Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

lenka2103
8. apr 2014

@andrejka2424 je to ešte aktuálne?, ak áno beriem

kitta
8. apr 2014

@lenka2103 bohuzial uz davno predany ☹ pozri tu na MK maju urcite este baby,ktore chcu predat.

andrejka2424
8. apr 2014

@lenka2103 už predaný.. 😒

agatulienka
8. apr 2014

Ahojte, zaujimalo by ma, ci vam branie inofolicu obmedzilo tvorbu akne a hirtuizmus.....lebo ja ho uz beriem 3 mesaice a ziadnu zmenu nevidim, pcos mi zatial testy nepotvrdili....

ennynka
8. apr 2014

@agatulienka mne sa prave akne zhorsilo ked som zacala Inofolic brat...tiez som citala ze sa to ma zlepsit a mne sa prave naopak zhorsilo...

franzziska
8. apr 2014

@ennynka ano ja som mala tiez opacnu reakciu nan..cize neviem co to znamena

agatulienka
8. apr 2014

@franzziska
@ennynka aj u mna tak :(

elissa17
8. apr 2014

@inge888 ako dlho si brala inofolic?tiez mas PCO a nepravidelnu menstruaciu?dakujem za odpoved 🙂

elissa17
8. apr 2014

Mne sa plet zlepsila od inofolicu ale mrcha bola naposledy 29.1. a odvtedy nic...

hrmiona
9. apr 2014

@mentolka12 clostyl sa berie 5 dni od 3-4 dna cyklu a potom chodíš na folikulometriu aby ti odsledovali ci sa ti tvorí dominantný folikul, ak má správnu veľkosť pichnú pregnyl, aby vajíčko prasklo.

inge888
9. apr 2014

@elissa17 ahoj, inofolic som brala necelé 3 mesiace. PCO nemám ale mávala som nepravidelnú menštruáciu. Avšak myslím, že sa mi začal cyklus upravovať ako som brala inofolic no nebrala som ho dlho nato, aby sa mi stihol upraviť úplne - zostala som totiž tehotná 😀

misimira
9. apr 2014

ahojte ženy a dievčatá,
ja beriem Inofolic pomaly 2 mesiace 2x denne na odporučenie moje gynekologičky. Mám PCO a menštruácia sa nedostavila vyše roka :( Vždy som s tým mala problém a riešili sme to hormonálnou antikoncepciou(z čoho som nebola nadšená). Nakoľko mi pred vyše rokom zistili intoleranciu na laktózu, musela som ATK vysadiť a s ňou odišiel aj pravidelný cyklus.
Zatiaľ som nemala cyklus a na kontrolu idem až po 3 mesiacoch užívania (potom by som mala znížiť dávku na 1x denne), tak pevne verím, že mi pomohol :-/ ako tak ale čítam vaše konverzácie, vo veľa prípadoch jeho užívanie skončilo tehotenstvom, tak hádam nebudem mať na kontrole prekvapko (a keď hej, tak sa pridám k tehuľkám)

ragaca
13. apr 2014

Ahojte baby mne tiez lekar poradil inofolic léno nemavam ziadnu ovulaciu a nepravidelnu menstrulaciu.Este mám aj problémů s cistami občas vrak mám aj z antisteronom problemi a to berem este tabletky na stitnu žlázu l tyroxyn 150.,a s priarelom sa už rok a pol pokusame o babo a stále nic.on ma výsledky v poriatku.ten inofolic berem 2 den po dva sáčky a je to normalne ze mám Krče v bruchu ktore som vobec nemavala?tak dufam ze mi to nějak zabere.

ragaca
13. apr 2014

Ahojte este chcem vediet co je skratka PCO a co to znamená dakujem

johanna
13. apr 2014

@ragaca Tiež som mala bolesti hneď od začiatku brania a žiaľ trvajú doteraz, beriem ho prvý cyklus.

elissa17
13. apr 2014

@ragaca Ta skratka znamena polycysticke vajecniky

lenka2103
14. apr 2014

Babenky poraďte mi, idem začať užívať inofolic, a teraz neviem či ho mám užívať samostatne, alebo by bolo dobré ich ešte s niečím kombinovať.Ďakujem Vám

elissa17
14. apr 2014

@lenka2103 ahoj,zavisi od toho na co ich chces brat,ci na upravu mrchy alebo chces babatko a tiez ci mas aj nejaky zdravotny problem.. 😉

tomiholjubavi
14. apr 2014

baby mam jednu otazocku...beriem inofolic, kvoli tomu aby sa nam podarilo babatko..ale odkedy ho uzivam, picha ma na pravej strane, ako keby v pravom vajecniku..a pred spanim a po zobudeni mavam bolesti ako keby som mala dostat nechcenu mrchu... 😕 myslite, ze to s tym suvisi? ja sa snazim si vsugerovat, ze je to prvy priznak tehotenstva 😀

lenka2103
15. apr 2014

@elissa17 ahoj, áno chcem brat inofolic preto že chcem mať bábätko, a ani mrchu nemám pravidelnú bez antikoncepcie mrcha nepride, ale tú vysadim keď budem užívať inofolic, aj mi vieš poradiť či ho mám užiť samostatne, alebo s niečím. Ďakujem

mentolka12
15. apr 2014

@lenka2301 ja ho na odporucanie lekara uzivam samostatne 2x denne na prazdny zaludok cca v rovnakom case(odporucil mi ho brat 4 mesiace)

lenka2103
15. apr 2014

@mentolka12 veľmi pekne ďakujem, tak idem na to aj ja, pevne verím, že sa nám to podarí.

minka2206
15. apr 2014

Dievčatá ak by ste mali záujem, ostal mi inofolic, asi 3 krabičky, expiráciu má 09/2014... pozriem presne doma koľko ho mám, aj nejaké neotvorené kvapky od Valoviča tuším... ak niektorá chcete, napíšte mi do správy 🙂

lenka2103
15. apr 2014

@minka2206 ahoj mala by som záujem, koľko by si za to chcela, a na čo sú tie kvapky?

elissa17
15. apr 2014

@lenka2103 leni,ja tiez nemavam mrchu a tiez som musela kedysi brat antikoncepciu aby som ju mala.rok uz neberiem a mrchu som naposledy mala v januari 29.a odvtedy nic. A od 28.1.beriem inofolic zazial mi vobec nezabral! Nedostala som ani mrchu ani tehotna niesom a to beriem aj vitamin E,a pijem alchemilku caj.. Tiez by som chcela babatko.mam polycysticke vajecniky tak neviem ci sa mi to vobec podari :(

marienka1980
15. apr 2014

Dievčatá, Ja beriem inofolic od zač.decembra 2x denne, a mala som 1.Apríla 🙂 1.insemináciu, a dnes som saa dozvedela že čakáme bábätko, a JA som si istá že mi pomoohol, aby som mala menštruáciu aj ovulku, všetko,!!!!!!!!!!!

zuzik16
16. apr 2014

ahojte dievcata, chcela by som sa len informovať o tom inofolicu, kedže diskusia je dosť dlha a nechce sa mi ju celu čitat 😉 , že ako je to s tym inofolicom, kolko krat denne by sa mal brať, kde sa da zohnať najlacnejsie a hlavne či obsahuje aj nejake hormony alebo je to vsetko len prirodne?...

môj problem je že už viac než rok sa snažime otehotniet, zatial nič, menštruaciu mam pravidelnu skoro ako hodinky a stale nič..a ešte k tomu sa mi objavila aj cysta na vaječniku.

dakujem vam za rady 🙂

mentolka12
16. apr 2014

@zuzik16 inofolic je cisto prirodny produkt takze sa ho nemusis bat brat, ja napriklad nemam PCO a vraj je na to dobry ten inofolic ale beriem ho aj tak 2x denne aj ked na krabicke je napisane 1x denne (2x denne ho berie velmi vela bab co tu pisu na odporucanie gynekologa), ja si ho objednavam z internetovej stranky www.mojalekaren.sk stoji 11,96 mne osobne sa nepodarilo najst lacensie ako na tej internetovej stranke...sem tam zvyknu ponuknut aj baby za lepsiu cenu ak si ho nakupili a auz ho nepotrebuju...odporuca sa ho brat min. 3 mesiace (mne odporucil gynekolog 4 mesiace lebo nemam ovulaciu)...dufam ze sa mi podarilo odpovedat na Tvoje otazky ak nieco kludne sa pytaj 🙂 skus sem tam kuknut tu https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/kde-lacno-kupim-inofolic/ tam predavaju baby co uz nepotrebuju inofolic lacnejsie ale treba si dat pozor lebo niekedy davaju ze lacnejsie ak zoberies viac kusov ale ak si prepocitas na jeden kus tak zistis, ze sa to vobec neoplati

ragaca
16. apr 2014

Jedna baba niki85 tu pisala ze brala inofolic 4 mesiace a otehotnela.A inej stranke tu pise ze otehotnela v 1cikle pri brani inofolicu.Ale podla mna je 1 ciklus jeden mesiac nie nahodou?ako ja jej to prajem ktora baba nie ale je to zavabzajuce co napisala.

mentolka12
17. apr 2014

Hmm ako pisalo viac bab, ze telo si pocas jedneho cyklu ani nestihme uvedomit, ze dostava nejake vitaminy navyse takze tolko k tomu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre