Je možné otehotnieť s vnútromaternicovým telieskom?

elenka.k
25. nov 2011

Pozná niektorá prípad: otehotnela s danou?

eaka
25. nov 2011

Spolužiačka otehotnela s IUD, ale tuším s Mirenou dokonca... a má zdravú dcérku 🙂

sorciera24
25. nov 2011

moja kamaratka otehotnela, ked mala teliesko (DANU), dokonca sa jej nejak posunulo a nemohli jej ho vybrat, az pri porode sa jej vylucilo....

ilijanka
27. nov 2011

aj moja kamarátka otehotnela s telieskom, hneď po mesiaci-dvoch, neviem presne aký to bol typ, teliesko vybrali a porodila zdravé dieťa

milenavitova
14. aug 2012

AKOZE...tomu rozumiem ze dana je potom nespolahliva antikoncepcia.....da sa otehotiet ked mam danu a mam sex s kondomom???ja si myslim ze lepsie chranit sa uz ani neda tak ako som opisala ja ci predsa?? ak ano tak je zbytocne si nejaku danu aj davat rovno ist na ostro a zena je natom furt rovnako a ohrozena otehotnenim

wewe22
14. aug 2012

ZIADNA ANTIKONCEPCIA NIE JE 100%-NA
VZDY JE LEPSIE MAT AKO NEMAT JA SOM MALA MIRENU DVA ROKY A NIC

jeackynka
14. aug 2012

Ja som mala danu dva krat po sebe po 5 rokov to je spolu 10 a mirenu som mala 4 roky,takze dohromady 14 rokov a sex bez akejkolvek inej ochrany,cize naostro a nikdy som neotehotnela.

anikag
14. aug 2012

Ahoj
aj ja som mala DANU takú klasickú bez hormónov a otehotnela som 🙂 Mám zdravé dievčatko. 13.1. som bola na sono teliesko na svojom mieste a presne o mesiac 14.2. som otehotnela. Hned v 6tom týždni na prvej kontrole doktor že aha teliesko je uplne mimo a v pohode ho vybral 🙂

daniela03261
10. apr 2015

ahojte môžem otehotnieť ak mám danu a menštruaciu som mala 3 dni ?....

lubka1983
10. apr 2015

Dana je onicom....pri mirene urcite nie

dadulka256
11. apr 2015

Skús sa poradit s odborníkom na stránke www.poradnagynekologa.sk

lubina
11. apr 2015

nasa suseda mala zavedenu danu a predsa otehotnela - maju chlapceka 😉

merila
11. apr 2015

Ja som mala tiež Danu a po troch mesiacoch som otehotnela a máme zdravého chlapčeka. 🙂

joskova
19. mar 2016

ahojte??? ja mam us 3 rok nasadenu Danu a mam pocit ako by som bola tehotna ,a neviem ci je to mozne ked od zaciatku ako mam danu nemam menstruaciu pritom,a ties som si robila test a vysiel mi jedna ciarka silna a ta druha slabsia neviem ci je to iste si myslim mozno ze som v tom , ale neviem ci je mozne na danu mat dieta,????? 🙂