HCG 14. deň po KET je 185. Je to v poriadku?

afrika
7. aug 2010

ahojte, včera som bola na krvičke-14 deň po KET v sanatóriu Helios a výsledok je okolo 185. aký je Váš názor?

sonulienkas
7. aug 2010

afrika- gratulujem 🙂 , je to OK , po KETe stúpaju hodnoty trochu pomalšie, 😵

afrika
autor
7. aug 2010

@sonulienkas to naozaj stúpa pomalšie pri KET? je to pravda? nemusím sa báť?

afrika
autor
7. aug 2010

máte nejaké skúsenosti?

afrika
autor
7. aug 2010

posúvam vyššie

sonulienkas
7. aug 2010

afrika - pohľadaj si temy v kategorii snažilky - tam určite najdeš čo hľadáš 🙂

bublina_dd
7. aug 2010

@afrika - ja som mala 14 dni po KET 530 Hcg.

jani2
8. aug 2010

@afrika - ahoj, ja som mala 14.deň po KET 565....ale potom dieťatku v 9 tt prestalo biť srdiečko, to však už asi vieš. A podľa mňa je jedno aké vysoké HCG máš, viem, že mnohé žienky mali len do 200 a tehu pekne pokračovalo. Tak sa neboj! 😉

adinam
8. aug 2010

Afrika,ja som mala 14dní po ET HCG iba 99...a dnes som šťastná mamina 🙂 .Mysli pozitívne 😉 ,uvidíš,že to bude O.K.!

brita
12. aug 2010

@afrika a bola si aj na sone? Bolo ti tam uz aj nieco vidiet na ten 14. den po KEt?

afrika
autor
13. aug 2010

@brita nebolo. dokonca včera na 20 po KET tiež nebolo. ale ževraj sa stáva, že embryo sa uchytí neskôr. prečo?

brita
13. aug 2010

@afrika Pytam sa preto, lebo ja idem na 14. den po ET na sono a krvicku, tak som chcela vediet, si tam bude doki uz nieco vidiet, ak by tam nieco bolo. Niektore kocky mi napisali, ze vidiet bude nejaku machulku, ak tam nieco bude, ine mi napisali, ze maju taku skusenosti ze boli na 14. den tehotne z krvicky, ale na sone to bolo vidiet neskor. Tak preto som sa pytala. 😉

afrika
autor
13. aug 2010

@brita môže a nemusí byť vidno. aj doki ti to tak povie. nebojkaj. testíky máš pozitívne?

kaciatko81
13. aug 2010

@afrika mne vysvetlovali, ze je dolezite ako hcg stupa... a na sono je vraj nieco vidiet az od hcg okolo 1000

afrika
autor
13. aug 2010

@kaciatko81 to je pravda. ja som mala na 14 deŃ po KET HCG 184 a včera 20 deň 690. takže to stúpa 😒

brita
13. aug 2010

@afrika Ja som este len 5. den po ET, preto zatial iba sondujem. 😉 Ja som mala sice uz 3. IVF, toto je stvrte, ale teraz prvykrat som bola na ET, takze v tomto skusenosti moc nemam. 😉 Na to sono a krvicku pojdem asi 23.8. a to je ten 14. den po ET. Drzim palceky. 🙂

afrika
autor
13. aug 2010

@brita ja tebe tiež strašne moc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre