Je lepšia Nivea, Sebamed alebo Bioderma pre novorodenca?

natalieperez
16. mar 2014

Ahojte, ktorú z týchto značiek uprednostňujete pre novorodenca?
Používali ste niektorá prírodný mandľový olej na masáže?
Ďakujem za odpovede.

zuzka1008
16. mar 2014

my sme používali, a stale používame celá rodina niveu 🙂

sampo
16. mar 2014

ja som mala sebamed, ale ked som si precitala zlozenie, tak uz iba saloos 😅

bastilly
16. mar 2014

ahoj , my mame obidve deticky velmi citlive maly po mne zdedil silny ekzem,ked bol uplne malinky pouzivali sme len cistu vodu a olivovy olej z lekarne, a neskor nam kozny odporucil pouzivat sebamed tuhe mydlo (klasicke) pouzivame dodnes, ked bol syn starsi skusili sme biodermu ale vyvolala mu silnu alergicku reakciu bol vyhadzany asi 3 tyzdne, takze od vtedy neexperimentujeme, pouzivame Sebamed, okrem toho mydla, umyvaciu , penu , telove mlieko a krem na tvaricku a sampon, ked mam silny ekzem lekar mi hned povie aby som pouzivala sampon od sebamedu ....tolko mojea skusenost 🙂

andreah25
16. mar 2014

môj je alergik a ako malý mával ekzémy tuším zo všetkého - skúsila som všetky uvedené kozmetiky vrátane kadejakých ešte iných a skončili sme pri Bupi a Bubchen - tie používam aj teraz pri malej a sú super.

luba28
16. mar 2014

my sme za niveu baby,..aj pri dcere aj pri synovi super,... 🙂 🙂 🙂

dedikatessa
16. mar 2014

cenovo najvyhodnejsia Nivea ale vonou sa mi paci velmi sebamed, mala nie je alergicka ked by som si mohla vybrat tak sebamed, Bioderma je skor ked su nejake kož. problemy a tiez je podl mn zbytocne drahá na bež.pouzivanie

meggi23
16. mar 2014

My používame sebamed som spokojná na ostatné kozmetiky mi je malinký alergický jedine len na sebamed nie 🙂

katren
16. mar 2014

u nas len Nivea

melesmeles
16. mar 2014

jednoznacne bioderma

petkovadanuska23
16. mar 2014

Pre novorodenca urcite ziadnu kozmetiku a uz vobec nie tekutu... Len cistu vodu a olivovy olej a neskor tuhe mydlo,,, tekute vysusuju

drobcek26l
16. mar 2014

Môj malý má tiež sklon k Atopickému ekzému. používame od narodenia Niveu sensitive pre deti a sme spokojný

michaela226
16. mar 2014

Ak mozem poradiť tak bud cistý olivový olej z lekárne alebo dcera ma strasne citlivu pokožku a nemože hocičo ale popri tom olivovom oleji sme skusili výrobky značky Bubchen a nam sadli výborne, su v tom prirodné zložky, fakt výborné

mirka_matervia
16. mar 2014

Myslim, ze najlepsie je zacat len s cisto prirodnymi vecami (napr. od Saloos, Weleda, Nobilis Tilia...) a lekarsku kozmetiku pouzit az v pripade, ze treba liecit, aby potom zabrala. To iste na zadocek - preventivne nic alebo len nechtikovu mast a az v pripade problemu mast na zadok (sebamed, nivea aj bioderma uz obsahuju liecivo). Pri detoch sa mi paci pre vyber kozmetiky rada: "Pouzivaj len to, co by si dala dietatu aj zjest." Ono to totiz casto aj tak dopadne 🙂
Mandlovy olej na masaze - ale aj marhulovy odporucam. Olivovy je tiez dobry, mozno trochu mastnejsi ako marhulovy. Ale kludne aj striedat 🙂

jadodka
16. mar 2014

Bubchen...ci ako sa to pise...🙂, uz som v posteli, nechce sa mi vstavat kuknut...🙂

tilly24
16. mar 2014

my sme nazaciatku pouzivali niveu a teraz babylove z dM

verronica
16. mar 2014

U nás čistá voda, bioderma H2O micelarny roztok. 🙂

mahulenka87
16. mar 2014

Nám sa osvedčila značka Bupi. Bez problémov však Miško znášal olejček Aviril (rokmi overená kvalita), Bioderma aj Babylove

kali23
16. mar 2014

my sme začali s nobilis tilia a pouzivame uz cela rodina..

mydlo pre babatko http://www.bioshop.sk/obchod/mydla/amorek-detsk... ... expediatricka na mna vyskocila, ze mi zakazuje pouzivat mydlo!, a predpisala mi Balneum Hermal... pouzili sme raz, a maly sa z toho vyhadzal, slahla som to do kosa... a dodnes pouzivam toto mydielko 😉

natierala som ho prirodnymi olejmi opat od nobilis tilia ... marhulkovy, mandlovy, a najviac mi vonia "zofia" ... vsetky pouzivame doteraz 😉 http://www.bioshop.sk/obchod/najdene-produkty/

pouzivam taktiez sampon... a na bolave brusko sa mi osvedcil olejcek na to urceny - Amalka

rencakm
17. mar 2014

Ja som pouzivala Sebamed pri obidvoch dievcatach.

besanel
17. mar 2014

Bioderma

denisafono
17. mar 2014

nepouzivali sme nic, na pupcek neskor ked uz bol zahojeny ale zbieralo sa tam take biele tak olivovy olej na vat.tampon a iba vytret-super to pomohlo. Teraz pouzivame Nivea mlieko ale iba tak 1-2x za tyzden. Pri poradni by mala lekarka odporucit podla potreby. V zime pouzivame na licka Nivea do mrazu a na pery obycajny jeleni loj-sem-tam. A do kupela od narodenia sebamed pena do kupela tak gulicku ako hrasok.

whiterosses
17. mar 2014

olej, telové mlieko aj pena do kúpela všetko sme mali neveu ... teraz ako je väčšia som jej kúpila Johnsons ...