Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

katkatonkova
30. sep 2014

@bloncka007 juuuuu...chytaaaaaaam.....jasne ze to je zazrak ....uz mas potvrdene ze zazraky sa dejuuu.... 🙂

minax
30. sep 2014

@katkatonkova super dakujem 🙂 ja som myslela ze ten myo inozitol je len pre zeny,nakolko skvalitnuje vajicka,a pre chlapov je kyselina listova,pokial si chcu dopomoct vyzivovymi doplnkami..ale tak vyskusame aj to a potom napisem recenziu,dufam ze len dobru 🙂
@bloncka007 gratulujem a drzim silno palce 🙂 a dakujeme za virus, dufam ze je silny a nakazi nas vsetky 😀

lina129
1. okt 2014

@marienka1980 ahoj a mozem sa spytat, ten inofolic si brala v kuse 3,5 mesiaca? myslim, nepretrzite, aj cez menzes? dakujem 🙂

katrin1987
1. okt 2014

Ahojte baby, Ja som začala Inofolic užívať iba pred 4 dňami. Na príbalovom letaku je odporúčaná davka 1 sáčok denne, ale už som čítala, že niektoré užívali aj 2, 3.... Myslela som si , že keď je odporúčaná dávka 1 sáčok/denne, viac sáčkov denne, nemá žiaden vplyv, akurát tie látka naviac vycikám.. alebo sa mýlim???

evka97
1. okt 2014

@bloncka007 ja som tiež tehotná 🙂 Včera mi to potvrdila lekárka. A to mám PCO a viac ako 40 dňové cykly. 3 roky sme sa neúspešne snažili. Užívala som Inofolic. S prestávkami rok, po jednom sáčku. Preto verím, že naozaj niekomu zaberie aj len jeden sáčok. Doktorka už srdiečko videla a tiež mám ísť o dva týždne na kontrolu 🙂

bloncka007
1. okt 2014

@evka97 Paráda. 🙂 Srdečne gratulujem a nech sa malinkému darí. 🙂 Ja som to vôbec nečakala. Keď som zbadala na tom teste dve čiarky tak som začala v byte tancovať. 😀 😀 😀 Od radosti som nevedela čo so sebou. 😀 A ty si bola teraz prvý krát na kontrole? Ja som prišla skoro, ale tak verím že toho 14teho už budeme vidiet aj my srdiečko. 🙂 😉

bloncka007
1. okt 2014

@minax Ďakujem aj ja. 🙂 Určite je silný o tom nepochybuj. 😉 Najneskôr do konca roka budeš aj ty tehotná. 🙂 😀

marienka1980
1. okt 2014

@lina129 áno brala som každý deň, prvé 3 mesiace som ju brala len ráno a potom pol mesiaca ráno aj večer. 😉

adamnela
1. okt 2014

Ahojte..Mam na predaj Inofolic jeden cely balicek+ 8 sackov k tomu. Cena by bola 15 e+ postovne myslim, ze 1,45 e vychadza...

lina129
2. okt 2014

@adamnela ahoj, preco ho predavas? si tehotna? 🙂 ja by som mozno mala zaujem... je to este aktualne?

adamnela
2. okt 2014

@lina129 uz to bohužiaľ nie je aktuálne..Nie som tehu, ale som jedna z mala, ktorej nerobí dobre a natiahol mi velmi cyklus.

janulienka85
2. okt 2014

ahojte baby viem vam infolic zohnat lacnejsie, piste mi spravu

evka97
2. okt 2014

@bloncka007 Ďakujem, určite už nabudúce uvidí aj u teba doktor srdiečko 🙂 V utorok som bola na prvej kontrole, deň predtým som si robila test 🙂 Tiež mám ísť 14. na druhú kontrolu 🙂 A už by mi mala doktorka aj určiť termín pôrodu 🙂 Teraz som asi v 6. týždni. Inofolic mi kázala dobrať, že až potom mi predpíše kyselinu listovú. Som rada, že som tu našla niekoho, kto je tehotný približne rovnako dlho ako ja 🙂 Môžme si napísať aj súkromnú správu, pokecáme 😀

cmelica
2. okt 2014

ahojte kocky,mam na predaj 2 balenia inofolicu ... cena 22€ aj s postou ...

alexia17
5. okt 2014

Ahojte baby. Moze inofolic posunut MS. Mala som uz priznaky na MS aj trocha krvi v sobotu , od stredy beriem inofolic. Vdaka

lucka2405
6. okt 2014

@alexia17 Ano moze, mne sa tiez posunula minuly mesiac 😝

alexia17
6. okt 2014

@lucka2405 aj ked som ho zacala brat az od 19 DC, cudne tieto vitaminy 🙂

lucka2405
6. okt 2014

@alexia17 ja som brala normalne prvy cyklus bol 36 dni aj spolu s metforminom, a druhy bol az skoro po 2,5 mesiaci, ci to bolo ale urcite z neho to neviem.

alexia17
6. okt 2014

@lucka2405 som zvedava kedy pride MS. V sobotu uz bola na ceste a cul nic. Cudne, zeby to takto fungovalo. No uvidim, dufam, ze to nebude az taky posun. To hned vysadim ;)

lucka2405
6. okt 2014

@alexia17 A nemozes byt tehu??

alexia17
6. okt 2014

@lucka2405 bodaj by , ale pochybujem. nemam ten pocit ani ziadne priznaky. Ale uvidim ked nepride do nedele tak kupim test

lucka2405
7. okt 2014

@alexia17 Myslela som ci to nemoholo byt IP ked to bolo iba trocha krv.

michaela1905
7. okt 2014

@jana954 Ak máš ešte ten Inofolic, ja by som ho od teba rada kúpila..koľko ho máš a koľko by si zaň chcela,?? Ďakujem za odpoveď.

michaela1905
7. okt 2014

@cmelica Ak máš ešte inofolic, budem mať záujem

jana954
8. okt 2014

@michaela1905 ahoj, nie už ho nemám.... 😒

mentolka12
9. okt 2014

ahojte baby, predám INOFOLIC 2 celé balenia a jedno otvorené. V otvorenom je 16 ks. Všetky spolu 40 euro + poštovné

bakajka
9. okt 2014

Ahojte dievčatá, ja som brala inofolic asi 6 mesiacov s ňou mi prišla MS tak na 35 DC (mám PCO) a teraz mi endokrinologička urobila test na nadobličky a vyšiel zle, mám zvýšené 17 OH prog. mám až 9,95 norma je ani nie do 5. Mám ísť na test ACTH a normálne sa bojím, či vôbec niekedy príde nejaké bábätko ☹

bakajka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1234lubka
16. okt 2014

@adamnela vies ono ked ti vajecnikyfunguju normalne tak ta inofolic prestymuluje a pokazi cely cyklus.je dost silnypreto by sa mal podavat po konzultacii z lekarom....

1234lubka
16. okt 2014

ja inofolic planujem kupi zo zahranicia..tam stoji polovicu..unas zdieraju ako....strasne 15,90 vlekarni..na nete 12...katastrofa....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre