Spoľahlivý liečiteľ. Viete o nejakom?

gabka
6. júl 2007

Jedná sa o moju kolegyňu, má endometriozu, a bohviečo ešte všetko. Napcháva sa kilami liekov a hormónov a mám pocit, že jediný, kto jej môže pomôcť je naozaj dobrý liečiteľ, ktorý jej dá dokopy celé telo aj dušu. Naozaj by som jej chcela veľmi pomôcť, tak ak máte niekoho "odskúšaného" napíšte mi prosím kontakt a ako ste s ním boli spokojné. Najlepšie by bolo BA a okolie - ak sa dá.

laaska
19. sep 2014

4. ALTERNATÍVNA MEDICÍNA

• Ľudoví liečitelia
• Filipínski liečitelia – operácie rukami, nožničkami... jazva zmizne
• Bioenergetika, bioterapeutika
• Magnetizmus
• Psychotronika, biotronika, geopatogénne zóny a ich odrušovanie
• Paradiagnostika (napr. irisdiagnostika ...)
• Homeopatia
• Akupunktúra
• Akupresúra
• Holotropné dýchanie, aromaterapia (vonné lampy, tyčinky ...)
• Vegetariánstvo (je spojené s jógou a východnými filozofiami)
• Rozličné „zázračné“ rastliny (žen-šen, ...), Golden Yacca, Švédske kvapky, Mušnio
• Implikátor „ježko“; cosmodisk
• Makrobiotika
• Ionizačná terapia (ionizátor vzduchu)
• Bachove lieky z kvetov
• Antropozofická medicína
• Alexandrova metóda
• Kašpirovskij, J. Pravda, Vanga, Džuna ...

Odkazy na Sväté Písmo:

Mt 7, 15-20: „Chráňte sa falošných prorokov: prichádzajú k vám v ovčom rúchu, ale vnútri sú draví vlci. Poznáte ich po ovocí. Veď či oberajú z tŕnia hrozná alebo z bodliakov figy? Tak každý dobrý strom rodí dobré ovocie, kým zlý strom rodí zlé ovocie. Dobrý strom nemôže rodiť zlé ovocie a zlý strom nemôže rodiť dobré ovocie. Každý strom, ktorý neprináša dobré ovocie, vytnú a hodia do ohňa. Teda po ich ovocí ich poznáte.“

Mt 24, 24: „Lebo vystúpia falošní mesiáši a falošní proroci a budú robiť veľké znamenia a zázraky, aby zviedli, ak je to možné, aj vyvolených.“

Ef 5, 11: „ ... nemajte účasť na jalových skutkoch tmy, radšej ich odhaľujte“

Zjv 13, 13: „A robí veľké znamenia, ba spôsobuje, že aj oheň z neba pred zrakmi ľudí zostupuje na zem.“

Zjv 21, 8: „Ale zbabelci, neveriaci, poškvrnení, vrahovia, smilníci, traviči, modloslužobníci a všetci luhári budú mať podiel v jazere horiacom ohňom a sírou; to je tá druhá smrť.“

5. PSYCHOLOGICKÉ METÓDY

• Autosugescia, autohypnóza
• Autogénny tréning
• Relaxačné a autorelaxačné techniky
• Transcendentálna meditácia
• Silvova metóda
• Kurzy úspešnosti

6. FALOŠNÁ DUCHOVNOSŤ

• Všetky druhy jógy a zenu
• Všetky druhy východných bojových umení (karate, aikido, taekwondo, wu-šu,
• Obdiv k východným náboženstvám a ich vodcom (Gándhí, dalajláma, guruovia ...)
• Obdiv pohanskej egyptskej a gréckej mytológie (sošky, amulety, nílsky kríž ...)
• Viera v reinkarnáciu
• Viera v mimozemšťanov
• Účasť v štruktúrach New Age

7. OKULTNÁ LITERATÚRA, FILMY

• O mágii, čarodejníkoch
• Horory, krváky
• Časopisy Mystery, Bosorka, Fiškál, neuveriteľné príbehy, listy zo záhrobia
• Kafka, R. A. Moody, Souček, Daniken, Nostradamos, páter František Ferda, Chardin, De Melo, Henrich Heine, Freud (psychoanalýza)

8. OKULTNÁ HUDBA

• Heavy metal, rock, ...
• Ezoterická, relaxačná
• Hudba New Age

selena263
19. sep 2014

@laaska Ja sa riadim tym, co je v desatore, tam sa ziaden trojjediny nespomina, pretoze Boh je jediny jeden! Ako je pisane v biblii, sam Boh stvoril vesmir, nebo a zem, vsetko zive a nezive na svete.... a nepotreboval ziadnu asistenciu od ziadneho ducha, Jezisa ani ziadnych svatych... a ani teraz ju nepotrebuje. Vsemohuci Boh zvladne vsetko sam, on jediny 🙂

laaska
20. sep 2014
laaska
20. sep 2014

@selena263 ked sa riadis 10timi prikazaniami, mala by si citat aj Bibliu, jedine tam je pravda. Diabol klame a vyuziva na to vsetky prostriedky a nic mu nie je svate. tak ako oklamal evu a adama a pod hriechom padlo cele ludstvo. Ale pomodlim sa za teba, aby si nasla tu spravnu cestu a zistila si, ze jedine Jezis je cesta, pravda i zivot.

selena263
22. sep 2014

Bibliu som citala, preto viem, ze k nikomu inemu sa clovek nesmie modlit, okrem samotneho Boha. Precitaj si casti o Noemovi, Abrahamovi a Lotovi, kto im pomahal a chranil ich?
Jezis bol bozi prorok, clovek s poslanim od Boha, ale nikdy nebol, nie je ani nebude bohom. Boh je len jeden!!!!!!
@laaska

dada7777
26. sep 2014

liečiteľ Dedík - ordinačné hodiny

pán Dedík má dlhoročné skúsenosti a vie pomôcť s rôznymi problémami. Chodieva pravidelne na tieto miesta:
prvý štvrtok v mesiaci - Bratislava, Kultúrne stredisko Prievoz, Kaštieľska 30, 8.00-16.00 h.
prvý piatok v mesiaci - Trenčín, Kultúrne stredisko Dlhé Hony (Stred), ul. 28.októbra č. 2, 9.00-16.00 h.
druhý štvrtok v mesiaci - Piešťany, Hotel Atóm, Krajinská 32, 13.00-17.30 h.
posledný štvrtok v mesiaci - Trenčianske Teplice, Domov učiteľov, Partizánska 11, 13.00-18.00 h.

Za prvú návštevu berie symbolických 5 eur a kontroly sú zdarma. Potom sa už platí len za kvapky, jeden kus stojí 5 eur. Telefón na neho je 0905 513 908.

laaska
29. sep 2014

@selena263 Nikto iny ako Jezis sa na Zemi nenarodil.
Narodil sa z Panny!!! Takto sa ziadny prorok nenarodil!
Vstal z mrtvych!! Ziaden prorok nevstal z mrtvych.
https://www.modrykonik.sk/forum/alternativna-liecba/spolahlivy-liecitel-viete-o-nejakom-2/
klik na 1:07:20 ale odporucam pozriet cele

laaska
29. sep 2014

1:08:15

ivka225
29. sep 2014

@laaska Ahoj, karate by som zasa nezatracovala, aj ked samozrejme pri ňom môže prísť k zraneniu, ale to sa môže stať aj pri futbale (mimochodom, ako je to z tvojho hľadiska s futbalom? Ten je v poriadku?) No a k horrorom snáď toľko, že veľmi často ide skutočne o podradný žáner, ale napríklad knihy Stephena Kinga sú ako po obsahovej, tak po kompozičnej stránke na dosť dobrej úrovni, nemyslíš?

laaska
1. okt 2014

@ivka225 knihy uvedeneho autora som necitala, horory nepozeravam, lebo vsetko sa dostava do podvedomia /vid male deti, alebo este lepsie Brejvik - ci ako sa volal, ten z Norska, ktory kopiroval hru a postrielal cely ostrov ludi/ a ohladom karate, mne svagrina hovorila, ze cielom je trafit nejake body na tele, aby ta sparalyzoval. Ja som napriklad kedysi cvicievala 5tich tibetanov a nakoniec sa z toho vyklula modlitba zasvatenia k satanovi....nieje to sranda robit veci o ktorych vela nevieme - zvlast ak pochadzaju z inej kultury.
Tam ide hlavne o to, ze ta "nieco" nabija novou energiou a vsetko sa ti v tele zlepsuje....

ivka225
1. okt 2014

@laaska Aha, takze zasvatenie k satanovi ... Ja chodim behavat, myslis, ze je to bezpecne?

laaska
2. okt 2014

@ivka225 behanie je bezpecne 🙂
http://www.milujtesa.org/nr/joga_okultizmus_a_m...
priciny prekliatia bod 1. hovori o joge, kde sa tiez zaraduju 5ti tibetania
http://vinbarg.fara.sk//oop.html

laaska
2. okt 2014

http://dolezite.sk/old/Krestansky_pohlad_na_ezo...
Zmluva s diablom (satanom):

Liečiteľ (mág) musí mať zmluvu so satanom, aby mal čarodejnícke schopnosti, resp. aby mohol komunikovať s diablom aktívne (vidieť do diabolského duchovného sveta), alebo pasívne (zariekavaním, teda inkantáciou). Každý, kto má nadprirodzené schopnosti pomocou diabla, pôjde po telesnej smrti do zatratenia! Ide o hriechy, ktoré sa najviac protivia Bohu. V mnohých prípadoch sa stane, že ani sám liečiteľ nevie, na základe čoho EAM funguje, nevie, že spolupracuje s diablami.

Čítajte viac: http://dolezite.sk/old/Krestansky_pohlad_na_ezo...

Joga a iné ázijské cvičenia a meditácie.

Cviky človeku môžu prospieť, ale v niektorých meditáciách sa skrýva priama modlitba k diablovi. Napr. pri modlení mantry je zrejmé, že môže ísť aj o vzývanie diablov. Ešte riskantnejšie je chodiť na rôzne kurzy jogy a meditácie.

Čítajte viac: http://dolezite.sk/old/Krestansky_pohlad_na_ezo...

irenkask
2. okt 2014

Čo ja viem , tak v našom meste chodí do kostola najviac ľudí posadnutých satanom, tak potom neviem akú to majú zmluvu kto s kým.
A najviac tých čo majú zmluvy so satanom poznám katolíkov, aj keď necvičia jógu.
Sú to najzákernejší a najzlomyseľnejší ľudia akých táto zem nosila.
Najvyššia satanáška bývala vedľa mňa v bytovke, chodila v kuse do Ríma, ale také peklo aké ona robila ľuďom zo života sa len čudujem, že sa ten kostol kam chodila nezrútil na jej hlavu.
Neviem podľa čoho si boh vyberá svojich služobníkov, ale zdá sa že väčšina z nich má zmluvu aj s bohom aj s diablom a zrejme si to vôbec neuvedomujú, lebo také zlo by inak v živote nemohli páchať.

dianus70
13. okt 2014

pocula som o liecitelke z Topolcian konkretne z Kovariec, poznate ju niekto? ma s nou niekto skusenosti?

degva
22. okt 2014

Chcem sa vyjadrit k liecitelke glorii-jarke,o ktorej sa dokola niekto vyjadruje pozitivne s kontaktom na mail.Ta pani nema ani potuchy o liecitelstve a vesteni,ak sa niekto citi naozaj zle a hlada pomoc,nech si usetri cestu.

anton3
4. nov 2014

Dobry den,mesiac som nemohol nic jest maximalne tak 1 suchar a piskotu za den,schudol som 20kg ale to nebolo vsetko okrem toho som nemohol vobec spat srdce mi busilo niekedy aj 140 v klude,lekari nic nezistili tak to pripisovali psychike ale pomoct mi nevedeli,lieky na ukludnenie a spanie pomahaly iba na par minut ale neuzdravili ma stale som nemohol normalne jest a bolo mi dost zle a keby nemam malu dcerku a syna tak som uz rozmyslal nad hocicim a aby toho nebolo este malo tak som asi prechladol na krize a dostal zapal sedacieho nervu,ze som sa nemohol ani pohnut,vyskusal som aj jedneho liecitela ktory mi ale nepomohol,modlil som sa a prosil pana boha o pomoc,nechcel som sa este kvoli detom vzdat ale ozaj to bolo velmi tazke a tak som este pozeral fora na internete ze by som este neakeho liecitela vyskusal a podla dobrych ohlasov na pana liecitela Petra z Presova som mu zavolal a kedze som nemohol s tou nohou ani chodit bol ochotny prist on za mnou skoro 400km a mozem povedat ze ma velky dar od boha uz po dvoch dnoch som mohol lepsie spat a zacinam aj pomaly jest a ani srdce mi tak rychlo nebusi a dokonca mi pomohol aj na tu chbticu,velmi mu za to dakujem.cislo na liecitela Petra 0949 232 371

acik
19. nov 2014

@anton3 prosim ťa a vieš mi povedať koľko berie ten liečiteľ? tiež som o nom citala len same dobre veci, no nechcem sa nejak zahambiť ak sa s nim stretnem a nebudem vediet kolko mu mam dať. Dakujem

znovuzrodenie
20. nov 2014

ahojte skuste pozriet na stranku dotykmotyla znama tam bola a bola spokojna ale kazgy je iny a nie kazdzý kazdemu sadne

katuska284
20. nov 2014

@lentilienka Ahoj prosím ťa poslala by si mi kontakt na tu lekárku? Vopred Ti veľmi pekne ďakujem

janinah
20. nov 2014

skutočný liečiteľ nemá stránku na nete,skutočný liečiteľ nepotrebuje reklamu a aj tak k nemu chodí kopa ľudí....skutočný liečiteľ lieči a neobchoduje,nemá cenník a nerobí biznis...

sllnecnica1
24. nov 2014

Dobrý ďeň žienky,
prosím Vás poraďte mi. Dcéra ma tiky, k tomu je nepokojná... Skúšal niekto z Vás liečbu na toto všetko nejakým alternatívnym spôsobom, príp. homeopatikami. A ešte niečo, má niekto z Vás skúsenosť s p. dr. Janou Mrázovou z BA. Ďakujem za odpoveď.

citos
25. nov 2014

Musím plne súhlasiť s Antonom3. Je to Pán liečiteľ - Peter z Bardejova. Môjmu manželovi veľmi pomohol - po mozgovej príhode. Mal veľké problémy s depresiami, celý imunitný systém mal rozvrátený - chudol, všetko ho bolelo, keď ho videl pán Peter bol zhrozený. Ešte v ten deň, keď od nás odišiel sa mu začal stav upravovať. Prvý krát k nám prišiel v októbri a dnes môžem povedať, že manžel je akoby vymenený - nemá depresie, nemá problémy s pankreasom, obličkami ani prostatou, už v noci spi, je spokojný a dalo by sa povedať, že nemá žiadne zdravotné problémy. Je to človek, ktorý aj poradí - čo sa týka stravy. Veľmi mu za to ďakujeme. Ma naozaj dar od Boha. Ešte raz ďakujeme.

suzanna333
19. dec 2014

Ahojte.. Neverila som tomu, ze existuje nieco take, co dokaze liecit okrem lekarov. Mala som vsak silne bolesti chrbta a aj napriek castym navstevam lekarov a rehabilitacii som sa tejto bolesti nezbavila uplne. Kamaratka mi odporucila jedneho chlapca, ktori sa venuje lieceniu systemom Shamballa. To som ani netusila co je, ale po jej naliehani som pozrela tu webstranku. Info som tam nasla len strucne a tam to skoncilo. O par dni ma napadlo, ze to teda skusim, ma tam predsa ze 1 liecenie je zadarmo, tak som ho kontaktovala. Bol to prijemny mlady muz 🙂 dohodli sme sa na presnej hodine liecenia. Dali sme to na stvrtok vecer, bola som doma sama a tak mi manzel nesomral, ze som sa zblaznila. Lahla som si a uvolnila, ako mi jozef povedal. Lezala som asi 5 minut a nic sa nedialo, potom to vsak prislo 🙂 az som dostala z toho zimomriavky, brrr.. Od chodidiel smerom hore mi zacali behat mravce, ale take jemne, ako male slabe iskricky, islo to stale vyssie az do cela kde to aj prestalo po par minutach. Potom som citila zase teplo a neuveritelne aj moj chrbat.. Potom preslo aj to, cele to trvalo asi pol hodinku, mozno viac, neviem zaspala som.. Po prebudeni som nevidela ( necitila) ziadnu zmenu, tak som ho kontaktovala. Povedal mi, ze vsetko je v poriadku a sama to uvidim, tak ze dobre.. V noci som sa budila asi 4 krat som bola hore a na toalete, to sa mi este nestalo.. Mala som mokru nocnu koselu na chrbte, fuu vtedy si hovorim nieco sa deje... Druhy den som citila chrbat este sem tam ale urcite menej ako predtym.. Asi po troch dnoch som si uvedomila, ze to naozaj pomohlo, pretoze bolest nadobro odisla 🙂 a uz presiel nejaky cas odvtedy, no som stale fit klop,klop,klop 🙂 dakujem a vrele odporucam.. Neviem ci sa sem mozu davat linky, ale ked hej, tak www.shamballa1024.sk. Prajem vsetkym vela vela zdravicka.. Zuzka

anett9
19. dec 2014

tiež odporúčam p. Dedíka : http://www.dedikadcery.sk/

suzanna333
19. dec 2014

suzanna333 Ahojte.. Neverila som tomu, ze existuje nieco take, co dokaze liecit okrem lekarov. Mala som vsak silne bolesti chrbta a aj napriek castym navstevam lekarov a rehabilitacii som sa tejto bolesti nezbavila uplne. Kamaratka mi odporucila jedneho chlapca, ktori sa venuje lieceniu systemom Shamballa. To som ani netusila co je, ale po jej naliehani som pozrela tu webstranku. Info som tam nasla len strucne a tam to skoncilo. O par dni ma napadlo, ze to teda skusim, ma tam predsa ze 1 liecenie je zadarmo, tak som ho kontaktovala. Bol to prijemny mlady muz emoticon dohodli sme sa na presnej hodine liecenia. Dali sme to na stvrtok vecer, bola som doma sama a tak mi manzel nesomral, ze som sa zblaznila. Lahla som si a uvolnila, ako mi jozef povedal. Lezala som asi 5 minut a nic sa nedialo, potom to vsak prislo emoticon az som dostala z toho zimomriavky, brrr.. Od chodidiel smerom hore mi zacali behat mravce, ale take jemne, ako male slabe iskricky, islo to stale vyssie az do cela kde to aj prestalo po par minutach. Potom som citila zase teplo a neuveritelne aj moj chrbat.. Potom preslo aj to, cele to trvalo asi pol hodinku, mozno viac, neviem zaspala som.. Po prebudeni som nevidela ( necitila) ziadnu zmenu, tak som ho kontaktovala. Povedal mi, ze vsetko je v poriadku a sama to uvidim, tak ze dobre.. V noci som sa budila asi 4 krat som bola hore a na toalete, to sa mi este nestalo.. Mala som mokru nocnu koselu na chrbte, fuu vtedy si hovorim nieco sa deje... Druhy den som citila chrbat este sem tam ale urcite menej ako predtym.. Asi po troch dnoch som si uvedomila, ze to naozaj pomohlo, pretoze bolest nadobro odisla emoticon a uz presiel nejaky cas odvtedy, no som stale fit klop,klop,klop emoticon dakujem a vrele odporucam.. Neviem ci sa sem mozu davat linky, ale ked hej, tak www.shamballa1024.sk. Prajem vsetkym vela vela zdravicka.. Zuzka

dm2
12. feb 2015

ahojte vedeli by ste mi poradiť nejakeho liečitela, pripadne bylinkarku v žilinskom kraji?
🙂
dakujem 😉

alternativna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blbylogin
27. mar 2015

@aninav na tu schizofreniu treba skusit Petra Petranského - http://zisvojsen.com/kontakt/, je zo Serede a posobi aj v BA, je vyborny...

enya00
27. mar 2015

@laaska co ako? 😀 tak podla tohto je diabol vsade a ludia sedte doma na zadku a chodte iba do kostola 😒 tak potom aj doktori su posadnuty diablom,ked vedia vyliecit ludi,ale vynajdu liek kt.ludi vylieci ...tak pozror uz ani k doktorovi,ten je tiez posadnuty 😲