Reprodukčná imunita a alternatívna medicína

stella2
24. okt 2014

Ahojte,
Zakladam novu temu pre nas co mame problemy s imunitou a hladame alternativne sposoby liecby.
Ja mam konkretne zvysene protilatky proti Annexinu a teraz mi vysli znizene a zvysene aj rozne ine hodnoty aj ked nie ovela. Ale obavam sa ze by to mohol byt problem. Takisto mam vrodenu trombofiliu Prothrombin a MTHFR heterozygot.
Na nete som nasla zaujimave moznosti alternativnej liecby. Na Annexin odporucaju bylinky Dong Quai /je mozne ich brat aj v kapsuliach/ a na osatatne su rozne
ine bylinky, alebo huby. /su tiez aj vo forme kapsul, alebo extrktov/, alebo enzym Wobenzym N Takisto som pocula ze chili normalizuje niektore parametre imunity. Pripajam link kde najdete o tom rozne informacie.
http://natural-fertility-info.com/fertility-herbs
Ja idem brat Dong Quai, chili, Wobenzym N /alebo nejake ine enzymy?/a rozmyslam nad hubou corddyceps, alebo reishi. Buem to brat 3 mesiace, dam potom info ci to zabralo.
Ak mate s takouto alternatívnou liecbou skuenosti, podelte sa.

nike8
7. dec 2014

@stella2 Ahoj, ja sa pripajam, brala som tinkruru z Bazy cervenej,ktora ma vraj kortikoidne ucinky ako prednison. A teraz posledny mesiac beriem wobenzym. 🙂 zatial nic nedopomohlo k tehotenstvu.

silvuska22
28. feb 2015

Ahojte, ja mam dobre skusenosti s wobenzymom, je na baze prirodnych enzymov a je odskusany mnohymi ludmi, byvala som velmi casto chora, a zlepsilo sa to, som zvedava co povies ked ho vyskusas 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre