Embryotransfer s darovanými vajíčkami v októbri 2014

ivka3901
27. sep 2014

Ahojte zakladam novú tému.Onedlho skoro o 2 týždne ma čaká ET s darovanými vajíčkami v Reprofite Brno 🙂 je to niektorá,ktorá absolvuje v najbližšom období to isté pokecáme a vymeňíme si všetky skúsenosti 🙂

vivera
29. sep 2014

@ivka3901 ja idem v piatok na ket s darovanymi embrijkami.

ivka3901
autor
29. sep 2014

@vivera ahoj rovno darované embryjká?čože tak ste sa rozhodli?či musíte?

ivka3901
autor
17. okt 2014

@vivera ahoj ako si dopadla? 🙂

vivera
18. okt 2014

@ivka3901 negativne, ale dnes som 1dc a zaciname pripravu na dalsi ket.

ivka3901
autor
18. okt 2014

@vivera teším sa s tebou 🙂

bobik77
2. nov 2014

Ahoj Ivka, tak ako si na tom? Ja idem okolo 6.decembra. Daj mi prosím vedieť ako to celé prebiehalo. Aj ty si si pichala Diphereline? Brala si aj kortikoidy?

ivka3901
autor
7. nov 2014

@bobik77 ahoj no nedopadlo to dobre ☹ hcg bolo síce pozitívne,ale nakoniec kleslo a začala som krvácať teda najprv špiniť ☹ ideme si dať vyšetriť ešte reprodukčnú imunologiu a hematologiu 😒 A potom niekedy behom budúceho roka v marci alebo apríli až no pichali mi dipfereline síce presne doteraz neviem prečo,ale šak oni vedia čo robia 😒 no tie kortikoidy som nebrala kedže ešte imunologiu nemám,ale počula som,že v brne majp úspech s medrolom a infuziuo intralipidy a chceš vedieť posrup tak ti skor napíšem do IP neskor,ked budem mať viacej času,lebo už zarezávam v robote ☹

ivka3901
autor
7. nov 2014

@bobik77 pojdemevna KET,ale až v marci alebo apríli lebo máme 2 mrazáčikov 🙂 😉

skaredekacatko
8. nov 2014

@ivka3901 cau mozes mi povedat ako dlho sa caka na darkinu vajicok tiez chodim do brna do teprofitu vdaka? Aj ja sa idem.objednavat na imuno a hemato mala som et z vlastnym a nic uz druhu krat a vajec vyprodukujem vzdy len dve. Tak uvazujem o darovanych.

bobik77
8. nov 2014

Jaj dievčata som nejaká smutná z toho všetkého...nejako mi nesedia potom tie pozitívne štatistiky.....:( :(. Ani neviem čo mám nato povedať. Keď som písala asi pred mesiacom Macháčovi, či za tu brutálnu cenu garantujú nejaký počet kvalitných vajíčok tak mi povedal, že 5-6. No je to tak? Ja už toto dávam ako poslednú šancu a pokus a potom neviem.....:(

skaredekacatko
8. nov 2014

@bobik77 kolko to stoji tie darovane vajicka

bobik77
8. nov 2014

98 tis. Kć. Takže na Eur okolo 4000Eur. po zaokrúhlení.....

skaredekacatko
8. nov 2014

@bobik77 no to je strasne vela hruza do toho moj muz nepojde.

bobik77
8. nov 2014

No veď práve.....tam veľa pokusov nie je možných vzhľadom na tú cenu..... ☹

profo
21. nov 2014

@ivka3901 ahoj, prosim ta, my sa este rozhodujeme nad darovanym vajkom...Nie je mi jasne, podla coho sa urcuje termin na ET s darovanymi vajickami? Oni vyberu zodpovedajucu darkynu a ked ona odovzda vajicka, muz da spermie, mala by som ist na ET. Len nerozumiem, ako zladia moj cyklus s tymto ET? vdaka za odpoved. Drzim ti palce na jar! 🙂

ivka3901
autor
21. nov 2014

@skaredekacatko
@bobik77 fakt baby je to veľa peňazí,ale napr. moja darkyňa mala až 13 vajíčok a z toho sa pekne 9 oplodnilo a krásne sa vyvíjali,ale nakoniec do štádia blastocysty tej kvalitnej prišli len 3 a za tie som rada,že ich mám zakže to je hop alebo trop ☹

ivka3901
autor
21. nov 2014

@profo ahoj 🙂 dakujem si zlatá no ako zladia cyklus?ono to všetko trvá 6 mesiacov a vlastne hned na začiatku ty vypisuješ taký dotazník a tam je všetko o darkyni aby sa čo najviac podobala tebe a hlavne krvná skupina potom im tam odošleš a ostatné nechaj na nich oni vedia čo robia potom zhruba 1 mesiac predtermínom ti dr. pošle také prípravný formulár a tam máš napísané kedy začínaš s estrofemom ako ja napr. 1 deň menštruačného cyklu a potom chodíš na ultrazvuk sliznice či dobre rastie a v deň tranferu ma darkyňa odber a manžel mal odber spermií a potom následne ET

profo
21. nov 2014

Dakujem 🙂 nuz ano, len aby sme mali obidve naraz rovnake dni na odber a ET..ale ako pises, oni snad vedia, co robia.. A prepac, este jedna otazocka, neviem kolko vajicok- embryi sa podari odobrat/ vyvinut, vsetku su "moje", cize dve sa vlozia a napriklad 4 dalsie zamrazia a za tie uz netreba platit odznova, len za ET? Zaverom len poznamka, len teraz par dni si to tu citam, je toho strasne vela, ale zaroven ma clovek aspon ake take informacie.. a zaskocilo ma, ze ani darovane vaj. nie je 100% istota, ze sa embryo-babo podari uhniezdit, donosit atd..

ivka3901
autor
22. nov 2014

@profo ahoj neni zač áno moja darkyňa mala 13 vajok a 9 sa oplodnilo a do štádia HB na 5 deň prišli len 4 embryjká ☹ 1 najkvalitnnejšie mi vložili a ostatné HB zmrazili a zvyšné boli CM morulky,ale tie nezamrazili ☹ škoda za tie peniaze by som brala všetky embryjká ☹ proste v tej sume do 4000 eur máš všetko aj mrazenie a ešte aj za KET treba platiť,ale to všetko vychádza do 4000 eur ☹

2210sgr
19. dec 2014

ahojte dievcata...tak som dalsia do zoznamu s neuspesnym oplodnenim z darovanych vajicok. ja uz tiez nechapem, ked vsade pisu ze je to az 75 % uspesnost po prvom pokuse. blbost, podla mna je to iba reklamny tah aby nalakali nas ubohe zienky. je to smutne. mne sa napriklad nepaci, ze ma objednali na krv uz 9 den po vklade. vy ste boli kedy na krvy?...automaticky sestra volala ze mam vynechat lieky a prist co najskor na dalsi pokus. tak ako ivka3901 aj my mame este dvoch borcov zmrazenych. tak sa uvidi. mna lekarka uz vyse roka neposlala na ziadne vysetrenie, ani na krv, ani na testy ziadne...je to podla vas normalne?...

2210sgr
19. dec 2014

@skaredekacatko podla mna je jedno kam pojdes. my sme platili za 3 kvalitne embrijka 1500 eur napriklad. a ked tam pocuvam aka je uspesnost v CZ a na SK, tak je to asi jedno. skus sa poinformovat aj na SK kolko sa plati.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre