Je lepšia Dana alebo Mirena?

katarina213
24. máj 2013

ak mate niake skusenosti či už dobre alebo nie moc prijemne budem rada ak sa o ne podelite 🙂 vopred dakujem 😉

freda1
24. máj 2013

ahoj ja bysom ti radsej poradila danu ja osobne ju mam a som uplne spokojna velmi 😉 😉 😉

e9
24. máj 2013

ahoj,mám Mirenu skoro rok. Doteraz som 15 rokov jedla tabletky a stále rozmýšlam,kde som doteraz žila????
Mala som po zavedení 10 dní krvácanie a odvtedy nič. Ani neviem,že to mám a život bez menzesu je úžasný....
prvé tri mesiace som mala slabé špinenie a teraz absolutne nič......ODPORÚČAM každej žene!!!!

ercinka
25. máj 2013

ja mám mirenu už skoro 4 roky a bola som veľmi spokojná. tak ako píše e9 žiadny menzes, cyklus, bolesti, zmeny nálad, nič. úplne super. Mňa ale veľmi bolelo zavedenie, tak už teraz tŕpnem, či nebude bolieť, keď mi ju budú vyberať. Teraz, po 4 rokoch sa mi dostavil menzes, resp. špinenie, do teraz som vôbec nemala. Tak rozmýšľam, že si asi znovu dám druhú 🙂

ivuska6
25. máj 2013

ja som s danou otehotnela 🙂

jarka721
25. máj 2013

ja som mala danu 5 rokov a vsetko bolo uplne ok 😉 myslim 🙂 😉 rada by som si dala mirenu ale bojim sa zavedenia ☹ mna bolelo aj vkladanie aj vyberanie dany ☹ ale mna boli uz aj pohlad na kozu a pritom mam uzasneho gynekologa 🙂 😉 teraz som prestala brat lieky HAK ci ako to tu volate a kočeny ja fakt citim zmenu 🙂 doteraz som bola nervozna,bez nalady a bez totalnej chuti na sex 😀 otehotnela niektora aj s mirenou?! 😒 🙂 😉

alka221
25. máj 2013

ja mam mirenu, som maximalne spokojna,

26lenka6
9. aug 2015

Baby,nevyznam sa v tom,brala som len tabletky tak asi blba otazka ale pri vnutornomatern.teliesku nemava zena menzes?

silvia2013
20. jan 2018

@freda1 stara tema, ale narazila som na nu teraz. Pri dane otehotnelo vela zien, je to humus, med, ktora zabije už oplodnene vajičko, vela mojich kamaratiek takto otehotneli a aj porodili, tliesko museli vybrat. ja sama som mala mireny dve, dokopy 11 rokov, a traz chcem dalsiu. Nie je nic lepsie.