Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

mentolka12
24. apr 2014

@julciatko1 nie nie nejako v tomto smere nezabera jedine co som na sebe odpozorovala je ze mam bolesti pred mrchou. Cca 2 dni a mrchu mam kratsiu mam ju len 4 dnovu predtym to bolo 7 dni (a musi to nyt sposobene inofolicom nakolko nic ine neuzivam) hormony na upravu som brala pred rokom...

elissa17
24. apr 2014

@amonda ahoj co znanena skratka AHM?🙂

amonda
25. apr 2014

@elissa17 AMH je anti muller hormon, je to cislo, ktore ukazuje, aku mas rezervu vajicok vo vajecnikoch...

lucka2405
25. apr 2014

@amonda ahoj nie je to nejake divne, mat AMH 0 a potom zrazu tehu?? Pokial viem tak s vajickami sa zena uz rodi, oni sa netvoria pocas zivota iba dozrievaju, tak ak si nemala ziadne zrazu si tehu??

amonda
25. apr 2014

@lucka2405 🙂 ono je to nejaky odhad, ktory ti to da. Ja sa tiez smejem, ze asi aj veda sa sem tam kopne. Nepotrebujem to riesit, som rada, ze ani takyto vysledok neznamena koniec ale nadej zomiera posledna....a som sa zapovedala, ze sa nebudem ziadnymi cislami orientovat, proste co sa ma stat, sa stane...

lucka2405
25. apr 2014

@amonda hlavne, že to vyslo, gratulujem🙂 ja bojujem dalej, ja mam vraj strasne vela vajicok, a dozrievaju viacere naraz a nikdy nie tak aby praskol folikul a bola ovu, a z toho mam PCO ☹

amonda
25. apr 2014

@lucka2405 nestracaj nadej, svagrinka tiez otehotnela s pco (tiez tusim nejaku tu chvilu pila inofolic), im asi pomohla dovolenka 🙂 sa smejem, ze v Turecku je "plodne", lebo su uz druhy par, ktory tam otehotnel... ja som bola viac menej tiez na odpis - predcasna menopauza (to vychadza aj z tych vysledkov, ze mi dochazdaju vajka) a zrazu je to tu...nemam este vyhrate, lebo sa este moze cokolvek stat za tych 9 mesiacov, ale to ze som tehu je zazrak a zelam ti, aby si aj ty zazila zazrak...

lucka2405
25. apr 2014

@amonda dakujem, niekedy to beriem v pohode a niekedy mam z toho hroznu depku. snad sa zadari aj nam, tak velmi by som chcela aspon jedno malinke babatko🙂 , vsak uz toho zleho zdravotne bolo v mojom zivote uz dost:( , alebo asi nie, skoda ze o tom nerozhodujem sama🙂

amonda
25. apr 2014

@lucka2405 viem o com pises, tiez bolli obdobia, kedy som stracala nadej a zacala som si zivot tvorit tak, ze mimi nebude a na prekvapenie som zostala tehotna...aj ked ako som pisala, este ma caka strasne dlha cesta s nastrahami....treba verit, ze to pride, nam to trvalo 5 rokov, su taki, ktori cakaju aj dlhsie...no a ako si pisala, nie je to v nasej moci, ale moci uplne niekoho-niecoho ineho...

julciatko1
25. apr 2014

@mentolka12 A koľko berieš inofolicu? Lebo ja len vďaka inofolicu mám ms každý mesiac skoro pravidelne, keby som ho nebrala, tak mávam ms, možno každý tretí mesiac... Ja neviem či mi to spôsobil inofolic, ale hormonálny profil mám v úplnom poriadku, a predtým som mávala stále zvýšený testosterón! Ja už ho beriem rok, ale doteraz som brala len jeden sáčok denne a to je málo, teraz cca. 3 týždne čo ho beriem dva krát denne. Doktorka nám dáva polroka na otehotnenie, ak sa nepodarí, tak ideme behať po vyšetreniach 😒 Ja dúfam, že nebudeme musieť, lebo už teraz sme na tom psychicky zle obaja ☹

mentolka12
25. apr 2014

@julciatko 1 buduci tyzden to budu 3 mesiace co ho beriem (mam no brat 4 mesiace) no ja ani jetusim aky mam hormonalny profil viem ze som mala problemy s progesteronom (ak si dobre pamatam ten hormon bola nizka hladina a preto som nemala mrchu) takze tak...no ja dufam ze sa Vam zadari lebo co citam tie behacky vobec nie su prijemne...drzim palce siiilno

elissa17
25. apr 2014

@amonda dakujem 🙂

julciatko1
25. apr 2014

@mentolka12 Pozri čo som našla... http://www.akootehotniet.sk/brozura_inofolic.pdf
Podľa tohoto by si mala brať inofolic aspoň 6 mesiacov.

ragaca
25. apr 2014

@amonda dakujem za pozitivnu a pozbudzujucu odpoved.dufam ze mi inofolic pomoze ked mi lekar povedal ze nemavam ovulaciu a nepravidelnu menstruaciu.

mentolka12
26. apr 2014

@julciatko1 no tak super penazenka dostane este zabrat ale dakujem krasne za link tu spravu som este ani nevidela

renata5
26. apr 2014

Baby uz 3 den mi meska mrcha beriem inofolic prvy mesiac pred tym som mala 30 dnovy cyklus mali ste aj vy podobne kolko vam najviac meskal

lal
26. apr 2014

@renata5 a uzivala si 1 alebo 2x denne? Mala si aj nejake problemy preco si nemohla otehotniet? Ja som tiez zacala brat inofolic tento tyzden, tak som zvedava 🙂

renata5
26. apr 2014

@lal ja som ho zacala brat preto aby som co najrychlejsie zostala tehu

julciatko1
26. apr 2014

@ragaca Ahoj 🙂 Kukni si aj ty tento link, je to celé o inofolicu a sú tam rôzne štúdie a testy so ženami čo majú presne tvoj problém 🙂 VEĽA ŠŤASTIA!
http://www.akootehotniet.sk/brozura_inofolic.pdf

julciatko1
26. apr 2014

@mentolka12 Za málo 🙂 ja sa snažím zistiť čo najviac o inofolicu, lebo ho berie aj môj muž. V januári sme boli na spg. a zistili mu oligozoospermiu, tak teraz poctivo papá vitamíny BE-DADDY, KOENZÝM Q10 100mg a jeden sáčok INOFOLICU denne. Toto mu nakázala doktorka, tak uvidíme, že čo povie ďalší spermiogram... Pôjdeme asi niekedy v júny.

mentolka12
26. apr 2014

@julciatko1 coze manzel inofolic?? Fiha to by som ani necakala ze muz to bude brat ...nooo a co bolo dovod ze ste isli na smermiogramiu? Nedarilo sa babatko alebo len z vlastneho presvedcenia ci je vsetko ok?

julciatko1
26. apr 2014

@mentolka12 Presne, lebo sa nám rok nedarilo, tak manžel súhlasil so spermiogramom a bola to pekná rana pod pás... ale potom sme zisťovali, že čo to je, a dá sa to v pohode liečiť a zmeniť na normospermiu, takže proti tomu bojujeme. No a inofolic existuje už aj pre mužov, ale ku nám príde na trh až v septembri, takže dovtedy má brať inofolic pre ženy, že mu to nijako nemôže uškodiť, práve naopak 🙂

mentolka12
26. apr 2014

@julciatko1 no sem tam informuj ako sa vyvija Vas stav 🙂 dufam, ze vo Vas prospech 🙂)

Mas uzasneho manzela ked sa dal aj on na boj proti hormonom 🙂)

julciatko1
27. apr 2014

@mentolka12 Tfuj, tfuj, tfuj, aj si popľujem, aby si mala pravdu 🙂 A máš pravdu, mám úžasného manžela, tak isto ako ja, urobí čokoľvek aby mohol konečne držať v náručí svoje dieťatko, aj keď už máme toho obaja po krk!

renata5
27. apr 2014

baby ja vam pisem ziadna neodpoveda tak neviem ale chcem sa spytat ci vam inofolic posunul cyklus lebo mne uz 4 dni meska a stale nic nechapem mala som pravidelne max 3dni a teraz toto ved ma pomahat ci?

julciatko1
27. apr 2014

@renata5 veď ja som ti hneď odpísala... na predchádzajúcej strane 🙂

agatulienka
27. apr 2014

@renata5 u mna inofolic iba prvy cyklus posunul o 4 dni, ostatne cykly ako hodinky 28 dni....

julciatko1
27. apr 2014

@agatulienka Ahoj 🙂 a koľko sa snažíte o bábo?

agatulienka
27. apr 2014

2 roky :( mala som cystu a lekar si ju nevsimol, blokla mi ovulaciu,tak si ju ladim inofolicom....a cakam na zazrak

agatulienka
27. apr 2014

@julciatko1 Ahoj, som ta zabudla oznacit, ked som ti odpisovala, odpoved je hned pod tvojim prispevkom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre