Kto ide tento mesiac na umelé oplodnenie?

zuzicek88
3. feb 2015

umele oplodnenie tento mesiac,najde sa tu niekto?

radopp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzicek88
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radopp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dianaana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radopp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomiholjubavi
3. feb 2015

@zuzicek88 my ideme na umele, ale nie tento mesiac. musime najskor popracovat na lepsom spg. ak vsetko pojde dobre, mali by sme ist v marci-aprili.

a @radopp vobec ma nezaujima kolko to bude stat. na detoch aj tak nikdy clovek nesetri, tak preco by mal teraz.

zuzicek88
autor
3. feb 2015

@tomiholjubavi vies lebo jemu urcite nejde o to,aby na nas zarobil

tomiholjubavi
3. feb 2015

@dianaana on je aj na modrej streche taky konšpiračny teoretik, viackrat som si ho uz všimla. @zuzicek88

zuzicek88
autor
3. feb 2015

@tomiholjubavi ale dakujem,ze si sa ozvala,my zaciname uz buduci tyzden,hned v druhy den ms a tu nemam celkom pravidelnu,tak presne este neviem

tomiholjubavi
3. feb 2015

@zuzicek88 daj potom prosim vediet, ze ako to prebieha. uz si presla kultivaciou?

zuzicek88
autor
3. feb 2015

@radopp kazda zena ktora ide na umele,vie co to je a co to obnasa a mal by si mat k zenam uctu,co som si uz davno vsimla,ze ani len netusis co to je,nikto ta sem nepozval,tak sa tu ani nevyjadruj,dovi,dopo

radopp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzicek88
autor
3. feb 2015

@tomiholjubavi mame za sebou vsetky vysetrenia,mame uz aj injekcie doma druhy den ms.si zacinam pichat injekcie na stimulaciu vajicok,ak budes chciet nieco vediet na co budem poznat odpoved,kludne sa pytaj

dianaana
3. feb 2015

@radopp Vážne? Aj rakovina je "len" trocha iná bunka, aj chrípka je "len" vírus ako sto iných... Keby medicína na všetko poznala odpoveď, neboli by choroby ani utrpenie. Niekedy len to umelé oplodnenie pomôže , keď nie je iná známa príčina.
A kto to má zistiť, ak nie lekári? Napíš, ja si nechám poradiť.

tomiholjubavi
3. feb 2015

@dianaana
@zuzicek88 medicina je vlastne uplne zbytocna veda, len nas zabija a farmaceuticke firmy nas pomaly otravuju. ked nebolo modernych doktorov a liekov, bol to "zlaty vek ludstva". priemerna dlzka zivota bola 40 rokov, kazda druha zena umrela pri porode, alebo od zlych hygienickych podmienok, z 14 deti sa dospelosti dozili tri, ludi kosila lepra, mor, ovcie kiahne...ale to je všetko len taka malina oproti tomu aki su dnesni doktori zli a len sa snazia z ludi vydrankat peniaze 😠 😠 (Bože to je pristup)

radopp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzicek88
autor
3. feb 2015

@dianaana nevsimajte si ho,inak neprestane

dianaana
3. feb 2015

@radopp Myslela som, ze napises nejaky logicky argument, alebo prinajmensom nejaky zaujimavy nazor... OK, baby maju pravdu, maj sa.

lucy125
3. feb 2015

@radopp aký si mudry,si predstav že nam tie vyhodene peniaze pomohli splodit zdraveho syna.

lucy125
3. feb 2015

@zuzicek88 Baby nedajte sa odradit ja mam z IVF zdraveho skoro 3r synčeka,ak chcete viacej vediet kludne pište IP,toto tu neni potreba ,takych mudrych ako je on.
@tomiholjubavi

brmbola
3. feb 2015

@zuzicek88 ahooj, my cakame na schvalenie poistovnou a tiez ideme do toho. Sice mam z toho celkom strach ale kedze 3x U nevyslo nic ine nam nezostava... kam chodis do centra?

silvia545
3. feb 2015

@zuzicek88 ahoj 😉 ja som začala so stimulkou teraz v januári 😉 zajtra budem 10 deň po ET,tak skúsim testnúť 😉 držím palce 🙂

zuzicek88
autor
3. feb 2015

@silvia545 ach ty uz mas za tym,tebe je super,drzim palceky nech si tehu

zuzicek88
autor
3. feb 2015

@brmbola ahoj verim ti,ze mas strach,uz aj ja,aj s toho co bude ak sa to nepodari,ja to budem velmi zle znasat psychicky

zuzicek88
autor
3. feb 2015

@lucy125 Ahoj si moc zlata a dakujeme za podporu na kolky krat sa vam to podarilo a ake si mala problemy,ked sa nedarilo prirodzene

lucy125
3. feb 2015

@zuzicek88 ahoj,podarilo sa to na 1xIVF a 4ket.ja som mala maternicu imunnu nz embryjka tak mi nasadili kortikoidy a hned som otehu a manzel mal slabi spermiogram,tak museli vajka napichovat procedurou ICSI

zuzicek88
autor
3. feb 2015

@brmbola zabudla som napisat chodim do GIN-FIVu a ked dostanem buduci tyzden ms zaciname stimulovat

lucy125
3. feb 2015

@zuzicek88 tak ta potesim,aj nam to vyslo v Gyn five 🙂

lucy125
3. feb 2015

@zuzicek88 ak potrebujes hocijake info,som ti k dispozicii,my sme do GF chodili rok a mala som kazdeho Dr.tam 🙂

zuzicek88
autor
3. feb 2015

@lucy125 aj my chodime do GF,ja ani neviem co by som sa spytala,preco ste isli na umele? ja mam znizenu cinnost stitnej zlazy a pomalu cinnost vajecnikov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre