Ako dlho po laparoskopickom odstránení vajcovodu ste išli na mimotelové oplodnenie?

lucia2505
1. júl 2012

Ahojte kočky. V auguste si idem dať laparoskopicky odstrániť nepriechodný vajcovod pred prvým ivf. Koľko musíme potom počkať, kým nato ivf budeme mocť ísť? Ako to bolo u vás? Ďakujem za odpovede.

renie77
17. jan 2013

ahoj, podľa dátumu, kedy si vytvárala tému usudzujem, že už máš po tom 😉 mňa to čaká v najbližšej budúcnosti a tiež by ma to zaujímalo, kolko si čakala po laparke? odstraňovali ti oba vajcovody? kde ti to robili?mne dr. v CAR odporučila doc. Bielika v BB...

dahra
18. jan 2013

Mne odstranili vajecnik kvoli cyste v januari 2009, mam rez ako po cisarskom, a v novembri 2009 som uz bola tehotna po IVF.

janula345
8. mar 2013

ahojte,ja som bola v novembri na odstraneni vajicovodou,a teraz v stredu som bola na odber a v pondelok asi na transfer...

dafy
12. mar 2013

ja som bola v novembri tiez mi odstranili vajcovody a teraz uz idem v apríli na to 🙂

sara20
18. mar 2013

mne v januari brali 2vajcovod,kedze som nemala stasie a v oboch sa deticky mi uchytili,a teraz idem na ivf. 😀 chce to pevne nervy

katka17044
9. aug 2014

Ahojte chcela by som sa spýtať tie ktoré máte odstránení vajcovod cítite nejaké zmeny? Lebo ja odkedy ho mám vybratý cítim počas menzesu na tej strane bolesť niečo také ako cítiť ovuláciu ale niečo oveľa silnejšie máte aj vy takú skúsenosť alebo vás to vôbec nebolí?Ďakujem

leplezetlen
7. jan 2015

Ahoj katka. Citim to aj ja.... Moj gynekolog povedal,ze je to normalne pocas menzesu.

Ahojte som 5 tyzdnov po odstraneni vajcovodu. A dnes mi prisla prva menstruacia. Na mieste, kde mi ho odstranili,ma to boli. Je to taka zvlastna bolest, da sa to vydrzat,ale je tam. Ako dlho to bude takto,uz navzdy? Dakujem velmi pekne za ka zdu odpoved 😪

renimac
26. apr 2017

@cicamicacicamicacicamica ja som rok aj niečo po odstránení vajcovodu, bolelo ma to ešte pár mesiacov. No a teraz v tehu cítim tie jazvy, ako sa mi naťahuje bruško. Ale všetko v rámci znesitelnosti.

@renimac ano? Dakujem za odpoved. Najviac ma na tom vsetkom hneva ze ten vajcovod podla mna odstranili zbytocne, v histologíi sa mimomaternicove tehotenstvo nepotvrdilo 😈

renimac
27. apr 2017

@cicamicacicamicacicamica to vážne? Ved ale to mali najskôr laparoskopicky overiť a nie ho hneď brat. U mňa sa potvrdilo, bol už aj prasknuty v jednom mieste.

@renimac fakt vazne. Histologiu mi dali po vyse 3tyzdnoch. 😓 a robili znova krv HCG. Podla mna sa urychlili. Mali mi sledovat aspon dva tri dni hodnoty HCG v krvi.

renimac
27. apr 2017

@cicamicacicamicacicamica mne aj sledovali niekoľko dní, ale už bolo vidieť v bruchu voľnu tekutinu, to už bola krv. Mrzí ma to, ale uvidíš, ešte budeš mať nie jedného krpca 🙂.

cicamicacicamicacicamica
25. máj 2017

@renimac aj mna tnw mrzi. Nevdm kam sa ponahlali. 😪 dakujem za povzbudive slova 😚

slniecko323
25. máj 2017

@cicamicacicamicacicamica v inej diskusii si pisala, ze si mala hcg priblizne 1600 a v maternici nic nebolo vidiet. To je jasnym signalom, ze nieco nebolo v poriadku, pretoze uz pri 1000-ke musi byt jasne viditelne, ze mimi je v maternici. Spytala by som sa na nazor Tvojho gynekologa, co si mysli o tom, ze histolka bola negativna. Inak sa budes nadalej trapit, obvinovat lekarov, ze operovali zbytocne. Oki? Drzim palceky pri dalsom pokuse. PS: sama som si mimomaternicovym tehotenstvom presla..

cicamicacicamicacicamica
25. máj 2017

No. 1600 bolo vo sťrtok,v piatok bolo 930. Aj to krv na moje poziadanie mi brali pred operáciou u nemocke. A vysledky mi uz nikto nepovedal. Az po mesiaci som sa dozvedela,ze to takto kleslo, a oni aj napriek tomu operovali. Moja gynekologicka sa vraj s takymto pripadom nestretla, ale nakolko aj ona pre tu nemocnicu robi, tak sa nevyjadruje...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre