Poradíte dobrého homeopata v Nitre?

janakubicova
17. dec 2012

Mohli by ste mi poradiť dobrého homeopata v Nitre, čo lieči aj deti, najlepšie takého čo s ním máte dobré skúsenosti a vie aj úplne vyliečiť. Ďakujem

evickapooh
17. dec 2012

Dr. Dubajova je naj... http://www.azet.sk/firma/44006/rndr-justina-dub... neviem ci este ordinuje ja som chodila k nej este v roku 1996,ked este ordinuje tak uz nejake skusenosti ma....

fafa
17. dec 2012

Ja som bola u dr. Jancovicovej ak chces dam kontakt do ip, poriesila mi malu z ekzemu a aj mna.

kkl82
17. dec 2012

najlepsie ist rovno do homeo nitra (homeopaticka lekaren na frana mojtu), tam ordinuje registrovana homeopatka - www.homeonitra.sk

janyka
4. máj 2013

Dr. Samuelová, na klokočine. Lieči aj deti 😉

andrej333
21. jan 2014

Dobry den mam taky problem ze byvam pravidelne kazdy 2 az 3 mesiac chory..moj zamestnavatel mi neumoznuje zmenit doktora....a tento moj doktor my uplne zrusil imunitu ked mi dal 4 antibiotik zasebou na anginu a potom zistil ze mam alergiu a tie antibiotika boli vlastne zbytocne...tak chcel by som vediet ci mi vie z tymto pomoct neaky homeopat??dakujem

nelinka2011
5. jún 2018

Prosím vás otváram zase temu,poradíte fakt dobrého homeopata v Nitre pre deti?ďakujem

extempore
5. jún 2018

@nelinka2011 homeopatia je šarlatánstvo, vyťahovanie peňazí z vreciek hlúpych ľudí. Na rodičov, ktorí "liečia" dieťa homeopatiou by mali zavolať sociálku...

nelinka2011
6. jún 2018

@extempore a to prečo hneď socialku? Veľa ľudí to chváli, že im pomohli. Pýtam sa lebo ja osobne nemám skúsenosť. Neliečia? Prečo šarlatanstvo?

extempore
7. jún 2018

@nelinka2011 homeopatia funguje štýlom, že ak máš teplotu tak rozpustíme jeden Paralen v stredozemnom mori a tú vodu potom pi. Účinná látka žiadna, akýkoľvek výsledok je založený na placebo efekte. Žiadny seriózny lekár ti nepovie aby si brala homeopatiu... Prečítaj si články známych vedcov, napr. Doc. Petra Celeca, že čo si myslia o homeopatii...

nelinka2011
10. jún 2018

@extempore ďakujem za informáciu 🙂 prečítam

angelinja
6. júl 2018

@extempore neviem lebo rozmyslam nad homeopatiou ale co viem ze nasa zapadna medicina nevie niekedz ani len urcit diagnozu alebo teda su doktori blbi...aelbo nechcu..neni vsetko len cierne aelbo biele . MUDR Celec plus jeho dalsich pat titulov je urcite kapacita alebo je to len stroj doktora..takyto vedec nikdy nepripusti ze je nieco medzi nebom a zemou aelbo nieco ine ako veda..ale ono nieco ine ako veda aj moze existovat