Preparáty Joalis

zvonkohra
29. feb 2012

Maminky mate skusenost s vyrobkamy joalis od dr.jonasa?chcela som najprv dcerku liecit homeo.ale moc ma to neoslovilo tak chcem skusit tuto metodu

zvonkohra
autor
29. feb 2012

@roo a pomahaju?alebo ake problemy ma tvoja dcerka???tak ta diagnostika je taka ze jej daju do ruky taku trubicku alebo neviem ako to nazvat a potom to napoji na monitor a tam mu ukazuje body dajake alebo daco take kde je problem podla toho nasadi preparaty...ak dieta odmieta spolupracovat tak vraj do 4r dietata sa da aj cez matku

roo
29. feb 2012

@zvonkohra moja mala ma ekzem na nozickach. neviem, ci pomahaju oleje, ale lepsi sa jej to. Ale okrem pouzivania Bambi olejov som vynechala potraviny, ktore je to asi sposobili, pokozku niekolkokrat denne premastujem, vecer ju oplachujem v skrobovom kupeli. Mne ale joalis preparaty zabrali 100 %. Pol roka som sa trapila s herpesom na tvari. Druhy den po pouzivani preparatov joalis VelienDren, Herpeson a Neurodren som mala po probleme. Mne sa totiz spravil herpes vedla oka. S tym chodila dlho, lebo som netusila, ze je to herpes. Potom mi dala ocna lekarka antiviroticku mast, dopovala som sa B-komplexom, zinkom, C-ckom, dva tyzdne po zacati pouzivania tej masticky mi herpes od oka zmizol, ale hned sa objavil pod nosom. To som uz nesla po ziadne maste ku lekarke, potierala som si to cajovnikovym olejom, ten to ukludnoval. Ale stale som to mala. Proste v kuse pol roka som mala vyhodeny herpes. Nasla som stranky Joalis, slov. verzia tam ma moznost napisat dotaz do poradne, tak som to vyuzila, odporucane preparaty objednala a problem bol vyrieseny. Ziadne detoxikacne prejavy som nemala. Akurat po dobrati vsetkych troch preparatov sa mi este vyrutili pod nosom dva pupence a potom uz bol pokoj. A trvaaaaa 🙂 Tolko moja skusenost. Kedze konzervativna liecba herps nevyliecila, len ho presunula inde a inak som sa neliecila, vychadza mi to jedine na joalis.

denisocka
22. mar 2012

je tu niekto,kto pouziva tieto "zazracne" preparaty ?

zvonkohra
autor
22. mar 2012

@denisocka uz my 🙂

denisocka
22. mar 2012

@zvonkohra jak si spokojna? ja som sa nechala nabalachat na jeden sirup a po 2 týždnoch uplne stuhol,nejde vyliať z flašky, vrr . 15 e v čudu

zvonkohra
autor
22. mar 2012

@denisocka ja som zatim spokojna ja sama beriem cranium kvapky na bolesti hlavy+nervovy system a mala berie streson aj deimun a zatim klop klop oki sirupy nemame len kvapky

denisocka
22. mar 2012

inac,tie veci musia byt zazracne,inac to nemoze fungovat,ved tam je podiel rastliny v celom obsahu IBA 0.01 % !!!!! a zvysok cukor

zvonkohra
autor
22. mar 2012

@denisocka pockaj ty myslis ze nemaju ziaden ucinok alebo co vlastne chces vediet? 😕

denisocka
22. mar 2012

vies co,už ani neviem co chcem vediet .zarazila ma cena, to že maju iba 0,01 % vytazku z bylin v celej davke a hlavne to,že sa to po 2 týždnoch nejak skryštalozovalo,proste som celkovo nasrdena na cely Joalis,posledna vec co som tam kupila

usiko
2. apr 2012

@denisocka mas pravdu, ja som sa dala nabalachat mojou detskou dr,vysolila som 50 e,vraj na detox mojho dietata, a ked som pozrela zlozenie,po par dnoch tom to vyliala prec..neexist,ze toto pomoze....nemozne...poslednykrat...

zvonkohra
autor
3. apr 2012

@usiko mne to pomaha aj na dcerke vidim vysledky 🙂

usiko
3. apr 2012

@zvonkohra problem je zesi si nie ista ci by sa vam nepolepsilo bez toho........to je nedokazatelne.....ale pripustam ze placebo efekt tu je, a velmi silny,ak veris tak vyzdravies...lebo tvoje telo si s chorobou same poradi, zmobilizuje svoje rezrevy a prekona ju...ide o solnu sugesciu..........a ty myslis ze to je od liekov.......u mna je to tak ze ja tomu neverim,a teda mne to nepomoze🙂

zvonkohra
autor
4. apr 2012

@usiko jasne kazdy ma svoj nazor a ja ti ho neberiem.....

marlenka30
11. aug 2012

Ste všetky vedľa jak tá jedľa,
Škoda že nepoznáte ako preparáty Joalis fungujú.Sú spracované holograficky to znamená ,že navádzajú imunitu a odhaľujú imunite konkrétne vírusy,baktérie,plesne atď.Ja sama som sa liečila na helikobaktera 5 rokov neúspešne konzervatívnym spôsobom u lekárov a jediné čo dosiahli bolo to že mi sústavnými ATB zničili imunitný systém.Keď som prišla na meranie do Joalis centra tak mi našli okrem helikobaktera aj veľa toxínov,boréliu (na tú som mala silné podozrenie,ale lekári ma ubezpečovali že ju nemám)a mala som veľmi oslabenú pečeň.Dostala som preparáty na helikobaktera,boréliu a tiež joalis drény na žalúdok,slezinu a pečeň.Samozrejme som to užívala tri mesiace aby boli výsledky negatívne.A čuduj sa svete,v súčasnosti mám všetky výsledky krvi negatívne.A nebol to zázrak,ale logické vyliečenie sa z problémov.Je pravda,že detoxikačné prejavy sú niekedy hrozné,ale mne to za to stálo.A bylinky v minimálnom zastúpení čo sú uvedené na každej fľaške Joalis sú nosičmi takisto ako lieh takže na zloženie je zbytočné sa pozerať lebo to hlavné aj tak zostáva Mudr..Jonášovým tajomstvom.Toť vsjo.

jajka78
14. aug 2012

ja som taktiez pouzivala joalis chlamydi plus respire? na dopor.kamaratky, jej tiez pomohli,
a chlamydie mi vysli negativne. cize bez ATB.
islo o plucne chlamydie.

evina313
28. aug 2012

ja ich tiez uzivam aj moje deti som dala diagnostikovat a obcas to beru...ja tomu verim. a hlavne lekarka prisla na take veci co mi lekari nevedeli zistit par rokov

achesa
3. sep 2012

@zvonkohra my už dlhší čas chodíme s dcérou- má atopický ekzém a viacero ďalších problémov (pečeň, črievka atď). Je ešte malá, takže diagnostička ju merala cezo mňa. malá mi sedela na kolenách a ja som v pravej dlani držala takú kovovú tyčinku a do druhej ruky mi štuchala niečím ako pero a to jej ukazovalo na počítači všetky dcérkine problémy. Mnohé veci sa dali doporiadku, ale ekzém nie. Používali sme kvapky Joalis aj sirupy bambi. ostáva nám ešte posledná kúra, ktorú sme nevyskúšali- teda diagnostička tvrdí, že ak na ekzém nám nič po roku a pol nezabralo, že asi je to nervový a stresový problém, tak ešte chceme skúsiť kvapky na psychiku. Inak, aj ja som chodila aj manžel. Mne tak vyliečila chlamýdie aj mužovi a jemu okrem toho aj zápal hlasiviek, s ktorým si nevedeli lekári rady. Občas tam muž preventívne zájde na základnú detoxikačnú očistu. Asi to funguje- aj keď s tým ekzémom nám to nepomáhalo- predsa len, je to príroda a mne sa teda chémia dosť prieči, najmä v súvislosti s malými deťmi.

zvonkohra
autor
3. sep 2012

@achesa skus streson nam to pomaly zabera

achesa
3. sep 2012

viem, presne na ten ideme, ale ono je to nejaká kúra troch druhov kvapiek. streson a ešte dve ale teraz si nespomeniem. Uvidíme, či pomože.

zvonkohra
autor
3. sep 2012

@achesa mi to berieme s urinal drenom

evulienka22
25. sep 2012

@marlenka30 ahoj, ktora lekarka ti tie kvapky predpisala, resp. robili vysetrenia, aj ja by sm to skusila, dakujem

evulienka22
25. sep 2012

@achesa ahoj mozes mi poradit lekarku, ktora to robi?

achesa
25. sep 2012

@evulienka22 posielam do IP

evina313
17. okt 2012

myslim že na stranke Joalis su uvedení lekari ktori to robia z celeho Slovenska. Ja konkretne chodim k MUDr. Vlachovej do Karlovky. Tam su dokonca dve centra kde liecia tymito kvapkami.ale v BA ich je viac

erika8
5. nov 2012

tiež sa chcem podeliť so svojou skúsenosťou, u nás Joalis začala použivať najprv teta a moja mama. Teta mala autoimunitnú chorobu (vaskulitidu), lekári jej v nemocnici povedali že sa s takým typom ani nestretli tak to nevedia liečiť tak jej dávali kortikoidy a raz do roka chodila na infuzie no a to trvalo 6 rokov. Potom začala s Joalisom, vysadila kortikoidy a samozrejme musela prestať jesť aj lepok a mlieko a zhruba za taký polrok sa začali dostavoť prve výsledky a to nie len tým že už nemala zápaly kože ale aj v krvi mala lepšie hodnoty . Asi po roku jej to úplne zmyzlo. Moja mama mala neskutočne bolesti nôh (syndrom nepokojných nôh), nemohla kôli nim spávať. Lekari jej už začali dávať lieky na parkinsona, druha lekárka jej vravela nech to radšej neberie a ked začala uživať Joalis tak zhruba po pol roku jej to úplne vymizlo. Ja som začala až neskôr. Najprv sa môj 6 tyždňovy synček cely vyhadzal a išli sme ku kožnej ta nám dala mastičku a čuduj sa svete ta zázračne zabrala, potom som zistila že to boli kortikoidy. Asi o pol roka sa zase cely vysypal a všetko ho svrbelo. Tak som sa aj ja odhodlala začať s joalisom. Musím povedať že to veľmi pekne zabralo, sem tam sa to zo začiatku vracalo a maly musel vybrať viacero druhov syrupov, kvapiek a pravidelne ho mastim aj olejmi ale teraz už máme pokoj a môže jesť všetko. Ja mam zase pozitivne skusenosti s mojou migrénou, síce sa mi sem tam objaví ale už je to neporovnatelne lepšie a nemam 3 dnove bolenie hlavy ako predtým. Momentálne beriem joalis na ženské problémy lebo mam endometriozu a nepravidelný cyklus tak som zvedavá ako to dopadne. Taktiež chceme druhe babo tak aj manžel berie detoxikaciu na mužske veci tak dúfam že sa babo podari a hlavne bude zdrave 🙂Beriem to už zhruba rok a pol a preliečila som už viacero veci ale je pravda že k tomu uživaniu treba aj upraviť životný štýl. Celá rodina nejeme jedlá z bielej muky len z celozrnnej a bezlepkovej a taktiež nejeme nič z kravského mlieka, len kozie a ovčie. Nie je to nutné ale v podstate lepok a mlieko opäť zanášajú organizmus tak po istej dobe sa človek zase dostane tam kde bol takže je to lepšie keď sa človek podľa toho stravuje. Tiež treba povedať že to nie je lacná zaležitosť ale je to super keď viete že to pomáha. Určite to nie je zázrak a netreba od toho čakať že po týždni zázračne človek vyzdravie a taktiež určite sú aj choroby pri ktorých to nepomáha. Môj otec dostal alzheimera a k tomu plno iných pridružených chorob a u neho to už nezaberá ale zase alzheimer sa liečiť neda takže ...Treba si aj prečítať knihu od Jonaša Praktická detoxikácia a tam je to všetko pekne vysvetlene pri ktorých chorobách čo použivať a aké sú výsledky s liečbou. Najlepšie je chodiť sa premerať na pristroj Salvia lebo tam zase presne viete ako na tom ste. My chodíme k pani Šankovej z Trenčína, síce ja som z KE ale ona tu pravidelne dochádza a sme s ňou veľmi spokojný. Tak dúfam že som niekomu pomohla a poradila

agibrej
19. nov 2012

@zvonkohra Ahoj Som Atestovany terapeut pre joalis a zacala som to robit lebo som si poriesila autoim.stit.zlazy a aj deti dcera alegria a maly stale laringitidy...nepisem ti preto aby som nieco obhajovala stale poviem treba to skusit a podstata veci je že zistiš čo sposobuje ochorenie a nepotlacas ho mastami liekami-v prip.alergii su to kortikoidy...viac info a krasne ciania najdes v casopise klikni joalis .cz alebo napr. o alergiach youtube Mudr.jozef jonas-Alergie..a ak by si potrebovala hocičo objasniť mile rada pis agibrej@gmail.com. 🙂 Agi

agibrej
19. nov 2012

@evulienka22 Ahoj reagujem na tvoju vyzvu tak neviem aky mas problem a co ťa trapi nie vsetci su lekary -su to atestocvany terapeuti a ja som tiez jeden z nich posobiaci v poprade ak mi napises na mail agibrej@inmail.com tak ta usmernim co si mas zohnat ake kvapky mozno aj bez dg....Agi

velvet26
22. nov 2012

baby nemate skusenosti s pripravkom joalis deimun aktiv - detoxikacia po ockovani u dietata? terapeutka zo stranky www.joalis mi ho odporuca pre 18 mes.dceru no na pribalovom letaku je uvedene, ze pripravok nie je vhodny pre deti...
taktiez viete poradit ako detoxikovat dieta po ockovani?

erika8
30. nov 2012

@velvet26 Môj synček mal dosť vysoke teploty pri očkovaniach tak mi tiež terapeutka poradila deimun aktiv a dávala som mu ho na bruško 2x denne po 10 kvapiek asi týždeň pred a týždeň po očkovani a očkovanie potom zvládal lepšie mal len trošku zvýšenu teplotu

velvet26
30. nov 2012

@erika8 a to si mu masirovala brusko s tym? mne odporucila terapeutka z ich stranky 3 kvapky dvakrat denne na lyzicku vody davat...