Antikoncepcia Cyclotest

lenuska1547
5. mar 2013

Prosím vás o radu, ohľadom antikoncepcie, kamarátka mi odporúča - http://www.otehotnenie.sk/product/cyclotest-2-p...
Aj si to dosť vychválila, sama to používa, ale radšej by som počula rady aj ostatných.
Ďakujem pekne

xlucia
5. mar 2013

@lenuska1547 odporucat vhodnu ti ma gynekolog po riadnom vysetreni a zobrani krvi 😒 😒 😒 😒 😒 😒

sorciera24
6. mar 2013

@xlucia ale cyklotest nie je HAk;)

renat331
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzyk21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jans257
24. mar 2013

Mam ju tiež, riadim sa podľa nej, aby som vedela kedy mám plodné dni 🙂

vikisana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sorciera24
31. mar 2013

@vikisana aj ked mas plodne dni, nikde nie je napisane, ze musis otehotniet.....musia bzt aj dobre podmienkz, plus kopu inzch faktorov 😉

vikisana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sorciera24
31. mar 2013

@vikisana teraz enviem , co myslis....to, ze si neotehotnela pocas plodnych dni (ked ukazovalo), ci to, ze to uakzovalo cosi ine...ci co?

vikisana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sorciera24
31. mar 2013

@vikisana a ja ti este raz poviem, ze aj ked mas plodne dni, tie ti nezarucuju, ze musis otehotniet, sanca otehotniet je tak 20% .....(problem moze byt v spermiach,v nedostatocnej vystelke maternice, no proste v kadecom...)......alebo len sa proste tie bunky nespoja.....ja som tiez 5krat v plodne dni neotehotnela (az na 6ty;))

vikisana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sorciera24
31. mar 2013

@vikisana nie, pouzivala som ovualcny tester....( ja len, ze ak si chces overit, ci mas teda plodne dni, tak by som merala teplotu a sledovala hlien.....).....ci ti to teda sedi....

petrola
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
likeastar
20. apr 2015

Ahojte, ponukam na predaj moj cyclotest 2 plus, pouzivany pol roka, este v zaruke. urcite ho odporucam, no mne ho uz netreba.

betka28
24. apr 2015

Ahoj, ja tiež používam šikovného strojčeka už dosť dlho. Zatiaľ mám iba pozitívne skúsenosti, presne mi ukazovala vývoj svojho cyklu, môžem iba odporúčať! 🙂

sonya79
6. máj 2015

@ likeastar, mozem sa spytat preco ho uz nepotrebujes? ked si ho pouzivala pol roka, su tam tvoje data/teplota...to nebude asi moc dobre pre nasledujucu pouzivatelku... ja len rozmyslam nahlas. Ved si chceme dobre poradit 🙂

Ja mam cyclotest uz 5 rokov a nedala by som ho prec za nic. planujem teraz akurat tehotenstvo a som si ista, ze ho zase pouzijem aj po tehotenstve ako 'anti' a potom zase na planovanie druheho potomka. mne tento pristroj velmi vyhovuje, konecne nieco jednoduche, spolahlive a z dlhodobeho hladiska lacne! 🙂

likeastar
6. máj 2015

No praveze ja tam nemam moc dat pretoze mam malu dcerku ktora rano vstava v roznych casoch a s krikom takze o pravidelnom merani sa u mna neda hovorit. Pre spravne fungovanie je vraj treba merat pravidelne pol roka no ja som tuto podmienku nebola schopna splnit takze mi cyclotest je nanic. A okrem toho budeme chciet dalsie babo tak uz to nechame na nahodu 🙂

mojsa32
29. máj 2015

Pozdravujem.
Mala by som záujem kúpiť od niekoho cyclotest, kto by ho už nepotreboval. Potrebovala by som ho, ako prirodzené plánovanie rodičovstva 😉 . Máme teraz drobčeka 3 mesačného, je už tretí v poradí, takže pomohlo by nám to 🙂

jani123424
1. dec 2015

Ahojte baby, predám za dobrú cenu úplne nový, nepoužívaný cyclotest . Ak ma niekto záujem tak napíšte, info telefonicky.

l24
20. dec 2015

@jani123424 este je stale na predaj?

jani123424
21. dec 2015

nie už je predaný 🙂

kat10pat
30. dec 2015

Zdravím, pre vás, ktoré máte skúsenosť s cyklotestm, mám otázku, je vhodný aj pri nepravidelných cykloch? (hovorím o nepravidelnosti v rozsahu 2-3 dní max.) Ja som zatiaľ v plánovaní rodičovstva začiatočník, ale tento prístroj mi príde ako super veička,dokonca až neuveriteľne jednoduchá

krasnazena
25. jan 2016

@sonya79 ako je to a meranim na cycloteste Ked vlastne mam tretie meranie.? Mozem vyuzit neplodny den.? Neriskujem tehotenstvo.?

deyna
29. jan 2016

ja som si ho tiez kupila, zacinam zajtra, dnes si davam poslednu tabletku, ale urcite budem na zaciatku pouzivat kondom a ked si budem ista tak sa odhodlam bez neho. nemozem riskovat tehotenstvo, doktor mi povedal, ze po mojich 2 cisárskych je to riziko, aby som si to strazila. este k tomu mi zistil aj myom. takze tabletky uz nechcem ani vidiet, MM ma smolu, bude musiet chvilku vydrzat s prsiplastom. a vlastne aj ja mam smolllu, nikdy som ho neoblubovala, ale prehodnotila som to. Takze ak nieco nove, dam Vam vediet

deyna
29. jan 2016

oprava, som cela pomylena, ja mam LADY COMP, generacia 2015, ma vacsiu databazu, muz mi povedal, ze radsej drahsie, ale nech uz to stoji za to.

marikost
25. feb 2016

@deyna môžeš napísať niečo viac o lady comp? Je to v angl. jazyku alebo slovenskom? Aké má naviac funkcie oproti cyclotest?

deyna
25. feb 2016

@marikost lady comp je pos slovensky, je to uzivatelske prostredie velmi prijemne, farebna obrazovka s ikonami a joystickom, kazdy kto ma android telefon to hned pochopi, cyclotest som nemala, takze mozem porovnavat iba podla toho, co som videla na nete, ale u mna zavazilo to, ze ma omnoho vacsiu databazu cyklov, takze sa skor trafi do toho môjho a lepsi pearl index. aktualne ho pouzivam len mesiac, takze sa pristroj len uci. Ja osobne si kazdy den vyhladam, aky graf mi to vykresluje a vnimam reakcie svojho tela, ako rozne bolesti vajecnikov, hlien a cakam na prvu naozajstnu menstruaciu, aby sme sa vedeli odrazit. Je tam zabudovany budik, ktory sa da zapnut a vypnut, spatna oprava zadania menstruacie, uz sa mi to podarilo omylom potvrdit v stave rozospanosti, su tam prilozene nabijatelne baterky, velmi lahko sa kryt otvara, oproti cyclotestu, kde to treba odsroubovat. v pripade poskodenia sondy, je vymenitelna. da sa nastavit zvuk budika, ale su to take stare pipacie melodie. Je tu i poznamka od vyrobcu, ze v pripade zmeny/ updatu software-u sa tento da do pristroj nahrat a bude zaslany postou.

tritta
18. júl 2017

Predám Cyclotest 2 plus za velmi dobru cenu.Je skoro novy, pouzivany 2 mesiace, aj to nepravidelne.Je vydenzifikovany v original baleni, plus 2 roky zaruka.Neda sa mi ho pouzivat, lebo vstavam dost nepravidelne.V pripade záujmu napiste mail: tatiana.pohancenikova@pobox.sk

tali10309
3. aug 2017

@tritta
je este na predaj?