Inofolic - skúsenosti

17. apr 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
labanka
5
Registrovala sa 27. júla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 560 príspevkov. Má 11 priateľov.
 ahojte kocky, kde kupim ten Inofolic? emoticon
17. jan 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
niveagirl
12
Registrovala sa 19. júla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 78 príspevkov. Má 16 priateľov. Komárno, okres Komárno.
 @labanka Ahoj! http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-od-a-po-z/inofolic/ tu si ho môžeš objednať emoticon Ale veľa dievčat si ho objednalo priamo v lekárni, je to lacnejšie ale len o to poštovné, ale aj tak. Jedna kočka mi písala, že si ho ráno objednala, a poobede si ho už mohla vyzdvinúť. Máme tu skupinku " Snažilky" ak chceš, pridaj sa, radi ťa privýtame emoticon Tam tiež písali baby o INOFOLIC - u.
17. jan 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
labanka
5
Registrovala sa 27. júla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 560 príspevkov. Má 11 priateľov.
 @niveagirl supis, dakujem, uz som to nasla emoticon a aj objednala a kedze som z KE tak tam mam aj osobny odber.
rada sa pridam, ja som uz taka 2-rocna snazilka a uz to tu poznaaaam emoticon
17. jan 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eja82
Registrovala sa 31. júla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 23 príspevkov.
 Ahojte... som tu tiež nová... čítam túto diskusiu už od začiatku a chcem sa tiež podeliť o skúsenosti s inofolicom... lekár mi diagnostikoval PCO syndróm a odporúčal aby som ho užívala 2x denne ráno a večer. Užívam ho už od 3.12. a zatiaľ nevidím žiadne zlepšenie... Došla mi mrcha na 49DC a trvala iba jeden deň... Teraz som 18DC bola som na folikulometrii
na 10dc som mala folik 11mm a na 17dc 12mm. lekár povedal, že nech prídem zase o mesiac... takže zase nič a to sa už snažíme od leta...
17. jan 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kraskanz1
49
Registrovala sa 31. mája 2009 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 972 príspevkov a 1 album. Má 69 priateľov. Nové Zámky, okres Nové Zámky.
 Baby ja ho berem uz 4 mesiac a stale nic teraz som mala aj clostilbegyt tak uvidime ci bude ovulka...ale netreba to hned vzdavat ja tomu lieku verim na ten liek boli studie a na zahranicnich forach sa pise len dobre o nom nebojte sa zacne to tu padat pozitivnymi tehu testmi neverim ze by sme tych 10% zien stretli na jednom mieste...
17. jan 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gerdusha
2
Registrovala sa 20. mája 2008 na modrykonik.sk. Pridala 2359 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Baby, ktorasi ste tu pisala, ze vam trpli prsty na ruke, ked ste brali inofolic. Aj mne dnes rano zacali. Ako dlho vam to trvalo? Alebo ste sa vykaslali na inofolic?
18. jan 2013 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
donna11
1
Registrovala sa 30. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na modrykonik.sk pridala 3606 príspevkov. Má 20 priateľov.
 ahojte, chcem sa spytat, tie co nevidite nejake zmeny na vahu..vraj u zien s nadvahou nema az taky ucinok..a asi ucinok inofolicu zavisi aj od problemu, aky mate..u mna je vsetko v poriadku az na nizsi progesteron, kt mi dr robila v 21DC nezavisle od toho, ze ovu mavam az na 23DC.inak mam vsetko ostatne v poriadku a ms som dostavala na 35DC..
..moja vaha je v norme a tento cyklus som mala ovulaciu sice v DC ako predtym (22-23DC), ale mala som dost vela hlienu - co inokedy vobec nepozorujem, ovu bola velmi silno bolestiva, parkrat pred a potom som zmerala BT a sedi na prebehnutu ovu..momentalne mavam aj telesnu teplotu zvysenu 37,1°C, prsia ma bolia mierne, ale zato su uz velkostou take, ako ked som bola tehu a to do ms mi ostava viac nez tyzden!!
..aj ked sa mi nepodari hned tento mesiac otehu, som pozitivne naladena, lebo vidim, ze nieco sa naozaj deje.. emoticon
18. jan 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarafortuna
13
Registrovala sa 5. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 5138 príspevkov. Má 13 priateľov.
  • anjelikovia v nebíčku (8tt) a (6tt)4 roky
 ahojte,
dievčatá nemá niekto problém so špinením... emoticon
Ja som bola chorá a brala som ATB, tak som vynechala NOSITOL - a teraz neviem, či práve preto, že som ho vynechala sa mi nepokazil cyklus, no môže to byť aj z choroby... niekedy som mala také špinenie a krv uprostred cyklu (dlhodobo) a už som myslela, že sa telo z tohto blbého obdobia dostalo... emoticon
Idem ho naspäť nasadiť - hoci mi strašne nechutí a občas ma z neho až napína - ja nenávidím, takké šumienkové nápoje emoticon emoticon
19. jan 2013 o 08:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dadenka42
1
Registrovala sa 12. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 68 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Púchov.
 @donna11 ahoj, no ja som po týždni užívania Inofolicu mala pocit, že len jem a jem...a bolo to poznať aj na váhe :(, no užívala som aj nejaké bylinky a tie mali "priaznivý" vplyv na metabolizmus - trávenie, teda mi chutilo jesť.... Teraz sa to už ustálilo. Ja nemám problém s cyklom, mávam pravidelný, 27-28 dní, len som opätovne po roku potratila - MA v 10.tt :(((, tak sa snažím nejak posilniť a dať dokopy, aby som mohla byť tehulka, no na 9 mesiacov, nie len prvý trimester....
19. jan 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
belalinda
10
Registrovala sa 17. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 2457 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Topoľčany.
 @sarafortuna ahoj, Ja mam inofolic a ten je ako by si cistu vodu pila...
19. jan 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
belalinda
10
Registrovala sa 17. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 2457 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Topoľčany.
 Ahojte kocky, prichadzam s dobrymi spravami emoticon Po cca 3 rokoch snazenia a mesiaci uzivania inofolicu som minuly mesiac mala chemicke tehu po I. IUI a po 3 rokoch snazenia a dvoch mesiacoch uzivania inofolicu som otehotnela prirodzene emoticon Zacinam 6tt takze este rozhodne nie je nic vyhrate, ale sand to uz pojde hladko... Za to ci to bolo inofolicom tiki do ohms nedam, ale rozhodne ho mozem doporucit! Takze baby pekne zarabajte, pite a tehulkujte emoticon
19. jan 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarafortuna
13
Registrovala sa 5. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 5138 príspevkov. Má 13 priateľov.
 @belalinda , ja som zohnala Nosifol za dobrú cenu od mojej dr., tak som už neriešila, či Inofolic alebo Nosi - no je to proste dosť nechutné, ale nevadí. mám aj čistý inofolic v tobolkách, takže môžem prestriedať...

držím palce emoticon , takéto správičky tu potrebujeme emoticon hoci možno to boli ešte "dozvuky" stimulácie, ktoré vám pomohli... ale to je v už jedno emoticon
19. jan 2013 o 21:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
belalinda
10
 @sarafortuna no neviem čomu vďačiť za ten úspech ale dozvuky zo stimulácie to neboli na 100 pro emoticon mne sa vždy robili foliky bez problémov, takže to iui bolo bez stimulácie... emoticon
Drzim palce!
19. jan 2013 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarafortuna
13
 @belalinda , tak potom to bude asi Inositolom emoticon
a inač, si prvá o ktkorej počujem, že IUI bez stimulácie - viem že aj holky s ovu ako hodinky stimulovali emoticon emoticon emoticon
ale jasné, 100 doktorov 100 názorov.

Kiežby aj mne pomohol, veľmi sa bojím laparky - mám z nej paniku emoticon emoticon emoticon ale asi ma neminie - hoci ju stále odsúvam.
20. jan 2013 o 09:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
icer
Registrovala sa 6. októbra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 244 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Martin.
 @sasie ahoj, prosím ťa a sama si si ten liek naordinovala? alebo ti ho schválila lekárka? lebo mne davala 3 mesiace clostylbegyt, a teraz mám dostať, mesiac pauzu a znova zvýšená dávka... a neveim, či si to môžem len tak kúpiť?
21. jan 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
icer
Registrovala sa 6. októbra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 244 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Martin.
 @belalinda ahoj, prosím ťa môžeš mi napísať do správy podrobnejšie? snažíme sa 2,5 roka, 3 mesiace som v heliose na hormonoch, clostylbegyt, ale tretí mesiac žiadny účinok, mám PCO a jeden vajcovod, dva mesiace mi dozrelo po 1 vajíčku v správnom vaječníku, ale netrafili sme plánovaný styk ako sme mali, vždy len raz, a druhé potvrdenie sa nikdy nedalo...
21. jan 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzka1606
4
Registrovala sa 31. októbra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 @belalinda Krásna správaemoticontakých by sme potrebovali viacemoticon veeeeeeeeeeeeeeeelmi držím palčekyemoticon
21. jan 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasie
20
Registrovala sa 18. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 69 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Bratislava.
 @icer dala mi ho doktorka v CAR centre namiesto clostylu. Brala som dva mesiace clostly a dalsi cyklus som brala uz iba inofolic - dva krat za den, rano jeden sacok a vecer druhy.
21. jan 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaruska74
Registrovala sa 7. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 791 príspevkov a 8 inzerátov. Má 4 priateľov. Okres Košice.
 @sasie chcem s ata opytat ked beriem clostylbegyt a chcem brat izofolic, mozem ich brat naraz?dik
22. jan 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slaavika
Registrovala sa 22. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @jaruska74 mne nasadila doktorka clostilbegyt a dufaston + mi odporucila INOFOLIC 2x denne
22. jan 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kraskanz1
49
Registrovala sa 31. mája 2009 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 972 príspevkov a 1 album. Má 69 priateľov. Nové Zámky, okres Nové Zámky.
 @jaruska74 Aj ja som tak brala tento cyklus clostil 3x1 a inofolic 2x1 zajtra folikulometria tak som zvedava ci sa tam nieco vytvorilo...
22. jan 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaruska74
Registrovala sa 7. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 791 príspevkov a 8 inzerátov. Má 4 priateľov. Okres Košice.
 no aj ja presne beriem clostylbegyt a duphaston a som nevedela ci teda zacat k tomu aj ten inofolic, ale dobre ked beriete vy , budem aj ja emoticon

@kraskanz1 aj ja som mala ist minuly cyklus na folikometriu, ale nebol v praci tak snad tento cyklus daco uvidime
22. jan 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasie
20
Registrovala sa 18. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 69 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Bratislava.
 @jaruska74 ja som brala iba inofolic. Ale ak ti lekar povie, tak mozes aj obe. Ale to je uz vyssia davka, najskor by som zacala iba inofolicom dva krat za den a ak nezaberie, tak potom by som skusila ich kombinaciu po porade s lekarom.
22. jan 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubo80
2
Registrovala sa 23. januára 2012 na modrastrecha.sk. Na modrykonik.sk pridala 31 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Michalovce.
  • Kristinka1 mesiac
 Ahoj mozem brat inofolic aj ked nemam ziadne zdr.problemy len sa nam nedari?
22. jan 2013 o 19:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
levicazlevic
Registrovala sa 20. decembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 20 príspevkov. Okres Levice.
  • Snažíme sa otehotnieť
 No baby po vyše mesiaci brania Inofolicu som konečne dostala mrchu. Ježiš Mária ale aku silnú emoticon emoticon emoticon vy ste na tom ako boli, ked Vám prišla prvá mrcha?
23. jan 2013 o 08:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
levicazlevic
Registrovala sa 20. decembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 20 príspevkov. Okres Levice.
  • Snažíme sa otehotnieť
 @jaruska74 mne doktorka povedala, aby som inofolic s ničim nekombinovala, že mám telo nechať, aby si samé vytvorilo cyklus, bez pomoci hormonov
23. jan 2013 o 08:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
levicazlevic
  • Snažíme sa otehotnieť
 @icer možeš si o naordinovať, lebo nie je na predpis, je to len doplnok, ale je dobre, ked o tom informuješ dokinu, lebo je to na Slovensku novinka a ked nahodou otehotnieš, tak aby vedela, že je uspešny emoticon
23. jan 2013 o 09:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nienna (25 r.)
8
Registrovala sa 11. apríla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 587 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • 1. augusta 2014 čakáme dievčatko - Ella (25. týždeň tehotenstva)
 @levicazlevic ahoj, ja som tiež po mesiaci brania inofolicu dostala mrchu a fest silnú....ale nevadí, hlavne že prišla, to je u mňa úspech emoticon
23. jan 2013 o 10:15  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2014 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kraskanz1
49
 Ahojte baby aj sem sa pochvalim mam ovulaciu 2 foliky na lavom vajecniku takze nevzdavat sa inofolik urcite pomoze aj sa mi znizila inzulinova rezistencia comu sa doktorka velmi tesiii ...a ja sa idem zblaznit od stastiaaaa....
23. jan 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaruska74
 @kraskanz1 tak to je uspech, tesim sa s tebou. ja som vtedy tu folikometriu nestihla tak neviem ako su na tom moje folikuly :(
23. jan 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš

Podobné diskusie

Populárne albumy