Ktorá hormonálna antikoncepcia vám pomohla s akné?

vilki
19. mar 2009

baby urcite uz niekde bola o tom rec ale neviem kde, ktora HAK vam pomohla s pletou, s akne? ja som pred otehotnenim brala Yadine a vobec mi nepomohla a teraz mi kozmeticka radi aby som si dala nejaku predpisat a neviem aku....vam ktora pomohla?dakujem za odpovede 🙂

vilki
autor
20. mar 2009

kocky to ziadna z vas neriesila tento problem antikoncepciou? 😕

yasmina
20. mar 2009

Diane 35...ale ak velke akne jedine Roacuttane/to nie je antikoncepcia/

vilki
autor
20. mar 2009

yasmina a co je to? nepocula som este o tom....

blovitc120
20. mar 2009

Jeanine

lucyy01
10. jún 2009

Diane 35 alebo Chloe alebo Minerva...tieto 3 antikoncepcie su presne to iste=to iste zlozenie,len pod inym nazvom,lebo kazda je od ineho vyrobcu...ja osobne mam Minervu, neviem kolko stoji Chloe ale Diane je urcite z nich najdrahsia. po pol roku boli viditelne vysledky...teraz beriem 3.rok...

Roacuttan je derivat vitaminu A, je to najucinnejsie co na nasom trhu na akne je...pozri si diskusiu tu na koniku...(ma niekto skusenost s Roacuttane-om?)

erni
11. jún 2009

ako hovori lucyy Diane a Minerva su rovnako zlozkove, Minerva je o nieco lacnejsia cca 960 SK,brala som toho asi 6 rokov aj s prestavkami,nastastie po 1 porode uz netreba,dufam ze ani po 2

claudinka
11. jún 2009

no mne teda nepomohla ziadna 😒

bihan
12. jún 2009

Jedine Diane 35, ale hneď, ako som ich vysadila, vyrážky boli späť. 🙄

zuzka1.
12. jún 2009

mne lyndinette 30, kamoska ma lyndinette 20 a pomohla jej tiez.

miriamka
12. jún 2009

No mne pomohla aj Diane,aj Novynette...lenze po vysadeni to bolo hadam horsie nez predtym.
Potom mi pomohlo byt tehu,a kojenie,to som akne nemala.
A teraz sa to snazim riesit u koznej,HAK uz na akne nechcem lebo viem,ze po vysadeni je to opat des 😠

weja
12. jún 2009

takisto Diane 35...

marianka79
12. jún 2009

myslím si ze antikoncepcia pomáha s akné a je jedno aký názov má vsetky sú na to ako stvorené uzívala som aj diane 35 aj regulon a výsledky boli rovnaké-pekná plet,vlasy,nechty ale diane je predávaná ako dermatologický prípravok a nie ako antikoncepcia

evea80
12. jún 2009

mne Novynette 🙂

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
peterpavol
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diddi
11. aug 2010

@peterpavol to si musis stale vymyslat pribehy na reklamu tej HAK? 😀 ....a do kazdej temy?.....brrrr

sunea
11. aug 2010

Mne nepomohla vobec, a po vysadeni som mala naviac akne na chrbte, kde nikdy predtym nebolo, bue. Uz nikdy HA.

maryanna
16. aug 2010

mne pomohla lyndinette, a predtým aj náplaste evra

sasikas81
20. okt 2010

Ahojte Ja berem Tri.Regol nic moc ziadne zmeny ani pribratie ani schudnutie ani prec akne dnes mi predpisal lekar antiku presne na akne ,to s ami naotaj vrati potom zase akne a ets eviac ja sa bojim nehceeeem ☹ Minerva sa volla

sasikas81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasikas81
20. okt 2010

@miriamka Ahoj ja len ze ja mam tiez akne a ja ked prechaldnem sa mi to vytvoriii inak nemam ,inak mam peknu tvar len us stych akne taku flakatu bohuzial ,myslis ze sa to aj mne objayy viac ked ju vysadim nahodou?

whiplash
16. dec 2011

ahojte baby, mam zvysne 4 blistre (4x21) Diane 35. Plet upravena, vsetko v poho.
V pripade zaujmu piste na whiplash@zoznam.sk
cena 30 prip. dohodou aj s postovnym.

lizie
13. feb 2013

Ahojte baby beriem antikoncepciu Daylette asi mesiac a chcela som sa spytat ktore ju beriete ci van pomohla na plet na akne a po akej dobe vam to ponohlo ??? Dakujem

zuzulka3333
1. mar 2013

skoro tri roky som mala Chloe, mne zabrala a krasne upravila cyklus a hlavne plet

peyla
3. mar 2013

ja som brala Jeanine.. Gyn. mi ju dal hlavne kvoli akne... mala som s nou velmi dobru skusenost, brala som ju cca 8 rokov.. nepribrala som - vahu som si drzala celych 8 rokov.. po vysadeni som trosku pribrala (ale je pravdou ze som sa trosku viac rozjedla 🙂 ) .. no, teraz sa mi akne vratilo (3 mesiace po vysadeni)... 2 balenia sa mi zvysili, rada posuniem (dohodneme sa).

jelemenska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia6699
17. apr 2013

ak vas trapi akne, a vyskusali ste uz vsetko...................tu je moja skusenost , som kozmeticka a specializujem sa na aknoznu plet..................vysledky mozete posudit sami ........................na zaciatok mozete vyskusat vzorku za 5 euro, ta vydrzi 3 tyzdne,.....prve zlepsenie je viditelne uz na 5 az 10 den pouzivania tohto pripravku...............je to kolagen zo sladkovodnej ryby obohateny o KOLOIDNE STRIEBRO , kremik , vitamin C , atd.......................BEZ PARABENU /bez chemie a konzervantov/.......................................fotodokumentaciu najdete na facebooku .............Collagen Club

ajinka007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajinka007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka1528
24. júl 2013

@evea80 mne novynette nepomohla vôbec :/