Brali ste polyoxidium pred mimotelovým oplodnením?

gerdusha
28. sep 2012

baby,

brali ste niektora polyoxidium pred ivf?

buba08
28. sep 2012

@gerdusha ja som to brala na podporu imunity asi tak pred 4rokmi, ale nie pred IVF. Mne to na imunitu absolútne nepomohlo! Prečo ti ho chcú pichat ?

gerdusha
autor
28. sep 2012

@buba08
Byvam casto chora a mam astmu. Mam za par dni zacat s ivf,tak neviem,vi sa mi oplati ist do toho

buba08
28. sep 2012

@gerdusha ako som uz písala mne to absolútne nepomohlo, ale existuju lepšie injekcie, ktore mi veľmi pomohli volajú sa immodin, ale na Slovensku bol výpadok cca 4 roky, na jar tohto roku sa dali zohnať, ale neviem ako je to dnes, tak skús zistiť, sú dost drahé, plná suma cca 250 €, ak ti to predpise imunolog, tak za 5 injekcii sa doplaca cca 90 - 100 €. Daj potom vediet, či si ich zohnala.

gerdusha
autor
28. sep 2012

@buba08

Dam sancu tomu poly... Ked uz som zan dnes doplacala cez 20 eur

Ale vdaka za radu,budem si pamatat.

Len stale neviem,ci ist do toho ivf

buba08
23. feb 2013

@gerdusha ahoj, brala si tie injekcie polyoxidonium, ak ano, pomohli ti na imunitu?

gerdusha
autor
23. feb 2013

@buba08

Ahoj,brala,brala a maximalna spokojnost

buba08
23. feb 2013

@gerdusha takze si nebola vobec chora? Budes ich brat aj v buducnosti? Bola si na tom ivf , si sa vtedy nevedela rozhodnut?

gerdusha
autor
23. feb 2013

@buba08

bola som sice chora, ale namiesto 7 tyzdnov iba 2 a po mnohych rokoch som mala aj bezPNkove vianoce 🙂

urcite ich budem aj v buducnosti brat. na ivf idem na jar, citala som si o uspesnosti ivf podla rocnych obdobi a zda sa, ze tie zimne su naozaj menej uspesne ako jarne...pozorovala som tu aj baby, ktore isli do ivf v zime a len maloktora bola uspesna...tak som rada, ze som to nesililia...

a ty ako?

buba08
23. feb 2013

@gerdusha ja momentalne beriem len probiotika, pretoze od leta som mala 7 druhov atb kvoli mocovym cestam, ale aste to nie je celkom ok, atb mi uz zakazali, preto beriem len tie probiotika a niekedy aj cesku chlorellu

buba08
23. feb 2013

@gerdusha a co letne ivf? Ked sme boli v lete v heliose v MT, tak nam povedali, ze letne su najmenej uspesne, ani nam nevyslo. Kam ides na ivf?

gerdusha
autor
23. feb 2013

@buba08

Ja som reprofitacka. 🙂

buba08
23. feb 2013

@gerdusha sa mi zdalo, ze som ta videla vo fore RF Brno, budes davat injekcie na imunitu aj pred ivf? Pytala si sa na to v Brne? Je to vhodne?

gerdusha
autor
23. feb 2013

@buba08

Nie,nebudem,ja mam zatazove obdobie jesen zima,uz by som mala byt za vodou...uz mam snad po sezone 🙂

Ked som sa pytala na tie injekcie pred ivf,tak mi povedali,ze mesiac pauza

buba08
23. feb 2013

@gerdusha a kortikoidy pred ivf budes brat? Oni to v RF zvyknu davt, vsak? Ku komu chodis?

gerdusha
autor
23. feb 2013

@buba08

K machacovi...sice mi povedal,ze mam dat prednison,ale ja mam repro imunitu ok,tak sa nim nechcem cpat...a podla mna ten prednison davaju ako placebo,podla reproimunologov by sa mal brat minimalne tri tyzdne pred ivf a nie popri stimulacii,ako to kazu v centre. Preto mi to pripada ako placebo...baby su spokojne,ze maju prednison,ale ucinok nema ziaden. Preto bud ho brat aspon tri tyzdne pred ivf alebo vobec. A kedze sa so zdravim ako tak drzim,nechcem dlhodobejsie brat prednison,aby som neochorela

buba08
23. feb 2013

@gerdusha no ja prednison budem musiet ☹
Ako dlho a v akych mnozstvach si brala polyoxidonium?

gerdusha
autor
23. feb 2013

@buba08

Mala som dve balenia,cize desat injekcii

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre