Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

94
13. mar 2013

@pa_mi inofolic som brala asi 30 dní. Jeden sáčok večer. Brala som aj femibion a toto bol druhy mesiac na clostyle .......ale úprimne si myslím že mi pomohol ten inofolic!

rica1
13. mar 2013

@94 gratulujem k tehu🙂 ja mam tiez v umysle brat ten inofolic jeden sacok večer ale zevraj sa musia brat minimalne dva tak neviem 😝

monusik73
13. mar 2013

@94 blahozelam dalsia tehulka, takze aj ty si brala inofolic ? aj ja ho planujem vyskusat bodaj by aj mne pomohol 🙂

pa_mi
13. mar 2013

@94 boze, to je inak az neuveritelne ten Inofolic - ja sa nestacim cudovat! uplna parada! tak drzim palce, nech vsetko pokracuje co najlepsie a nech sa vam dari! pekne tehulkovanie 😉

94
13. mar 2013

@monusik73 určite ti pomôže. Baby je to také klišéé že "pozitívne myslenie" ale fakt to zaberá! Ja som od januára zmenila doktora a on stále že teraz otehotniete a hotovo....úplný optimista! Keď som bola na folikulometrii a mala som pekný folík tak mi pichol pregnyl...a ja sa pýtam že kedy mám ísť ten ďalsí mesiac...že ktorý deň cyklu a on mi na to povedal že prídete keď vám bude meškať menzes.....a baby on mal pravdu!!!!

pa_mi
13. mar 2013

@94 to je super 😵 😵 😵

monusik73
13. mar 2013

@94 to je uzasne, naozaj inofolic je velmi dobry vitamin treba vyskusat vseto co sa da a hlavne to pozitivne myslenie robi vela brala si este nieco ine okrem inofolicu?

94
13. mar 2013

@monusik73 ano clostylbegyt a na 14DC keď bol folik pekný tak pregnyl. Teraz mám utrogestan vaginálne na udržanie.

94
13. mar 2013

@monusik73
@pa_mi
@rica1
Baby a hlavne preto si myslím že mi pomohol inofolic...lebo pred rokom u predchádzajúcej doktorky som si prešla liečbou clostylbegytom...3 mesiace...a len raz mi narástol folik!

monusik73
13. mar 2013

@94 prajem teda prijemne tehulkovanie a bez problemov, nech sa dari babatku v brusku! 🙂

pa_mi
13. mar 2013

@94 no dufam ze aj nam pomoze ......@rica1 a @monusik73 dufam baby ze aj my tu o mesiac vycapime krasne testy s dvoma // 😵 😵 😵 bábo pod vianocny stromcek 🙂

94
13. mar 2013

@pa_mi určite áno....ja som mávala cyklus aj 50dní...niekedy aj viac! až lieky mi ho upravili.

marcovka1
13. mar 2013

@94 Ahoj teraz som tiez citala o zazracnom inofolic 🙂 tak ze je to pravda super,lebo ja mam tiez problem otehotniet a to som mala aj s 1 babom 😒 chcela som sa spytat ci ma nejake vedl.ucinky ? lebo ja beriem lieky na stitnu zlazu a ci to neobsahuje jod dakujem 😉 tie by som to vyskusala 🙂

pa_mi
13. mar 2013

@marcovka1 ahoj, aj ja beriem lieky na stitnu zlazu - neobsahuje to jod, je to cisty inositol a kyselina listova. je to vyzivovy doplnok, takze v podstate nie liek

94
13. mar 2013

@marcovka1 ja som necítila nič. Niekto tu písal že sa priberá...neviem na mňa to neplatilo. ...Ja som tiež tak trochu prípad...som totiž na liekoch...na chronickú nevyliečiteľnú chorobu čriev. Tak držim palčeky!

marcovka1
13. mar 2013

@pa_mi
@94 dakujem kocky 🙂

pa_mi
13. mar 2013

@94 mozem este otazocku? ake si mala predtym cykly? a kedy ovu a kolko LF? od inofolicu sa ti to upravilo nejako?

rica1
13. mar 2013

@pa_mi no spolieham na to 😀 zajtra pride ten inofolic ale asi zacnem az od 1DC a jeden sacok denne..

94
13. mar 2013

@pa_mi cykly som mala hala-bala. Ja som si ovulku nesledovala tak neviem kedy som mavala. Ale menzes som mala aj 50 dni a niekedy aj viac.

pa_mi
13. mar 2013

@94 a teraz? tento uspesny cyklus? resp. po inofolicu?

94
13. mar 2013

@pa_mi minulý mesiac a aj tento som mala ovulu na 14 a cyklus 28. No teda tento sa ešte neskončil a dúfam že sa ani neskončí 9 mesiacov.

pa_mi
13. mar 2013

@94 🙂 neskonci, neboj 😉 vdaka za info. no ja som zvedava ci sa mi to z toho 20 DC posunie

jana954
13. mar 2013

Baby ja Vám tak držím palce 🙂 a dúfam že pomôže aj mne... 😉

pa_mi
14. mar 2013

@jana954 pomoze....ja mu verim, vidis baby z tejto skupiny su najlepsim dokazom 🙂

jana954
14. mar 2013

@pa_mi ja dúfam.... veď sú tu baby ktorým sa to podarilo.... 🙂

pa_mi
14. mar 2013

@jana954 ja mam pocit ze tu baby tehotneju ako na beziacom pase 😀 😀 😀 len tak dalej! 😀

jaruska74
14. mar 2013

aj mne sa to paci ako tu krasne zeny tehotneju, joj verim ze sa k nim pridame vsetky 🙂

jana954
15. mar 2013

@pa_mi veď to, tak ma to povzbudzuje, že snáď to vyjde.... 😵 😵 😵

andy175
15. mar 2013

ahojte! práve si čítam, aké mal u Vás niektorých pozitívny účinok. Ja momentálne užívam nosifol ale rozmýšľam, že ako ďalšie balenie si kúpim Inofolic. Mne sa tiež nedarí otehotnieť. Bola som už na dvoch či vlastne troch IVF a ani raz nedošlo k embryotransferu.... Vraj mohla byť zlá kvalita vajíčok a pod... Tak vyskúšam a dám vedieť! 🙂

donna11
15. mar 2013

@pa_mi ahoj,možno sa tí ovu ani neposunie,zato môžeš ju veľmi bolavo cítiť. Ja som mavala dlhé cykly a ovu v mesiaci otehotnenia som mala bolavejsiu ako ms. Budem držať päste.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre