Helios Martin - začíname. Podeľte sa o vaše skúsenosti

ka131
21. dec 2009

Ahojte 😵 . Šup sem dievčatá ktoré práve začínate v centre v Martine. Napíšte skúsenosti a pocity.A tie skúsenejšie čo nás s manželom ešte čaká. Zdá sa mi že to čakanie trvá večnosť.
My sme boli prvý krát v Martine a boli sme veľmi spokojní aj ked zaskočení aké vyšetrenia nás čakujú a aká dlhá cesta za bábätkom ešte je pred nami. 😉 Aj ked sme už sťastní že sme krôčik blišie k nášmu pokladu. Zatial podla minulého spermiogramu nám predbežne doporučili Insemináciu ale ked nemáme ešte všetký vyšetrenia tak záver urobia neskor. Ja som bola v lete na prefukoch mala som niake zrasty ale vajcovody prechodné - chvala pánu bohu. Aspon niečo pozitívne.

😉 😉 😉

zuzina1881
28. júl 2014

@jana954 aj ja som si na zaciatku myslela, ze max.nam to vyjde do 500eur! 😀 haha!!! Poistovna preplaca velky trt z tych ukonov, kvoli ktorym tam vlastne chodime, keby aspon tie lieky a injekcie preplatili. ☹ a skoro som odpadla, ked si 3x v heliku vypytali 18eur za utz, odkedy som uz mala potvrdene, ze som tehotna! Je to biznis ako kazdy iny! Co uz..

lucusik33
28. júl 2014

@zuzina1881 dakujem ti za povzbudive slova a pokial ten dnesny women secret baby test ukazal len slabunku 2.ciarku a bude to ok tak napadnem vyrobcu 🙂

lucusik33
28. júl 2014

@zuzina1881 mna minule zuctovali pri Ket este aj za recepty zevraj som im minule nezaplatila co k tomu dodat po investovani uz cca 2500 eur.

zuzina1881
28. júl 2014

@lucusik33 ja som si potom kupila testy od lauritky tu na mk a tie boli uz ukazkove. Za 20 testov som dala 8,80 eur! Ak chces este testovat, kup od nej 🙂

zuzka_puska
28. júl 2014

prepacte, ja osobnu skusenost nemam....chodila tam znama, ktora dlho nemohla otehotniet, bola som s nou v dennom kontakte, zdielala som jej pocity.... v prvom rada, investovali s manzelom do toho aby otehotnela neskutocne peniaze..... myslim ze cez 3000 eur, podla jej poslednych vypoctov.... nakoniec otehotnela, podarilo sa, takze na to kolko penazi tam nechali, uz davno zabudla 🙂 co sa tyka personalu, nepovedala krive slovo, boli vraj mili, ochotni, starali sa ukazkovo. vela stastia

lucusik33
28. júl 2014

@zuzina1881 dakujem ale do krvi uz nebudem testovat a ak nevyjde tak jej poslem IP

mollinka11
28. júl 2014

@aluska01 Ahoj, aj my ideme 1.8. ale uz na druhu konzultaciu. O kolkej ste objednani vy?

smoulinka13
28. júl 2014

@ingrid0105 ahoj stredu uz mam odber 🙂)

aluska01
28. júl 2014

@mollinka11 tak držím palce...mali sme byť na pol 12 ☹ ale dnes som to zrušila,včera sme sa s mužom veľmi pohádali...mám pocit akoby som mimčo chcela len ja... bola som rada že konečne súhlasil, mohla som tušiť že zas cukne...tak nech sa skoro dočkáte miminka

ingrid0105
28. júl 2014

@smoulinka13 tak budem drzat palce nech mas radsej menej ale kvalitnych vajok, ktore sa pekne oplodnia a potom aj to vyvolene uhniezdni, aby si po prazdninach nastupila do skoly uz tehotna 🙂 ak si dobre pamatam tak tam robis ze?

smoulinka13
28. júl 2014

@ingrid0105 dobre si pamatas ucim na zakladke🙂 podla dnesneho sona je ich cca 20 hmmm tak dost zase🙂 ale verim ze sa to uz podari

zuzina1881
28. júl 2014

@smoulinka13 som rada, ze nakoniec pekne reagujes na stimulku! Drzim palce v stredu 🙂

malzeville
28. júl 2014

@smoulinka13 aj ja 🙂aj ja 🙂 aj ja 🙂 drziiiiiiiiiim🙂

smoulinka13
28. júl 2014

@zuzina1881
@malzeville dakujeeem a myslite v stredu na mna cmuuuk

dorotka66
28. júl 2014

@trinity8 neboj, ubehne to rýchlo 🙂 ja som aj zabudla čo všetko ma teraz čaká, takže začnem študovať ...ak sa poisťovňa budem len mesiac pozadu za tebou 😉

mollinka11
29. júl 2014

@aluska01 Ale to snád nie....to ma veľmi mrzí....skúšali ste sa s manželom porozprávať bez hádky a v kľude, bez nejakých zbytočných výčitiek a emócií? Určite to tak nie je, možno si ho len zle pochopila alebo sa on zle vyjadril, určite ti nepovedal že babatko nechce. Mali ste sa ukľudnit a znova sa o vsetkom v klude porozpravat. Myslim, ze si tu konzultaciu rusit nemala, nemrzí ta to teraz trosku? Ste este stále pohádani alebo uz je vsetko v poriadku?

mollinka11
29. júl 2014

@aluska01 A dakujeme velmi pekne. 🙂

slav29
29. júl 2014

no babenky ako čítam, tak začínam mať pochybnosti. ja som začala byť skalopevne rozhodnutá že idem riešiť Helios do MT ale teraz ako čítam tie všetky platby a preplácania poisťovňami tak neviem :( aj keď viem že ak sa všetko podarí tak peniaze idú bokom.... lebo čo som pozerala tak píšu v cenníku že čo všetko prepláca poisťovňa tak sa mi to zdalo byť super....

ingrid0105
29. júl 2014

@smoulinka13 drzim palce na zajtra, daj vediet ako si dopadla 😀

smoulinka13
29. júl 2014

@ingrid0105 dakujeeem dufam ze bude vsetko ok 🙂

aluska01
29. júl 2014

@mollinka11 no dnes sme to prelomili...popravde mrzí ma že som to zrušila, ale znovu objednať sa je to najmenej....dnes sme sa porozprávali a celé to prebrali a obaja sme sa zhodli na tom, že toho druhého veľmi lúbime a toto napätie kvôli snaženiu náš vzťah ničí....možno je lepšie počúvať aj pocity druhého 🙂 takže nateraz to nechávame tak... 🙂 myslím že náš inak pekný vzťah neobetujem bezhlavému snaženiu a druhé bábo...a možno to muž len potrebuje spracovať v hlave a budeme to riešiť neskôr 🙂

eninka33
29. júl 2014

zienky, ak mozem, napisem vam na povzbudenie svoj pribeh: mam jeden vajecnik, druhy mi zobrali kvoli cyste. Kedze sme chceli babatko a lekarke sa zdalo, ze ten druhy vajecnik je nefunkcny, poslala nas aj s manzelom do Heliosu. Manzelov spermiogram dopadol zle, moj vajecnik bol v poriadku. Povedali nam, nech prideme o mesiac. Bolo to trochu lepsie, tak sme skusili inseminaciu, zial, neuspesne. Tak jedina moznost umele oplodnenie. To sme odmietli, aj ked tuzba po babatku bola silna. Nakoniec som sa vykaslala na vsetky hormony, zacala som brat vyzivove doplnky od jednej spolocnosti a isli sme na dovolenku. Velmi sme sa modlili za babatko a predstavte si: my, oficialne neplodny par, mame dnes 15 mesacnu dcerku - otehotnela som prirodzenou cestou. Trvalo 4 mesiace, kym sa moje telo vycistilo od vsetkych tych "hnusobstiev" a stal sa zazrak. Prajem vam vsetkym, aby ste aj vy zazili takyto zazrak emoticon ak by ste chceli vediet este nieco viac, kludne mi piste. Drzim palce...

smoulinka13
30. júl 2014

Ahojte tak dnes som bola na odbere, mam 17 vajok a v pondelok snad bude vklad juuj ;)

zuzina1881
30. júl 2014

@smoulinka13 parada! Tesim sa... teraz nech sa im krasne dari a pekne sa delia po oplodneni! Drzim palce embryjkam 🙂

smoulinka13
30. júl 2014

@zuzina1881 zajtra rano budem volat,,,a modlit sa do pondelka aby ich ostalo co najviac 🙂

zuzina1881
30. júl 2014

@smoulinka13 joj, este si pamatam, ake to boli stresy!!! Z 20 sme mali 4blastocysty... tak hodim aj ja za nich jednu modlitbicku 🙂

smoulinka13
30. júl 2014

@zuzina1881 nooo vsak to, sa to dost redukuje a tie stredy kolko vlastne ostane...Minule z 23 sme mali 5 blastocyst..Teraz tipujem tak 3-4 🙂

lucusik33
30. júl 2014

@smoulinka13 a mozno sa milo prekvapis, nam napichali 15 zrelych oocytov a do stadia exp.balstocysty ich doslo 7ks....tak ja tipujem viac nez ty ze ti ostane 🙂

lucusik33
30. júl 2014

Tak babenky moje krasne, presne tak ako som predpokladala sa aj stalo. Dnes hranicne HCG mi povedali len 11,5...tak o dva dni este raz na kontrolnu krv...ja viem ale ze je to uz len zostatok a padne na nulu na zaklade tych TT testov ktore mi vysli 8. den po KET pozitivne a neskor sa druha ciarka takmer uplne stratila. Nevadi, uz som si vypytala dalsiu davku estrimaxu, utrogestanu a ak bude vsetko ok tak by som rada o cca 3 tyzdne dalsi vklad. Bolo mi dnes povedane ze vraj tie co sa uchytia a o par dni sa zastavia, ze az z 90% je to chyba embryi, su slabe alebo nie geneticky OK. Drzim nam tu vsetkym palceky aby boli len same dobre spravicky este do konca leta.

smoulinka13
30. júl 2014

@lucusik33 jaj tak som to zle pochopila :/ takze ides na KET?
no dufam ze nam ostane viac..bola by som velmi rada...Vy ste mali 7ks..kolko vam este teraz ostava?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre