Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

iveta36
2. dec 2014

@katkatonkova v poriadku, pockam.

katkatonkova
2. dec 2014

@iveta36 no chcem sa ta spytat....potrebujes ho aby ti upravil MS..alebo mas PCO...alebo si len citala ze viacerim pomohol otehu....

iveta36
3. dec 2014

ahoj...ja mam za sebou 5 tehotenstiev a mam len jedno (uz velke) dieta...stale v kutiku duse dufam,ze by som este mohla byt mamou.Inofolic som brala aj pre rokom, a po par sackoch som otehotnela( no aj potratila) Neviem ci robim dobre ale skusim si nasadit I.znovu.

katkatonkova
3. dec 2014

@iveta36 to mi je luto....a to ti doky predpisala inofolic alebo ty sama...?

cmulinkafif1
3. dec 2014

Mam 2bal a 1nacate (15sackov) Inofolicu.

iveta36
3. dec 2014

@katkatonkova sama....je to kyselina listova a ta by sa predsa mala brat aspon tri mesiace pred otehotnenim..(stastne tie, co to vobec neriesia a maju zdrave tehotenstva a babatka)

katkatonkova
3. dec 2014

@iveta36 lebo inofolic je hlavne ked mas dlhy cyklus, krd mas PCO...ja som sa tiez nechala lakat a nic...akurat mi to rozhadalo ms a pribrala som po nom.....
no a u doky nezistili preco tolko tehu a len jedno ok?....

iveta36
3. dec 2014

@katkatonkova ved prave som si nie ista ..ci ho brat.mala som nejakych 15 ssckov minuly mesiac a veru sa mi posunul cyklus...asi ho fakt nechcem 🙂 no ja som vysetrena hore dole...aj opakovane hore dole aj opakovane kedze sa neuchytili ani 4 vklady po IVF...proste smola...alebo ja neviemco

benny11
4. dec 2014

mám 8 sáčkov inofolicu a 5 sáčkov folandrolu..

rearo
4. dec 2014

Brala som ho aj partner mal nieco podobne je to len vitamin...nepomohlo to kupis to v lekarmi za 20€

katkatonkova
5. dec 2014

Ahojte baby...kedze idu vianoce a mne ostalo este 30malych sackov inofolicu...tak som sa rozhodla ze ho dam ZADARMO.....mne nepomohol...tak ho chcem dat tomu kto to naozaj potrebuje...a nie kto je uplne zdravy a veri ze inofolic mu pomoze...takze kocky...pokial vam tymto mozem pomoct tak budem rada...a aj postovne uhradiiim....

katkatonkova
5. dec 2014

@katkatonkova Inofolic uz je darovanyyyyy....

janakjk
7. dec 2014

Ahojte,mam na predaj 14 balikov inofolisu + 9 balikov folandrolu, ak ma niekto zaujem,cena 10 e + posta..

lucy130881
14. dec 2014

Ahojte zienky chcem sa opytat ked ste zacali brat inofolic tak vam upravil MS ? Mne po prvom mesiaci vobec neupravilo a teraz uzivam druhy cyklus tak som zvedava ci zaberie.

mmao
15. dec 2014

Ahojte, mam na predaj 2 cele balenia (2x20sackou) inofoliku plus este niekolko sackou (v pripade zaujmu poratam). Ak mate zaujem povodna cena za jedno balenie bola 15,50 ponukam Vam to za 12,50 plus postovne. dakujem 🙂

denisakon
16. dec 2014

Ahojte dievčatá, no rozmýšľala som či už môžem napísať, ale zobrala som to tak, že ak niekto zvažuje, možno mu to pomôže. Písala som tu 25.11.2014 kedy som na odporúčanie lekárky začala brať 2 krát denne inofolic a manžel jedenkrát denne folandol + 1 krát denne vitamín E. K tomu mi predpísala lekárka na základe hormonálneho profilu duphaston od 14 DC. Včera som mala dostať MS ale neprišla, len tak som večer skúsila spraviť test a wau boli tam dve čiarky. Dnes ráno som to zopakovala a to isté.

Neviem či je všetko v poriadku, je to skoro ísť k lekárovi to pôjdem po sviatkoch a ani neviem či práve inofolic pomohol alebo všetko dohromady, ale ja tak to odporúčam. Ja už len dúfam že tentokrát do zdraného konca

lusi24
16. dec 2014

mne inofolic pomohol však mám prenádhernu dcérku 🙂

franzziska
16. dec 2014

nemá niekto na predaj inofolik?

lusi24
17. dec 2014

@franzziska to si kup rade´šej v lekárni mesiac to užíva sa. j som vlastne jeden ani neužila zostal mi ako spomienka=)
🙂

miska246
28. dec 2014

Ahojte, nemate niekto na predaj Inofolic?

butterfly333
29. dec 2014

@denisakon a inofolic ti odporučila na základe čoho máš nepravidelnu ms či PCO?

petuskaa1
29. dec 2014

@butterfly333 zlatko pri inofolicu je jedno ci mas pravidelnu alebo nie,je to proste iba vitamin ktory ti pomoze pri otehotneni

butterfly333
29. dec 2014

@petuskaa1 ahoj dakujem tak som ho začala brat aj ja pred týždňom tak dufam že pomôže aj mne.

petuskaa1
29. dec 2014

@butterfly333 verim tomu ze ano a davaz si rano a vecer

butterfly333
29. dec 2014

@petuskaa1 áno ráno a večer. Dnes som 13DC tak čakám čoskoro že bude ovu.

petuskaa1
29. dec 2014

neboj nam sa zadarilo ani neviem ako 😉

denisakon
31. dec 2014

@butterfly333 ziadny problem nebol len estrogen mam nizsi ppred menzesom

butterfly333
31. dec 2014

@denisakon takže si tehu a inofolic ti nijako neubližil mala si normálne ovu všetko bez problemou nemala si neskor ovu ako obvykle?Ja tiež beriem inofolic a dnes zajtra by mala byt ovu zatial ovu test negat.

denisakon
3. jan 2015

@butterfly333 no mne lekarka vyratala podla profilu ovu na 12 den, testy ovulacne som nerobila takze neviem presne ci trafila, ale tehotna som 6tt +3 a dufam ze teraz to pojde do zdarneho konca.

butterfly333
3. jan 2015

@denisakon no ja som inofolic začala brat minulu stredu no tuto stredu mala byt ovu no test ovu uplne negat biely. To bolo 15DC aj 16,17DC negat tak som ho uź od 15DC večer inof nebrala bala som sa že nebude ovu. No dnes som 18DC a ovu konečne pozit. Beriem gynex a kys listovu. Tak už dufam že sa zadari aj mne. A tebe gratulujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre