Klinika ReproGenesis Brno

blanka8574
17. máj 2013

Ahojte, rada by som sa dozvedela viac o tejto klinike. Máte už skúsenosti? Rozhodujem sa RF alebo ReproGenesis, poraďte.

dundul
18. jan 2014

Ahoj, rada by som sa podelila o svoju skúsenosť.
Bola som na tejto klinike 2x na KET a môžem Vám ju vrelo odporučiť. Konzultácie emailom a telefonicky, všetky merania som absolvovala u svojho gynekológa. Vycestovali sme len na vklad. Je tu super personál o ktorom sa nám na Slovensku môže len snívať. Vychádzajú maximálne v ústrety a hlavne prídu na príčinu Vašich neúspechov. Hlavne by som chcela vyzdvihnúť ich ochotu riešiť Váš problém, kým na SK ste zdroj peňazí tu ste hlavne ich pacient. Odpovedajú na Vaše otázky, vždy dobre poradia a úprimne sa tešia z Vášho úspechu. Klinika je na ul. Hlinky 144 Brno cca 150 m od Reprofitu. Boli sme úspešní a čakám miminečko 🙂 je to úžasný pocit, ktorý doprajem každej jednej snažilke 🙂
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttposielam Vám vírusíky a nevzdávajte sa, nám sa to po dlhých 12. rokoch podarilo 🙂

dundul
30. aug 2014

Tak nevzdavajte to, urcite to stoji za vsetko drzat v naruci ten vytuzeny uzlik 🙂 ti je nas maly Reprogenesisak 🙂

nagylac
30. aug 2014

Blahoželám 🙂 je veeľmi krásny!!Dávaš nám nádej,že sa netreba vzdávať,a súhlasím v plnom rozsahu čo sa týka kliniky Reprogenesis,celý personál je veľmi ústretový,prístup profesionálny a ľudský.. 🙂 Boli sme tam na konzultácii a navrhli nám( a dopodrobna vysvetlili) 3 metódy IVF ktoré prichádzajú u nás do úvahy,takže máme o čom uvažovať 😉 Som veľmi rada že vidím tak krásne miminko v réžii Reprogenesis 😀.Ďakujeme za fotečku. Dievčatá,pridáme sa?!

petrika07
3. sep 2014

Ahoj Dundul.
My sme tiež absolvovali v Reprogenesis 1 IVF, ktoré bolo síce neúspešné, ale napriek tomu tiež môžem hovoriť len pozitívne. Čo sa týka prístupu, je to neskutočný rozdiel oproti SVK. Boli sme aj v Martine v Iscare a boli sme tam ako ovce, no proste hrôza.
Teraz sa psychicky pripravujeme na KET, ostal nám len 1 mrazáčik, tak uvidíme.
Odporúčam tiež všetkým, ktorí uvažujú o zmene kliniky 🙂

zwalsh
4. nov 2014

Ahojte dievčatá, vrátili sme sa z konzultácie v RG. Bolo to príjemné, vyšetrenia dopadli dobre, viem postup a ideme na darované embrijko. Je tu niekto taký? 🙂

nagylac
4. nov 2014

Ahoj ,my sme boli na konzultácii v auguste..potrebovali sme ešte doriešiť vyšetrenia ..Noo a teraz beriem antikoncepciu ..čakáme na soft v začiatkom decembra 🙂 zwalsh máte už plán liečby?kedy asi?Držím palce a prajem veľa šťastia 😉

nagylac
4. nov 2014

Dievčatá, ktoré navštevujete RG boli by radi keby ste sa k nám pridali ...určite nás je viac 🙂 však áno? 😉

zwalsh
7. nov 2014

@nagylac Beriem Divinu, cca 2 mesiace lebo nemam uz menzes. Len som teraz trochu nekludna, lebo minuly tyzden sme tam boli a poziadala som ich nech mi to vsetko hodia do emailu a nic mi ani po tyzdni neprislo. Vcera som rano napisala email s otazkami, ktore mam a zase nic. Je to normalne, ze ked sa opytam tak nekomunikuju alebo je to len na tej komunikacnej babe? Musim sa totiz objednat na meranie sliznice a kedze som zabudla kedy to ma byt tak som im poslala otazku a stale nic. Boli ste u tej mladej lekarky alebo u doktora?

zwalsh
7. nov 2014

@nagylac Super, o reprofite sa tu pise vela ale o RG nie, tak ideme na to.

mucilli
7. nov 2014

zwalsh musis kontaktovat tvoju koordinatorku.

zwalsh
7. nov 2014

@mucilli Uz sm jej napisala 3 emaily. Som z toho nervozna lebo som v strese zabudla vziat tabletku a ani neviem kedy, len mi nesedi pocet. A vobec sa mi nepaci, ze mi slubila, ze mi vsetko da do emailu a teraz je ticho po pesine. Este cakam do pondelka a potom tam zavolam, mozno je chora ale ja bz som cakala aspon automaticku odpoved. Ak by mne niekto prinasal do firmy 30 tis KC tak by som sa o neho starala. Uz prvy den po navsteve by som ho uistila, ze urobil dobre. atd.

mucilli
7. nov 2014

@zwalsh No ja ked nieco chcem vediet, tak tam vzdy zavolam. Priamo mojej koordinatorke. Doteraz som nemala problem, hoci aj cez vikend. Vzdy mi zodvihla telefon. Asi e-maily nepozeraju vzdy, alebo jej to prislo do spamu. Skus jej zavolat hm? 😉 A Ak si zabudla vziat jednu tabletku, myslim ze sa nic nedeje 😅

zwalsh
7. nov 2014

@mucilli tak som nakoniec volala, nemala ani páru o tom kto volá. Vôbec to nebolo príjemné. Tejto koordinátorka už proste neverím. Nemala mi vravieť že pošle všetko v emaile.

zwalsh
7. nov 2014

@nagylac plán liečby mi dnes poslala ale nevyznám sa v tom.

nagylac
7. nov 2014

Ahojte,@zwalsh ,klídek 🙂 nič sa nedeje ak si zabudla užiť 1 tab...Noo,ja všetko riešim cez telefón so svojou koordinátorkou,vieš ona mi sama povedala aby som ju kľudne naháňala keby niečo..cez mail je tá komunikácia pomalšia 😒 ale v pohode,ja sa na moju koordinátorku nemožem sťažovať.Jeej,ty si ma predbehla s plánom,ja ho ešte nemám..Ak ideš aj ty začiatkom decembra,možno sa stretneme 🙂 .

angelk
7. nov 2014

Ahojte ja som ties jedna z vas v pondelok ma caka transfer. Po 3IVF a 1KET na SR v Martine sme sa rozhodli pre Brno reprogenesis a zatial sme spokojny. Dr.Vrana je super ma empaticky pristup a atmosfera na vysetreniach nie je stresujuca. Verim ze teraz to vyjde. Drzte palce

nagylac
7. nov 2014

Ahoj angelk 🙂 som veľmi rada,že sa to tu rozbieha..Jej,tak ty to máš na dosah 😉 držím palce a určite sa nám ozvi..ja som absolvovala 4 x IVF na SR v Košiciach ,ale určite ten prístup v RG je neporovnateľný 🙂ja som sa dostala k Dr.Koukalovi ale aj on je super,taký uvážený a naozaj empatický.

zwalsh
8. nov 2014

Baby, ja mám tú mladú doktorku. Keďže nemám skúsenosť so žiadnym IVF nikde tak neviem aký je prístup tak nemôžem posúdiť, len viem že ma veľmi prekvapilo aká je mladá. Po tej zlej komunikácii by som najradšej požiadala o zmenu koordinátorky. Ja mám Sobotkovú koho máte vy?

zwalsh
8. nov 2014

@nagylac ja pôjdem na vklad až v januári lebo musím absolvovať 2 mesiace na Divine. A až potom sa uvidí. Tak sa nestretneme. 😉 ale budeś predo mnou a dáš rady 🙂

nagylac
8. nov 2014

Ahoj,ja som ani nevedela ,že je tam aj doktorka 😕 ibaže Dr.Vrána a Dr.Koukal..na konzultáciu sme boli v auguste,možno prišla až neskor..koordinátorku mám tiež Sobotkovú 🙂 .

zwalsh
8. nov 2014

Tak Len dufam ze nie som jej pokusny kralik.

angelk
8. nov 2014

Ahojte ja mam tiez Sobotkovu ona je specializovana na darcovsky program, doktorku som tam nevidela my sme isli cielene k dr.Vranovi ktory sa stara o nas od zaciatku a dufam ze to zakonci s pozitivnym koncom 😀

dundul
8. nov 2014

@angelk urcite, aj ked deti nosi bocian, nasho Tea priniesol Vrana 🙂 mne sa osvecil, drzim palce a mala som Augustovu este stale sme v kontakte 🙂

zwalsh
9. nov 2014

@dundul ale Augustová nie je na zozname pracovníkov, aspoň ja som ju tam nenašla.

dundul
9. nov 2014

@zwalsh je tam teraz vrchnou sestrou 🙂

zwalsh
10. nov 2014

@dundul Ďakujem 🙂

mucilli
10. nov 2014

😀

nagylac
10. nov 2014

@angelk 🙂 ? držala som palce ..dúfam ET prebehol bezproblémovo , teraz sa už len nestresovať..oddychuj, a napíš nám..maj sa krásne 😀

mucilli
11. nov 2014

@angelk držím palce , tak tak silno 😅

angelk
11. nov 2014

ET prebehol o.k. dali mi 2embryjka ,, teraz len cakat a dufat ze to dobre dopadne .., dakujem za podporu Andrea

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre