Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

romy01
28. nov 2009

ahoj maji, zatial su o tom len nejake sumy vraj to mali teraz niekedy rozbiehat, no ak hladas nieco blizko cadce, je tu v MT Helios a su fakt dobrí

alimak1
23. dec 2009

ahoj Maji,

tak pobočka v Martine je naozaj super. 18.11.09 som tam absolvovala ako prvá pacientka IUI a úspešne. Som v 7 týždni thotenstva. Pracuje tam MUDr. Tomáš Stanislav a je to človek s veľkým srdcom a odhodlaním pomáhať druhým. Návštevu v tomto centre neoľutuješ.
Ak chceš viac info, napíš mi do internej pošty, lebo ak by som ho tu veľmi vychválila, správca stránky by to bral ako reklamu a príspevok by zmazal. Čo ti však môžem povedať budeš v dobrých rukách. 🙂

hah
27. dec 2009

Ahojte,

chcem sa pridať s názorom na ISCARE v Martine a konkrétne na prácu doc. MUDr. Stanislava Tomáša 🙂 Podobne ako alimak1 máme spolu s manželom výborné skúsenosti s uvedenou inštitúciou. Absolvovala som tam úkon asistovanej reprodukcie a vyzerá, že veľmi úspešne 🙂 MUDr. Tomáš nám oznámil, že som v 5 týždni tehotenstva...
Určite všetkým párom, ktorým sa nedarí dosiahnuť to, po čom veľmi túžia - odporúčam navštíviť uvedené centrum a pokúsiť sa o malý zázrak...🙂)) - kde ISCARE je zárukou, že sny sa stávajú skutočnosťou a nádej sa premieňa do reality...
Personál centra pracuje na veľmi vysokej odbornej a profesionálnej úrovni a vytvárajú plodné prostredie .. 🙂 Teraz však musíme absolvovať ešte dlhú cestu k vytúženému dieťatku no to najnáročnejšie už máme dúfam, že úspešne za sebou...

Ešte raz obrovská vďaka MUDr. Tomášovi a jeho celému tímu...

HaH

ikke
28. dec 2009

alimak1 • 8tt • 22. dec 2009 o 16:24
Ahojte,
rada by som sa s vami podelila o zážitok z novootvoreného centra Iscare v Martine.

Môj príbeh začal pred troma rokmi, keď som začala túžiť po bábätku. No po roku a pol, keď sa stále nič niedalo som sa rozhodla to začať riešiť. Najpr som navštevovala centrum v KE, kde mi po pol roku povedali, že jediné riešenie je IVF. Nedalo mi to a rozmýšľala som čo ďalej.
V tom mi jedna známa odporúčila navštíviť doktora Tomáša v Ružomberku. Povedala som si, že za to nič nedám a že to vyskúšam. A dobre som urobila.
Začal sa mi venovať MUDr. Tomáš Stanislav a od tej chvíle som vedela, že som v tých správných rukách.
Presvedčil ma jeho ľudský prístup a ochota. Je to človek s veľkým srdcom a odhodlaním pomáhať iným. 🙂
Opäť sme absolvovali nové vyšetrenia a záver nebol hneď IVF ale IUI. Takže úplne iný pohľad na problém, ktorý som riešila.

Kedže k záveru absolvovať IUI sme dospeli na konci leta, rozhodli sme sa počkať na nové centrum, ktoré MUDr. Tomáš otváral v novembri v Martine. A opäť konštatujem, že som urobila dobre.

V novootvorenom centre Iscare v Martine začal nový život a to život môjho bábätka. Vďaka doktorovi Tomášovi sa mi podarilo otehotnieť a to aj bez zákroku, ktorý mi inde poskytli ako jediné možné riešenie môjho problému.
Som veľmi rada, že sa to podarilo hneď na prvýkrát a za to vdačím doktorovi Tomášovi a jeho super tímu.
Odporúčam navštíviť toto centrum. Vašu návštevu neoľutujete.
Máte aj vy niekto skúsenosti s týmto centrom. Ak áno, podelte sa aj vy o tieto zážitky. Určite dodáme odvahu aj iným ženám, riešiť problém s otehotnením..... a dosiahnutím vytúženého cieľa a to bábätka 🙂

gubik
28. dec 2009

Ja mam skusenost len s doc. Tomasom, je to velmi mily clovek.

dahra
16. jan 2010

Ahojte,
ordinuje tam MUDr. Tomas kazdy den?

sliver
18. jan 2010

Ahojte,
ja som objednaná na pondelok 25.1. na konzultáciu.
Sme sa s drahým rozhodovali medzi Heliosom a týmto, rozhodli sme pre Iscare, no uvidíme aké budeme mať skúsenosti ;)
Držte prsty

hu.hu
25. jan 2010

ahojte baby,

idem na 1. konzultaciu do Iscaru k doc. Tomasovi? ako to prebieha? co k tomu potrebujem? (HP, SPG...)
dakujem za odpoved

sliver
25. jan 2010

ahoj
ja som bola dnes ;)
ráno môj drahý dal spermie ;)
čiže asi potrebuješ spermiogram a ofotenú kartu od dr.
teda ja som ju mala celú lebo môj dr. nemal problém s tým mi ju požičať

sliver
8. feb 2010

ahojte,
tak pridávam svoje skúsenosti
Už má za sebou prvé IUI, v piatok, výsledok ešte neviem ale zatial mám len dobré skpsenosti s dr. aj so sestričkami, sestričky milé, ked mi robili IUI ma jedna hned chytila za ruku že ju mám v klude stlačiť, no netrebalo lebo som vôbec nič necítila.
No jednoducho mám len tie najpríjemnejšie skúsenosti, ešte nech je z toho aj výsledok a už je to ideálne!!!!

janemari
23. feb 2010

Ahojte ja mam tiez namierene do tohto centra a velmi ma potesili vase pozitivne hodnotenia.Tiez som sa rozhodovala medzi Heliosom a ISCARE.

maja2
26. feb 2010

janemari - ako? pre ktore si sa rozhodla?

nellymn
26. feb 2010

Ahojte milé snažilky. Nakoľko som založila novú tému, ktorá už existovala-Iscare, a.s. Martin, zablokovali ju. Preto píšem sem, aby som vám dodala nádej na splnenie vášho sna. Rada by som sa s vami podelila o moju neskutočnú radosť a o ľudí, ktorí sa o to pričinili.
S manželom sme sa o bábo snažili 4 roky. Absolvovali sme v jednom Centre asist. reprodukcie v Bratislave 2xinsemináciu a 1xIVF, avšak neúspešne. Pred nedávnom sa v Martine otvorilo nové Centrum asist. reprodukcie ISCARE, a.s. Začali sme ho navštevovať. Absolvovala som u nich druhý pokus IVF. A práve vďaka tomuto Centru a ľuďom v ňom sa mi podarilo otehotnieť. Každej jednej z vás, ktoré túžite mať bábätko a bez pomoci lekárov to nejde, toto Centrum odporúčam ! Cítite sa tu veľmi príjemne. Ľudia, ktorí tam pracujú sú k vám srdeční, priateľskí a ku každej pacientke pristupujú individuálne a hlavne so srdiečkom. Hlavným gynekológom je doktor Stanislav Tomáš-skvelý, úžasný človek a odborník. Samozrejme za ním nezaostáva ani hlavná sestra, sestričky, embryologička-p. Filová. Všetci sú super. Aby som to zhrnula: toto Centrum v Martine je úplne iné ako všetky ostatné, je výnimočné svojím prístupom a ľuďmi, ktorí v ňom pracujú. Svoje pacientky si veľmi vážia. Všetkým vám-snažilkám toto Centrum odporúčam. Určite aj vám pomôžu zrealizovať váš sen stať sa maminou. Centrum má pred sebou veľkú budúcnosť.

janemari
26. feb 2010

Rozhodla som pre Iscare pre to nove v Martine a mala by som ist k doktorovi Tomasovi lebo tomu som volala.Mam termin na 11.3. a uz sa neskutocne tesim a pevne verim ze najneskor v maji budem tehula 😉

mircalla
26. feb 2010

Ja som chodila do Brna a tiez do Heliosu v Martine, asi je to ina mentalita, pristup uplne o inom ako tu. Bohuzial bratislavske CAR su des a hroza....hoci som z BA...chaos, odmeranost, a jedina motivacia peniaze

janemari
26. feb 2010

Tiez som nepocula chvali na pristup v caroch v BA.Nikdy sa mi ani nesnivalo ze v nejakom centre skoncim.A preto som aj troska rada ze idem do Martina a do novootvoreneho centra kde nieje taky naval/zatial/ a ze budu mat cas sa mi venovat ako cloveku a nie cislu.

nellymn
27. feb 2010

Ahoj janemari a mircalla. Tiež sme s manželom navštevovali centrum v BA. Brali nás tam ako tovar, ako poradovník. Žiadny osobný prístup. Možno aj preto nám to u nich s bábom nevyšlo. Ale Iscare Martin je úplne iný. Je to nové centrum a pacientky si tam veľmi vážia. Ako píšeš janemari, budú sa ti venovať a na každú jednu otázku ti radi a ochotne odpovedia. Dokonca sme mali pohovor s p. embryologičkou s p. Filovou, ktorá nám vysvetlila všetko, čo urobí s vajíčkom po odbere. Ako sa vyvíja, kedy odporúčajú robiť transfér, ukazovala nám fotočky vývoja. Dokonca mi prezradila, že sa s embyjkami aj rozpráva. Nikde inde som sa s takýmto prístupom nestretla. Tá pani je jednoducho anjel. Veď sami uvidíte. 🙂

sabina897
27. feb 2010

Ahojte
my práve zvažujeme zmenu centra kam teraz chodíme. Si ma celkom nadchla nellymn 🙂 . O doc. Tomášovi som už čítala a aj kamarátka má s ním len vynikajúce skúsenosti. A môžem sa opýtať koľko si tam približne doplácala za IVF? Dakujem

nellymn
27. feb 2010

Ahoj sabina897. Určite neoľutuješ, pokiaľ prestúpiš do Iscare v Martine. Doc. Tomáš je naozaj skvelý. IVF sme realizovali cez VšZP. Cenník výkonov máš na stránke Iscare. Mrkni naň. Za stimulačný protokol a monitorovanie sa u nich neplatí nič. Čo je super. Ja som doplácala asi 465,- Eur. Ale to preto, lebo nám boli vykonané úkony, ktoré neboli preplácané poisťovňou: predĺžená kultivácia, ICSI-2 vajíčok a darcovstvo spermií. Tieto všetky úkony boli naozaj v našom prípade potrebné, aby sa nám to s bábätkom podarilo. Za lieky som doplácala cca 214,- Eur.

sabina897
27. feb 2010

Ďakujem nellymn a držííííííím palce, nech vám to dopadne na 1* 🙂

nellymn
27. feb 2010

Vôbec nemáš za čo sabina. A ktoré centrum si navštevovala? Už máš za sebou nejaké IVF, resp. insem.?

nellymn
7. mar 2010

Ahoj janemari. Tak ako? Tešíš sa do centra? Aj ja mám termín 11.3. Možno sa tam stretneme. Ja idem na sono na potvrdenie činnosti srdiečka bábätka. Dúfam, že bude všetko OK. Veľmi sa modlím. Až potom si budem tehotenstvo vychutnávať naozaj celou dušou.

janemari
7. mar 2010

nellym tesim aj nie,troska sa bojim.My mame termin o 9.00 ide muz a 10.00 ideme k dokimu.Bolo by sranda keby sme sa stretli. 🙂

miminap
7. mar 2010

jane, super, ze konecne sa pohnete dalej. mozes sa na nich tesit, su tam velmi fajn. 😵

janemari
7. mar 2010

ahoj miminap ze ta aj vidim,ved to ze sa pohneme dalej.

nellymn
8. mar 2010

Janemari, nemáš sa čoho báť. Budú k vám veľmi milý. A doktor Tomáš je ako z Ružovej záhrady. Neviem, či sa neminieme. Na sone máme byť v čase od 7:30 do 9 hod. Uvidíme o koľkej pôjdeme z domu, nakoľko to máme 1 hod. a 30 min. Ale bolo by super sa tam stretnúť, pokecali by sme.

janemari
8. mar 2010

nellym aj my to mame 1 hodinu a 30 min aspon podla vypoctu z netu.Odkial si?My pojdeme okolo 6.30 aby sme sa nenahanali a boli tam skor ako o 9.00.A to prirovnanie o ruzovej zahrade sa mi paci 😀

nellymn
8. mar 2010

No my sme z Banskej Štiavnice a ty?

janemari
8. mar 2010

Nelly to nemyslis vazne 😲 my sme z Vyhien 🙂

zlatanka30
9. mar 2010

vyzera to tak,ze aj my skoncime v tomto centre

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre