Antikoncepcia Daylette

15. okt 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
nikolet_89
19
Registrovala sa 29. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1616 príspevkov. Má 36 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 Ahojte maminy rada by som sa dozvedela co si myslite o tejto antine a ake mate skusenosti s nou...predpisal mi ju teraz gynekolog po porode...dakujem emoticon
21. apr 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
katarina1989
2
Registrovala sa 7. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 102 príspevkov. Má 1 priateľa. Írsko.
  • Kristinka4 roky
 ahojte ja by som sa chcela spytat ako je to u vas s menstruaciou pocas uzivania tychto tabliet .... beriem ich uz tri mesiace a moja menstruacia je ovela slabsia ako predtym a trva len 4 dni co niekedy trvala aj 7 .... je to podla vas normalne?
23. jún 2012 o 14:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzlikmt
9
Registrovala sa 12. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1 inzerát. Má 15 priateľov. Martin.
 @katarina1989 ahoj u mna je to presne to iste, takze myslim si, ze je to normalne emoticon
25. jún 2012 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenka2420 (32 r.)
3
Registrovala sa 29. októbra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky a 5 inzerátov. Má 6 priateľov. Námestovo.
  • Adrián3 mesiace
  • Oliver4 roky
  • Alexander6 rokov
 Ahojte baby.Ja uzivam Daylette dva roky,a nemam s nou ziadne problemy.A ano menzes mam slabsi a aj menej dni,ako som mala bez anti.Ja osobne by som ju odporucala.
29. okt 2013 o 15:42  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
parvinka0001
27
Registrovala sa 1. augusta 2008 na modrykonik.sk. Pridala 11 príspevkov a 4 inzeráty. Má 50 priateľov. Michalovce.
 Ja som natom podobne slabsia a menej dni,uzivam ju cez dva roky
30. okt 2013 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rybkaa
28
Registrovala sa 31. októbra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 3480 príspevkov a 38 inzerátov. Má 90 priateľov. Revúca.
 ja som túto antiku brala niečo vyše roka a div sa svet, najprv som mala menštruáciu dosť slabú, viacmenej len špinenie 3 dni a posledný polrok asi som nemala vôbec, len jeden deň trošinku špinenie....som bola z toho aj mimo. že či to je ok, som sa spýtala dr., tak mi povedala, že tak je to dobre, pretože to je už nejaká super ultra mega novodobá antika a je navrhnutá tak, aby ženy mrcha neotravovala vôbec, takže všetko je ok emoticon Teraz som vysadila, ale bola som s ňou spokojná, nemala som žiadne ťažkosti ani nič emoticon
4. nov 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
didi174
1
Registrovala sa 15. októbra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Michalovce.
 Ja mam podobnu skusenost... tiez mam menstruaciu slabsiu a omnohooo kratsiu a tiez sa mi aj prsia vyrazne zvacsuju. Takze zatial mozem len doporucit.
5. nov 2013 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kejtt
Registrovala sa 30. decembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 11 príspevkov. Okres Námestovo.
 ahojte, má ju tu niekto na predaj?emoticon
9. feb o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sabikristina1001
Registrovala sa 9. apríla 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
 @kejtt Ahoj, mám na predaj dva blistre antikoncepcie Daylette, zmenila som znacku takze uz ju nevyuzijem. Blistre su neporusene, este v krabicke....Predam lacnejsie, ozvite sa na email: sabikristina@icloud.com
9. apr o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oktobermimi
41
Registrovala sa 23. júla 2013 na modrykonik.sk. Pridala 857 príspevkov. Má 31 priateľov. Malacky.
 @nikolet_89 ja po nej stráááášne priberam emoticon chcem ju z meniť ....
10. apr o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucia963
6
Registrovala sa 4. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 252 príspevkov, 2 albumy a 57 inzerátov. Má 9 priateľov. Pezinok.
 ak by mal niekto záujem ostali mi 2 blistre.. napíšte do ip
7. máj o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelanina
Registrovala sa 17. januára 2014 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky a 48 inzerátov. Bratislava - Petržalka.
 Ahoj, spočiatku bolo všetko v poriadku, teraz po niekoľkých mesiacoch užívania som mala neočakávané krvácanie mimo menštruácie(mimo dní s placebom), ktoré trvalo 8 dní. S lekárkou som sa dohodla na inom druhu hk. Ak by mal niekto záujem, ostal mi jeden blister s klrabičkou aj príbalovým letákom.
28. máj o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela85857
Registrovala sa 25. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 3 príspevky a 10 inzerátov. Žilina.
 Ahojte nemá ju niekto na predaj? emoticon
27. júl o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
19martina99
1
Registrovala sa 29. júla 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Má 2 priateľov. Humenné.
 myslíte si že už po 6 dňoch brania tejto antike by sa mi mohli zväčšovať prsia ?...totu antiku som začala ešte len teraz brať
31. júl o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martaf
Registrovala sa 13. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 11 príspevkov. Stará Ľubovňa.
 Až teraz som si všimla, že na fóre je téma aj o anitikoncepcii Daylette. Tak prepáčte za spam...ale potrebujem poradiť. Ešte som nikdy nebrala antikoncepciu a prvý krát som začala užívať Daylette. Bohužiaľ mi v lekárni nedali letáčik ale iba blistre a tak som urobila nasledovné: Prvú tabletku som užila 9 dní po skončení menštruácie. Potom som našla na internete že som ju mala užiť v prvý deň menštruácie. Ale to som našla až po tom, čo ju už 2 týždne beriem. Pohl. styk som nemala, ale má napriek mojej chybe už antikoncepcia po týchto dvoch týždňoch účinok? O pár dni ideme na dovolenku a dieťa ešte nechceme. Môžem sa už spoľahnúť na to, že za tie dva týždne čo to beriem, už majú tabletky účinok? Beriem ich inak pravidelne. Vopred ďakujem za odpoveď emoticon
12. aug o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
viercicak
Registrovala sa 2. septembra 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 Ahojte nemate niekto na predaj antikoncepciu daylette?? Nutne potrebujem, o 2 dni mam zacat brat novy blister a neviem kde som sibzapatrosila recept. emoticon Dakujem za pomoc
2. sep o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankalukinko
4
Registrovala sa 2. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 7 príspevkov a 141 inzerátov. Má 6 priateľov. Sereď, okres Galanta.
 co stoji baby?
3. sep o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pegy
2
Registrovala sa 18. júla 2006 na modrykonik.sk. Pridala 65 príspevkov a 38 inzerátov. Má 7 priateľov. Nitra.
 zienky surne zhanam 1az 2 blistre daylette, ak mate na predaj, piste mi prosim IP emoticon
6. okt o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonka32
Registrovala sa 30. apríla 2014 na modrykonik.sk. Pridala 20 príspevkov.
 no ja ju uzivam mesiac a dost som sa vylakala, pretoze namiesto menstruacie mam len slabulinko ruzovy vytok, aj to ozaj slabulinky.. ak to je normalne a bude to takto stale, tak super..
13. okt o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
frantisekpucha
Registroval sa 15. októbra 2014 na modrykonik.sk. Pridal 6 príspevkov.
  • Snažíme sa otehotnieť
 moja zena ju bravala a nemala problemy
Teraz ju vysadila asi tak pred dvomi mesiacmi a nema ziadny problem.
15. okt o 10:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adullienka
1
Registrovala sa 13. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky a 38 inzerátov. Má 4 priateľov.
 je dobra mne vyhovuje..ale mam inu trosku blbu otazku ak chcem recept na dalsiu staci mi zaklopat sestricke??
15. okt o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Populárne albumy