Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

sarafortuna
29. mar 2013

@ponozkazt , môžeš 😉

bambi9
29. mar 2013

@ponozkazt kludne ber aj inofolic.... mas vacsiu sancu ze sa podari 😉 vacsina bab to tak mala a uz je tehu 🙂 drzim palce

salo
29. mar 2013

Ahojte baby, tak neviem, bud mam taky silny PMS, alebo sa nam nieco zadailo🙂 Ide o to, ze posledne dni som postrehla, ze ma kazdym dnom bolia viac prsia a uz aj bez dotyku. Nikdy ma este takto neboleli ani pri ms😲 No na druhej strane sa mi to zda na priznaky tehu dost skoro, som len 21DC...

kraskanz1
29. mar 2013

@salo aj ja som uz mala tak skoro priznaky len som nevedela ze su to oni kolo krat som pocitovala priznaky tehu a nikdy tehu nebolo a ked konecne bolo tehu tak som tym priznakom nedavala vahu som si povedala ze zasa mi hrabe..Takze ja som mala velky smad stale ako po opici prsia hned problemy s chodenim na velku a unava to bolo hned co som zacala pocitovat ale myslela som ze mi hrabe... 😀

salo
29. mar 2013

@kraskanz1 ja uz jedneho drobca mam a pri nom som ziadne priznaky nemala, len v case ms som spinila... Co myslis, ak su to tehu priznaky, potvril by mi to test takto skoro? Ty sa ako drzkas s babatkom?

kraskanz1
29. mar 2013

@salo neviem kolkaty den po ovulacii alebo sexiku si ja som mala ducha az na 11DPO ale su baby co maju aj na 9DPO teotreticky by ti uz ducha mozno aj ukazal testi len kup taky citlivi ajlepsie su na duchov tie mama testy... 😉

ennynka
29. mar 2013

@salo ja som mala test Pepino z tesca za vyse 2€ a na nom pise ze uz 2dni po pocati ti to ukaze na teste tak neviem

bambi9
29. mar 2013

@salo
@kraskanz1
@ennynka dolezite je ci zena vie kedy ma ovulaciu.. testy ukazu najskor 5 dni po oplodneni...to znamena ze ak je ovu na 14dc, vajicko sa uhniezdi cca 5DPO a test ukaze tak 10dpo ... ale fakt ten najcitlivejsi.... mala sanca aj na 9dpo podla vysky hcg 🙂
salo - na priznaky je podla mna skoro ale nic nie je vylucene...mozno telo reaguje teraz citlivejsie a prsia bolia uz kvoli tehu.... skusaj testik kazdy druhy den a uvidis ci sa meni 🙂

salo
29. mar 2013

@kraskanz1
@ennynka
@bambi9 predpokladam, ze som tak 11 DPO ale neviem to presne, lebo som sa netestovala, len podla hlienu a bolesti na jednom vajecniku. Takto ma prsia fakt este nikdy neboleli, tak asi neodolam a nejaky citlivy test si kupim😉 Dakujem vam za rady😉

bambi9
29. mar 2013

@salo no tak super, to uz je cas na testovanie a tie prsia mozu uz reagovat 😉 urcite nam daj vediet 😎

salo
29. mar 2013

@bambi9 urcite dam vediet😉

123zzz
29. mar 2013

ahojte tak dnes beriem inofolic 75den,a som 22DC uz mam tlaky v podbrusku ,takze asi zase nic s toho ,douzivam co mam a koncim,takze mne inofolic nepomohol,nemala som diagnostikovany ziaden problem ,som v najlepsom poriadku a manzel az ukazkovy spermogram,no aj napriek tomu sa nam uz treti rok nedari

bambi9
29. mar 2013

@123zzz a nepotiahnes uz celych 6 mes.? niekomu zabral prvy inemu stvrty mesiac.... nevzdavaj sa 😉

123zzz
29. mar 2013

@bambi9 ved aj rozmyslam ale ked dost som pribrala,mala som 3mesiace clostil+pregnyl +duphaston a este aj inofolic a tak uz som nervozna so seba s tych kil

tinkatinulka
29. mar 2013

@123zzz možte byť obaja zdraví ale len naoko, stačí ak jeden z vás ma imunologický problem alebo u teba hetatologia.pokial nebudeš mať kompletné všetky vyšetrenia tak nezistíš.

salo
29. mar 2013

Tak som nakoniec nevydrzala a ten test som si urobila, lebo ta bolest prsnikov je fakt neobvykla...mam taky pocit akoby sa mi prsniky nalievali, ako ked som kojila😲 no ale samozrejme test negativny, tak teraz neviem ci preto, ze to bolo skoro, alebo preto, ze uz 7 den uzivam lutenyl😲 mate niektora taku skusenost, ze vas prsia boleli pri uzivani tohto progesteronu????

bambi9
29. mar 2013

@salo tak s lutenylom nemam vobec skusenost ani som moc o nom nepocula... ale ak vravis ze je to progesteron tak ten suvis s bolest prs moze mat 😒 a mozno ani nie si 11dpo ked si pisala ze si 21dc .... nemozes mat teraz ovulku?? aj vtedy bolia prsia 😕
ja mavam tak ovu 18-20dc 😲

salo
29. mar 2013

@bambi9 a tak som dufala, ze som uz tehu...☹ no ale vsak este uvidim, ms ma prist az koncom bud.tyz. Po ovu som uz urcite...

lucyliena
30. mar 2013

@ponozkazt mozes ich kombinovat clostyl a inofolic mi odporucil gynekolog a aj v diskusiach o inofolicu tuto kombinaciu odporucaju samotni lekari...takze drzim palce nech zaberu 🙂

tinuska83
30. mar 2013

Mne od lutenylu tiez boleli prsia pred ms,ale len den,dva,vtedy som vedela ze uz mi ma prist.A potom zase vsetko OK.

ponozkazt
30. mar 2013

@lucyliena dakujem, tri mesiace predomnou, tak verim ze nieco pomoze 🙂)

salo
30. mar 2013

@tinuska83 a to ta boleli tesne pred ms? Ja mam do ms este skoro tyz. A uz ma strasne bolia. Strasne som dufala, ze to bude priznak tehu, ale bohuzial asi to bude fakt od toho lutenylu☹

tinuska83
30. mar 2013

@salo kazda sme ina,ved este mozes byt, ja si verim stale do poslednej sekundy 🙂 uvidis pride,ja verim ze inofolic pomoze,ja este babo nemam takze tuzime tiez velmi silno

agaven
30. mar 2013

inofolic kto chce predam ja mam 18 sackov cena bola 16€ ale na cene s amozeme dohodnut

mattuliatko30
30. mar 2013

@salo ahoj..ja užívam lutenyl..už asi 5 mesiac...takže mávam takéto príznaky bežne...a aj iné,,,,bývam podráždená..plačlivá...a tak..takže ale na každú do pôsobí inak...po dobratí lutenylu mi ms príde až cca na 8-11 deň..takže si vždy ešte dlho počkám....berieš to už dlho??

tinuska83
30. mar 2013

@mattuliatko30 beries celu davku?ja som brala uz len polovicnu,prve 2 roky celu a potom len polku

mattuliatko30
30. mar 2013

@tinuska83 beriem od 16dc do 25dc celu tabletku...a ms mi potom pride tak 8az 11den po dobrati....to si brala az 2roky vkuse?ja som dufala ze mi to vysadi...a cyklus sa upravi...nechcem byt zavisla od tych liekov...ale ani mat ms kazdych 18az 21dni...

tinuska83
30. mar 2013

@mattuliatko30 brala som tiez tak 16 az 25 ale len polku tablety, ja uz beriem od r. 2009, skusala som vysadit ale nic, tak isto som spinila. teraz som si myslela ze inofolic mi pomoze ale zatial nato nefunguje tak asi od buduceho mesiaca si dam predpisat znova, vraj plodu neskodi, a mne to spinenie je neprijemne

levicazlevic
31. mar 2013

aby prosim pomožte mi :( rok si liečim syndrom PCO, hormony akehokolvek typu nezabrali, novinky Inofolic zabera v tom, že krvacam ale takmer vkuse, bola som na reflexologii chodidla, kd emi maserka potvrdila,že mam problem s pravym vaječnikom a kazala mi masirovat si dane miesto,ale stale nič, prosim poradte mi ešte nejaku prirdonu liečbu alebo alternativnu medicinu, lebo na operaciu nechcem ist a už mam toho po krk :( dakujem

sarafortuna
31. mar 2013

@levicazlevic , tak dr. nech ti zistia prečo krvácaš... veľa alebo málo estrogénov/gestagénov ???
hormóny treba dať doporiadku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre