Máte skúsenosť s antikoncepciou Aidee?

majusenka77
18. júl 2013

Pretože mávam problémy s častým krvácaním mimo cyklu, lekár mi zmenil už tretí krát tabletky - teraz mi predpísal Aidee. Je to pre mňa neznáma antikoncepcia, snažila som sa preto o nich vypátrať nejaké informácie - ale okrem štandardných príbalových údajov, som nič nenašla. Prosím, vie mi niekto poskytnúť referencie z vlastných skúseností? Ďakujem.

nika3557
20. aug 2013

Ahoj. Antikoncepciu Aidee užívam prvý mesiac a zatiaľ som s ňou spokojná. Nepociťujem nežiadúce účinky, akurát sa musím vždy pred aj po užití tabletky poriadne najesť aby mi nebolo nevoľno. Ty si začala užívať túto antikoncepciu? Ak áno, ako sa pozdáva tebe? Tiež som dosť sklamaná a v obavách, že nemá žiadne recenzie a názory od iných užívateliek. Ale určite je to spôsobené tým, že je to novinka.

dadomon
26. aug 2013

ahojte, aj ja som dostala tuto antikoncepciu, doteraz som uzivala Yadine,ale mala som caste krvacanie mimo cyklu.Dost ma znepokojilo,ze som o Aidee nenasla ziadne info,ani nazory. Douzivala som ju 1.mesiac, krvacanie mimo cyklu som mala opat,ale podstatne kratsie a slabsie, ale co ma teda vydesilo viac,ze sa mi zhorsial plet, asi tyzden pred menzesom...neviem,ci za to moze zmena antikoncepcie,ci by to nastupilo takto rychlo....o mesiac sa vydavam,preto mam strach,aky na mna ide mat vplyv a ci sa nevratit k povodnej,lebo antiku chcem uzivta uz len 1 mesiac, a dost.... Inak z Aidee je mi od zaludka doooost zle ked ju zijem.... :( Zatial na nu nemam velmi nazor,no.... :/

vlasatica20
26. aug 2013

@dadomon ,
ja uz tabletky sice neberiem, ale viem z minulosti, ze prve 3- mesiace su niekedy take nijake .Dôlezite, ze krvacanie si mala menej. Uvidis...,ved zmenit sa daju stale.Citam, ze sa ides vydavat, takze asi trosku aj stres. Ten ma tiez vplyv, tak si hlavne ten den uzi 🙂 🙂 🙂,vela stastia.
Inak berie ju moja neter ma 18- rokov a je spokojná, bola trosku vylakana, lebo mala v prestavke prvy mesiac slabu menzes 😀 ,ale doktor ju upokojil, ze ziadne tajomstvo v nej nedrieme. Mlada baba tak mala trosku lepky... 🙂 .

leaz
29. aug 2013

Ahojte,
Ja beriem antikoncepciu Aidee som s nou spokojna,beriem ju uz 6 - mesiac, zatial som nepribrala a z toho som mala strach a tiez aj bolesti pri menstruacii postupne ustupili. U nas je nova, ale sesterka ju v Prahe berie uz dlhsie a tiez mi ju odporucala.Mala som pred tym Laurinu a ta mi nesadla.

emma14
30. aug 2013

Caute baby aj mne ju teraz predpísal doktor a kolko stojí tato antikoncepcia ? ..

dadomon
22. sep 2013

ja som si ju musela specialne objednat,lebo v nasich lekarnach ju nemali.Objednana ma vysla 10 eur za balenie. Momentalne ju prestavam uzivat,uz som sa rozhodla HAK uplne vysadit. Mam na predaj 1 balenie,predam ho za 7 e,kto by mal zaujem ,napiste mi sem a dohodneme sa 🙂

ajka112
6. okt 2013

Ahojte ja mam 19 aa teraz mi prvy krat dala doktorka tabletky AIDEE dost sa bojim ich zacat brat tiez onich nic neviem a mam kamaratku ktora s nich velmi pribrala a naliala sa :( ale ako citam je to individualne tak dufaam ze to bude vpohode 🙂

luciferkax
9. nov 2013

@dadomon ahoj ete máš na predaj? 🙂

dadomon
9. nov 2013

ano mam 🙂 poslem ti?

cerez
12. nov 2013

@majusenka77

@nika3557
@leaz
Dnes mi lekár predpísal tabletky Aidee a budem ich mať prvý krát. Pred tým som užívala len 3 mesiace iné tabletky, ale ma neskutočne boleli nohy, hlava, bola som náladová až agresívna. Proste som sa zmenila. Teraz mám nové tabletky po laparoskopii a zistení endometriózy a tak by som rada vedela, či ste mali hore spomenuté problémy pri Aidee.

Ďakujem!

majusenka77
autor
12. nov 2013

Ahojte, takže po 5 mesačnom užívaní môžem povedať, že mi sadli. Krvácanie konečne pravidelné a slabšie, bezbolestné. Aj bez tabletiek som dosť pri tele, takže som si nevšimla, že by som od nich pribrala - ale váha sa mi nezmenila, tak asi nie. Nemávam bolesti hlavy, ani žalúdočné problémy, pleť-koža bez zmeny, nie som z nich náladová, necítim sa naliata, opuchnutá a pod. ..... takže dá sa povedať, že som s nimi spokojná.
@cerez
@ajka112
@nika3557

cerez
15. nov 2013

@majusenka77 Idem sa ťa ešte spýtať. Aidee je bežná HAK alebo len určená na preliečenie alebo na nejaký konkrétny problém. Dá sa užívať aj dlhodobo?

vlasatica20
15. nov 2013

@cerez ,ako som uz pisala moja neter ju berie a je spokojna, môze sa uzivat dlhodobo, ona ma slabucku menstruaciu,
presli jej aj bolesti pocas svojich dni a ma aj dobru plet, teda tu aj mala dobru, ale v minulosti mala sem tam maly vriedok,
ako kocky v jej veku mavaju 🙂

majusenka77
autor
16. nov 2013

@cerez Ja som si s týmito liekmi síce riešila problém s nepravidelným a silným krvácaním ale inak je to bežná HAK - len je novšia, preto sa až teraz viac dostáva k ženám. Teraz, keď mám už vyskúšané, že je pre mňa vhodná - môj lekár mi ju plánuje predpisovať do odvolania - takže pravdepodobne sa môže užívať aj dlhodobo.

leckom13
2. dec 2013

ahojte ja sa chcem opýtať či 10 € stojí balenie na 1 mesiac??? či na 3??

veronikaza
5. dec 2013

@leckom13 Ahoj. Ja som akurát dnes zaplatila za troj mesačné balenie 18.9 Eur. Takže tá cena 10 je asi za mesačné. Inak nemá niekto nejaký dobrý tip, kde sa dajú kúpiť za lepšiu cenu?

kliksem
12. dec 2013

Ahoj.Prvýkrát beriem antikoncepciu a doktor mi predpísal Aidee.Ja sa chcem len opýtať, či alkohol znižuje účinok antikoncepcie.Mám malé bábätko tak nemám čas hĺadať po internete a v príbalovom letáku nie je o alkohole nič spomenuté.Ďakujem

simona614
7. jan 2014

Ahojte.Babenky chcem sa spytat ako je to so sexom pri antikoncepcii Aidee ci tam ta chut je,..

kliksem
14. jan 2014

@simona614 Ja ju užívam a ja problém nemám.Sex mi chutí aj naďalej.

nela879
18. jan 2014

Ahoj, užívám Aidee uz asi 5 mesiac, po tom čo som prešla z Yaz. Včera ráno som zabudla užiť tabletku a večer som mala styk . Bol to šiesty deň, nemáte s tým niektorá skúsenosť? V pribalovom letáku je napísané že by som mala kontaktovať svojho lekára, ibaže žijem v zahraničí a domov sa dostanem najskôr tak o mesiac, tak sa bojím aby už nebolo neskoro. Ďakujem za všetky rady.

misskate1
18. jan 2014

ak neuzijes zabudnutu tabletky do 12 hodin odkedy si ju mala uzit, tak je tam 7 dni riziko otehotnenia.
@nela879

nikushka7
19. jan 2014

Ahoj baby..v original balení mi zostali dva flajstre tejto hak..chcem to posunut dalej. Ak mate zaujem piste spravu 🙂 mne sedela vyborne len uz s priatelom pracujeme na babatku..takze preto ju davam preč 😝

sima1995
6. feb 2014

@majusenka77 dobrý, ake ste mali predtým tabletky. ja sa trápim už od oktobra krvacanim s antikoncepcie. je to niečo strašne...

majusenka77
autor
6. feb 2014

@sima1995 tak za dlhšie obdobie som vystriedala (v tomto poradí) Marvelon, Cilest, Trigular, Mirenu, Triregol a Aidee. Najdlhšie som užívala Marvelon a tieto Aidee - ale len Aidee mi upravili intenzitu krvácania. Do pôrodu som s tým výrazný problém nemala, takže mi vyhovali aj iné HAK.

sima1995
6. feb 2014

ja som mala vreyu, katyu, sidretella, trigular a od oktobra krvcam v kuse,,,, nijako to zastaviť injekcie mi to zastavi na 2 dni... tabletky nič....už som s toho zufala.... 😢 lebo mi neni dobre sa necitím boli ma brucho, krče...

zuzana1006
13. feb 2014

Predam na 2 mesiace Aidee na 1 mesiac za cenu 9 € s postovnym ak by mal niekto zaujem tak mi napiste mail na zgregorovicova@centrum.sk .Dakujem ja som ich prestala teraz brat tak sa mi zvysili este na 2 mesiace...

peterlukovic
14. mar 2014

ahojte mam problemovu tvar chcela som nieco aj na plet ale predpisal mi aidee, setricka ma upozornila vraj pre nesiace bidem mat vic vyrasok..🙂 neviete ci je to pravda? dakujem 🙂

luciferkax
4. apr 2014

@peterlukovic ahoj ja som užívala aidee pol roka a práveže pleť sa mi pekne upravila, vôbec nie nezhoršila.... tebe sa zhoršila? ešte ju berieš?

elusiatko89
8. apr 2014

zeny ja aideé beriem 4ty mesiac...lekar mi ju predpisal kvoli nepravidelnemu krvacaniu mimo cyklu a vyrazne sa to zlepsilo...no vzdy ked idem na bicykel alebo vykonavam tazsiu fyzicku aktivitu sa mi to spusti zasa :( netusim kde je problem...vravela som to aj lekarovi ale nic...

peterlukovic
9. apr 2014

Ahojte luciferkax ano berem ich prve trivtyzdne zatial zlepsenie nevidim mne sestricka oznamila ze budem mat problematicku plet ale vraj po par mesiacov tovzmyzne.tak ale pevne verim ze sa moc nezhorsi ,vsak ja dam potom vediet a dakujem za odpovede:-!