Koľko bunkové embryo vám vkladali pri mimotelovom oplodnení?

ludinka
11. dec 2013

Ahojte baby, zakladam tuto otazku, ptetoze som nasla na nete clanok o delemi embrii. Kde sa pise ze spravne geneticke embrio sa ma delit na 2,4,8,16,32........ buniek a tak dalej.
Zaujima ci su tu take kocky ktorym vlozili embrio napriklad 3 alebo 5 bunkove , popripade6,7,9,10.....a ci sa to podarilo. Vopred vam vsetkym dakujem za odpoved.
Prikladam aj link na ten clanok
http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/n...

katla
11. dec 2013

Tak málo bunkove mi vkladali pri KET, nakoľko mi vkladali tie bez PK a žiaľ nepodarilo sa nič. Pri druhom IVF mi vkladali dve blastocysty (100 buniek) a dnes sa teším dvom krásnym detickam.

cikyta
11. dec 2013

Mne 120 buniek a viac už hatchajuca blastocysta

lucia2505
11. dec 2013

Keď si necháš vložiť embryá bez PK, tak vždy budú málo bunkové a môžu sa kľudne uchytiť. Poznám babi čo si vkladali blastocysty po PK a nechytilo sa (aj môj prípad) a poznám také, čo si vkladali 6-4 bunkové a otehotneli.

trulinka
11. dec 2013

ahoj, mne vkladali embryjko v stadiu skorej blastocysty po predlzenej kultivacii.

jasna
11. dec 2013

reakcia k uvedenému linku na článok - Hlavne treba uvažovať logicky...prečo vkladať embryo už na 2. alebo 3. deň, veď je to proti fyziológii?! 2-3 dňové embryo je normálne (pri spontánnom otehotnení) ešte vo vajíčkovode, do maternice sa dostane na 5. deň svojho vývoja, takže ja som za vkladanie embrya na 5. deň - po predĺženej kultivácii. A embryoskop? zamyslel sa niekto nad tým, že keďže je to nepretržité sledovanie embryí, že sa na nich stále svieti svetlom? takže o neinvazívnosti by som pochybovala...

luanna
13. dec 2013

Mne pri ET vkladali jednu blastocystu a jedno 20 bunkove embryo- nepodarilo sa a pri naslednom KET mi vkladali dve 4 bunkove embrya a podarilo sa- ujali sa obe

sakura
13. dec 2013

Mne vkladali 8 bunkové ET - ujalo sa 🙂
Potom expandovanú blastocystu - KET - ujalo sa 🙂

ivec16
13. mar 2014

ja mam vlozene teraz jedno 4 a jedno 5 bunkove embryjko... no na vysledok treba pockat... dozvedela si sa nieco viac o embryach s neparnym poctom buniek?

ivanuli
13. mar 2014

Ahojte, mne vkladali dvojdnove, dvojbunkove a stvorbunkove. Vysledok este neviem.

toncka13
15. máj 2014

mne vkladali 10 bunkove velmi dobrej kvality a bohuzial to neklaplo ale mame este 5 mrazacikov tak nezufam.

mircalla
15. máj 2014

Mne vkladali hatchujuce blastocysty na 5. den, resp. 8-bunkove na 3. den

beava
16. máj 2014

mne vkladali vcasnu blastocystu (5. den PK), ktora mala na treti den iba 5 buniek.

osky
30. jan 2016

zajtra ma caka ET.
punkcia vajicok a nasledne oplodnenie bolo prevedene takto v pondelok,cize zajtra to zu bude 7.den.
ake su to blastocysty?
vlozia mi dve,viac neviem.

rubia307
15. aug 2022

@beava a mozem sa opytat ci steotehotnela?

ona234
5. mar 2024

@beava ahoj, prosim ta a ujalo sa? dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre