Puregon pero. Ako sa vám s ním manipulovalo?

franchise27
11. apr 2014

Ahojte kocky, caka ma stimulka s puregon perom popri tom picham Decapeptyl...Ako sa Vam pracovalo s tym perom? mali ste niektora nejaky problem...Rozmyslam nad tym ze v kazdej tej naplni sa vzdy najde bublina vzduchu tak ako ste to riesili pri aplikacii...Nam koordinatorka povedala ze ziaden vzduch nemame riesit, len nastavit pozadovanu davku a pichnut...ale tak logicky ma napada ze ak je za ihlou vzduchova bublina a ja nastavim napr. 100jednotiek tak ci do toho nezarata aj ten priestor kde je bublinka...vsade na videach si baby najskor vytlacia vzduch az potom nastavia mnozstvo...tak nie som ista...

katy2
11. apr 2014

@franchise27 ja som najskor vytlacila vzduch.... manipulovala som presne podla navodov na youtube... inak to ide super.... perfektna pomocka....
https://www.google.sk/#q=puregon+pen+youtube

saxana15
11. apr 2014

Pichala som si Gonal aj Puregon,gonal pero bolo lepsie sikovnejsie ale ani puregon mi nerobil problem.bublinku som velmi jemne vytlacila.tiez ma coskoro caka stimulka Puregonom,lebo z Gonalu som mala lahky hiperstimulak.

franchise27
autor
11. apr 2014

@saxana15
@katy2 cize kocky vzdy ste si pred nastavenim samotnej davky najskor nastavili 1 klik a vytlacili vzduch s kvapkou puregonu...vsak...a pritom presne na toto som sa jej pytala co so vzduchom a ze ziaden vzduch sa nevytlaca...a veru mi to neslo do hlavy....
Este kocky taka otazka...Dobre si pamätam ??? ze ked napr. napln uz dochadza....tak napr. nastavim 150jednotiek tak pero mi vytlaci poslednych cca 100 jednotiek a je prazdno tak na tom ciselniku ostane este tych zvysnych 50jednotiek nevytlacenych a to len vymenim napln a stlacim piest a vpichnem zvysnych 50 co ostalo nastavenych na pere? alebo si to vynulujete a len si same nastavite zvysnych 50jednotiek....? ja viem zlozito to pisem ale toto je to ze vsetko vam vysipu na konzultacii kt. je mesiac dozadu ako si idete nieco pichat...

waitiekatie
11. apr 2014

nie, ziaden vzduch nevytlacaj...neznizi sa tym pocet podanych jednotiek, praveze potlaci tu tekutinu ked uz piest bude nadoraz na hrdle ampulky... oni vedia preco ho tam davaju 😉 a okrem toho, v ampulke je viac jednotiek ako je napisane, ja som vyplasena volala do centra ze asi mi to pero zle davkovalo, lebo mi vela ostalo v ampulke a uz mala byt prazdna.. bolo tam cca 100j navyse... ak bude ampulka prazdna, nedotlaci sa to po 0 a ostaneti pocer jednotiek nastaveny... das tam druhu ampulku a pichnes znova a len potlacis piest... 😉
a ver centru, youtube nevie vsetko 😉 😉

franchise27
autor
11. apr 2014

@waitiekatie juuuj dakujem moja....takze ty si ziaden vzduch nevytlacala....presne tak ako hovorila koordinatorka...takze normalne si nastavila jednotky a pichla a vtlacila, ziadne klepanie po pere aby bublina vybehla nahor k ihle a ziadne stlacanie aby sa vzduch vytlacil...Ano o tom ze je v tych ampuliach viac to si pamätam ze hovorila ze to aby ma neplasilo...a dik sa osvietenie mojej pamäte s tou vymenou ampuli..s tym som si nebola ista a na youtube som stale videla ze si to vynuluju a zapisuju kolko este maju dopichnut...este raz velkeeee dakujem 😉

waitiekatie
11. apr 2014

@franchise27 nemas zac.. ano, robila som to presne tak ako pises....ja som s tym perom nemala absolutne ziaden problem, som sestra, takze to poznam dokonale (je ako inzulinove)... 😉 akurat ma poplasilo, ze tam toho tolko ostalo, necakala som, ze tam daju o tolko viac, ked je to take drahe 🙂
vela stastia 🙂

franchise27
autor
11. apr 2014

@waitiekatie tak super dostala som rady priamo od zdravotnika tak uz nejdem dalej rozmyslat ci tak alebo inak...vela stastia aj tebe 😉

marverka
11. apr 2014

Ahojte, viem, že to skôr patrí do inej diskusie, ale neostal prosím Vás niektorej Puregon??DIK.

nadka12
18. jún 2015

Ahojte moze mi niekto pomoct ja mam tie iniekcie pueregon ale to pero nemozem nikde zohnat prosim ooradte mi .. ☺

krisbar
8. nov 2015

Darujem Puregon pero.

garotinha
31. dec 2015

@krisbar Ahoj Krisbar, je tvoja ponuka darovania pera este stale aktualna, pls?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre