Máte skúsenosti s reiki?

sofhia
13. nov 2013

Ahojte mamicky,
momentalne rozmyslam nad reiki na dialku? mate s nim skusenosti? ake? kto vas liecil? dakujem za kazdy nazor.

starostlivamama
13. nov 2013

áno, veľmi zlú, venovala sa tomu jedna moja velmi dobrá kamoška a skončila z toho skoro v blázinci . ja by som neriskovala a nič také nepodstupovala... ona mala z reiki halucinácie a priam hrozostrašné sny takže nevedela ani spávať amusel jaj následne dávať čakry dohromady jeden skúsený liečiteľ.

sono2
13. nov 2013

Ja tu nechcem nikoho odsudzovať, ale to hraničí všetko s bosoráctvom. A Úprimne, na to veríte ? Čo máš za problém, že ho chceš takto nezmyselne riešiť? Nech sa potom ľudia nečudujú, že sa im v živote nedarí, keď veria takýmto blbostiam....

luy
15. nov 2013

čisté báznovstvo,rozprávala som s pár Ludmi čo tomu verili,no rozhovor to bol teda ako zážitok z marsu

lili91
15. nov 2013

ano, mam osobnu skusenost. moja mamicka aj ja sme pred rokmi boli na tom kurze a kratky cas sme sa tomu venovali. vdaka Bohu, som z toho vonku a urcite to nedoporucujem nikomu!!!

maca_p
15. nov 2013

@lili91 preco vdaka bohu? co na tom bolo negativne?

jennika
30. nov 2013

@lili91 aj mna by zaujimalo, uplne seriozne a vazne, co bolo na tom negativne...

v_teba_dufam
30. nov 2013

Reiky je metoda Zleho, nedavajte sa nikdy na nic podobne. Doverujte Bohu. Ja sa liecim len u beznych lekarov, ziadne homeopatika a pochybne techniky.

lallique
6. jún 2014

v-teba-dufam :TY NAOZAJ NEVIES co je REIKY...Rejki (podobne ako iné metódy) predpokladá existenciu energetických centier tela, tzv. čakier, a dráh - meridiánov. Ak sú čakry vyrovnané a v meridiánoch prúdi energia bez prekážok, je človek zdravý a vitálny./je to energia od Boha/

joze002
10. júl 2014

To čo tu čítam sú riadne hlúposti - s prepáčením. Pracujem s Reiki už niekoľko rokov aktívne a ani ja nemám žiadne popisované problémy a ani ľudia, ktorých som liečil. Bosoráctvo? Zlo? Toto väčšinou píšu ľudia, ktorí o tom vôbec nič nevedia a majú informácie z počutia. Niekto sa rozvádza? Zvalíme to na Reiki. A čo ak sa tí dvaja vadili už 10 rokov predtým??? Niekto má psychické problémy? Zvalíme to na Reiki. A čo ak má tie problémy dlhšie a hanbí sa priznať prečo???
Tí čo tak hlasno hovoria o Bohu často o ňom len hovoria a nie sú jeho súčasťou. Nadávať, osočovať to čo nepoznám, kritizovať - to je v súlade s kresťanskou morálkou? Ja sám som veriaci, ale kostol ku tomu nepotrebujem. Presne pre tieto hlúposti, ktoré sa odtiaľ zaslepene šíria. A odporúčam najskôr si o niečom o čom chcete písať nezmysly naštudujte, skúste, porozprávajte sa aj s ľuďmi, ktorí tomu rozumejú a nepočúvajte reči tetiek v kostole, ktorých niektoré názory by možno zaujali v stredoveku, ale nie v dnešnej dobe.

andruska80
10. júl 2014

@sofhia ja mam pozitivnu skusenost s reiki, bola som u liecitelky, ktora sa tym zaobera. Nikdy som neverila na liecitelov a pod, ale mala som dlhodobo problemy s mechurom, u dr zakazdym antibiotika a caje, vracalo sa mi to aj 5x za rok, tak reku skusim nieco ine a odkedy som bola u tej liecitelky, mala som zapal len 3x a to uz uplynulo viac ako 10 rokov odvtedy... a chodilo k nej skutocne vela ludi, viacerym velmi pomohla

sofhia
autor
10. júl 2014

@andruska80 diky hod mi prosim jej meno do spravy, ci link, dik

mocmal
27. feb 2015

Ja už mám reiki druhého stupňa vyše 20 rokov a som spokojný. A spokojný sú aj ľudia ktorých liečim.

alternativna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ignasio
5. okt 2017

Mám reiki 1. stupeň. Prečítal som ai čo tu ľudia píšu o zlých snoch psychike a pod.
Zlé sny spankové paralizi som mával aj pred reiki. Ale ak niekto pred reiki nikdy neriešil jemnohmotný svet tak sa môže stať že začnete vidieť cítiť počuť niečo čo v 3d svete nieje. Je na nás ako sa k tomu postavíme...Reiki z nás nespraví boha ani nás k nemu nepriblíži. Je to len prostriedok k jemnejšiemu svetu a ak sa s ním naučíme pracovať s láskou dokáže robiť zázraky...
A ešte chcem podotknúť že toto je len môj názor a pohľad na svet cez reiki.

tuvok
2. sep 2018

jeden magor zo Zvolena mi skoro ex priatelku zabil. stretnuť ho vtedy tak mu pekne ručne stručne predam energiu mojej päste na jeho papulu