz aj ako šampón a penu do kúpeľa. Pod plienku dávam Indulonu alebo Menalind, ak mám obyčajné plienky z DM tak šupnem občas Nivea dets. mlieko. Myslím, že ak nie je dieťa alergické, vyhovuje mu každá normálna detská kozmetika, ktorá nie je prehnane parfémovaná a nemá príliš veľa prísad.

bzuco
22. máj 2009

ja jedine krém proti zapareninám nivea...je super

katalin1984
11. mar 2010

ahojte, my mame vybornu skusenost s kremamy od albarello, kuknite na www.albarello.sk, je to nova a neznama znacka ale vyborna, aspon podla mna. inac ak nam boli uz pupacikyna zadocku prilis silne,tak uz nic nepomohol, ani sudokrem, len to ze sme nechali dlhsie volno bez plienky, aby sa pokozka ususila, a potom sme pouzili velmi opatrne krem imazol.to skutocne pomaha, len netreba z toho velmi vela, lebo je to silna chemia. ale albarello ako prevencia sa nam osvedcilo.

berus222
12. mar 2010

my nemozme pouzivat nic z nivei. maly sa hned vyhazdal. a pod plienku iba bepanthen. skoda ze nic lacnejsie nezabera ☹

robka
12. mar 2010

aj mi pouzivame len nivea kozmetiku pre maleho a som velmi spokojna a maly tiez 😀

robka
12. mar 2010

ahojte aj ja mozem nivea kozmetiku len odporucit sme spokojni 🙂

zuzanale
12. mar 2010

Ahojte tak ja pri oboch dievčatach niveu síce sme mali aj bubchen a johnsons čo sme dostali ale stále sme sa vrátili k nivei a komplet od šampónu, mydla, telove mlieko ...a ta nová sensitive rada hlavne ten v plechovke SOS je úplne super a vôbec sa my nezdá parfumovaná možno ta tmavomodrá rada krémov hej ale baby rada určite nie 😉

hanka333
19. nov 2010

kupujem mydla a utierky a cistic povrchov od www.mh-hygiena.sk
bez silnych voni, prijemne na pokozku a nie su drahy. postovne zadarmo

shelly666
22. okt 2012

Moj maly ma z nivei cerveny zadocek.. :(

mariavasik
22. okt 2012

niveu mozem aj ja odporucit,je super.a hlavnenivea baby nutri sensitive 🙂

aknel1985
22. okt 2012

ja som si detsky kremik z nivei dala na tvar a mala som ju cervenu palivu mne samej nerobi dobre asi mi vadi nejaky ten prafem co ma v sebe ....my pouzivame hipp od narodenia a sme s touto znackou spokojni , mliecko pouzivam aj ja na odlicovanie ....🙂

ducci
23. okt 2012

presne, aj ja som mala z nivey cervene oci, tak som ju radsej ani malej nedavala... my pouzivame bioedermu mydlo a ked ma mala trosku zapareninky takbepanthen 🙂

akea
23. sep 2013

Moje dieta malo velmi suchu pokozku od malicka uz 4 roky len seba med a teraz som kupila niveu a maly ma taku krasnu pokozku ze som bola velmi prekvapena.Mozno to bolo aj zmenou kedze stale som pouzivala len seba med

milota164
28. sep 2013

my pouzivame detsku kozmetiku z oriflame a na zadocek Bepanthen