Spln v Košiciach

dukokatka
14. sep 2013

Je tu niekto co chodi alebo sa chysta na IVF do Splnu v Kosiciach?

blanka12
14. sep 2013

@dukokatka ahoj moja ja tam chodim

alisita
14. sep 2013

caute, baby, absolvovali ste uz nieco v splne odkedy je tam nova doktorka?

jullinka11
14. sep 2013

Ahojte 🙂 my sme tam chodili žial prestali sme ale chceme ist znova...ako čitam pan dr už tam asi nerobi...chcem viac info ak by ste boli take dobre....dakujem vopred 🙂

lucia108
15. sep 2013

Ahojte ja tam chodim ties ... doktorka je zlata Mudr.Toporcerova mali sme k nej odporucanie ale nechali sme to tak a ked sme prisli do splnu a ona tam bola tak som to brala ze asi je nam sudena ....asi ...osud....
🙂

lucia108
15. sep 2013

@blanka12 ahoj a ako dlho uz chodis???

blanka12
15. sep 2013

@lucia108 ja uz chodim3mesiac a ty

lucia108
15. sep 2013

no ja 4 mesiace ...uz si picham
v stredu idem zas

lucia108
15. sep 2013

@blanka12 ja chodim uz 4 mesiace a stredu idem zas ....uz si picham ides ties na oplodnenie?

nelynka
15. sep 2013

@dukokatka ahoj.. ja som tam chodila este za stareho Dr, buduci tyzden sa tam chystam znova na konzultaciu s vysledkami.. a uvidime, ci casom aj IVf 😉

dukokatka
autor
15. sep 2013

ja som chodila do nemocnice dc Toporcerovej a teraz chodim do splnu k nej.,je velmi mila.

nelynka
15. sep 2013

@dukokatka len skoda ze je to 2x take drahe ako to bolo na rastislavke nie?

dukokatka
autor
15. sep 2013

@nelynka na rastislavke som doplacala za lieky-injekcie 350 eura viac nic len neake tabletky na podporu.To je dobre ze u nas nieje problem len ja mam nepriechodne vajcovody.

nelynka
16. sep 2013

@dukokatka no a v splne budes doplacat za vsetko..icsi, picsi, pk....proste za vsetko co na rastislavke bolo zadarmo...

kalista32
16. sep 2013

@nelynka ahoj moja no bola si v Splne .

nelynka
16. sep 2013

@kalista32 ahoj, nie nebola..nemam na to cas nejako tak ist.. a doktorka mi neodpisala tak musim volat tento tyzen a na buduci tyzden by som sla po nocnej jej ukazat vysledky vsetky, co mi povie..a ty ako?

kalista32
16. sep 2013

@nelynka no šak uvidíš ako ti to vide som zvedavá čo ti povie práve si prezerám doplatky za lieky a úkony 😒 som s toho smutna a zhrozená požiadam ju o odklad na november lebo mi nijak nevychádzajú šušule maj papa

nelynka
16. sep 2013

@kalista32 to som zvedava aj ja co povie, ale myslim si ze nic, co uz neviem..
pozrie do papierov a na pricinu potratov nepride ani ona..
tak ako aj vsetci ostatny..
tak ale uvidime..

ja idem dneska popocitat, kedy by nam to vyslo eventualne a pripadne jej poviem nech mi vypise ziadost a ja si uz ju podla potreby potom odnesiem na poistovnu, aby som tam zbitocne nebehala hore dole

lucia108
18. sep 2013

🙂

kalista32
19. sep 2013

@nelynka ahojko moja no uvidíš a čo sa týka žiadosti tak ju pre posiela MUDr. a trvá to vraj približne mesiac to len v štátnej tak fungovalo že sme si ju posielali sami . mne povedala MUDr. že moju žiadosť by mi mali preniesť do Splnu do mesiaca tak mesiac prešiel a zatiaľ sa mi neozvali ale nesťažujem sa aj tak chcem začať stimulovať najskôr v novembri . prajem ti pevné nervy .

nelynka
19. sep 2013

@kalista32ahoj , tak ja jej poviem že si ju odnesiem sama.. aj za Hredzaka sa to tak robilo.. a mam istotu kedy som to tam dala a že som to tam dala... 😉

kalista32
24. sep 2013

@nelynka no moja ja mám takú skúsenosť zo žiadosťou ,že keď mi ju poslal revízny Dr. tak som čakala 6 týždňou 😒. naposledy v CAR na Rastislavovej som si ju poslala sama na podateľni v VzP lebo Dr. revízna ma slušne odbila a vysvetlila mi keď si ju pošlem sama tak mi príde skôr odpoveď a mala pravdu schválenie mi prišlo do mesiaca 😉 . a to kedy to pošle MUDr. s tým máš pravdu ja čakám mesiac na prenesenie žiadosti ale mi to aj vyhovuje aj tak si budem musieť dať odklad kvôli šušulam ☹ potom daj vedieť aké lieky ti predpísala a za koľko papa 🙂

nelynka
24. sep 2013

@kalista32 ahoj moja, veru tak to je.. le stokrat lepsie ked si ju podas sama, ako ked budes cakat na DR.. ja to tak aj chcem urobit, a tak ci tak ziadost plati pol roka, takze pohoda..
zatial sa tam ale nechystam..tento mesiac sa nepodari, tento tyzden uz vobec nie a potom mam zase blbe smeny..tak uvidim buduci tyzden ci tam pojdem alebo nie.. 😉

kalista32
25. sep 2013

@nelynka no moja ja neviem ako to bude s mojou žiadosťou mala som ju schválenú v decembri a že je platná na rok tak som zvedavá jak to porieši MUDr. aj tak nemám dostatok šušul mne by sa hodil december na spustenie stimulky ale keď si predstavím ako to je medzi sviatkami tak snáť mi neprepadne žiadosť 😒 no drž sa papa 🙂

nelynka
25. sep 2013

@kalista32 tak akoze neviem..ci boli nejake zmeny..ale dotetaz
ziadost platila vzdy pol roka..
hlavne...podla toho co si pisala tebe dokina
vypisovala ziadost uplne novu, nie ziadost
o presun na ine CAR..

kalista32
25. sep 2013

@nelynka no práve že mi povedala že mi len napíše žiadosť že úkon sa bude vykonávať v SPLNE nakoľko žiadosť je už schválená a to potrvá tak mesiac . 15.9. mesiac prešiel a zatiaľ mi nevolala. ešte som sa pýtala MUDr. či môže dôjsť k zamietnutiu žiadosti a ona mi vysvetlila že v podstate nie lebo sa nevyskytuje žiadna zvláštna okolnosť napr. interupcia a podobne tak k tomu len toľko ešte mi povedala že mi ju pošle 15. 8. po obede keď už nebude mať toľko pacientiek .tak teraz som taka čakateľka 🙂 a tie moje nálady raz som v pohode potom sa bojím mám obavy z financií a ako na tom budem zdravotne strašné 😖 😒 keby som mala šušule tak by som sa s mojou polovičkou dakde zašila mám predstavu o Welnesse niekde na odľahlom mieste vypnúť od všetkého a všetkých ach jaj ☹ . no moja prepáč idem do reality ach ja 😒 j

nelynka
25. sep 2013

@kalista32 to je uplne normalne..ja som na tom podobne...este
mozno trosku horsie co sa myslienok tyka..ale...
buduci tyzden v stredu idem na konzultaciu..
dneska som tam volala..tak som zvedava velmi..
ale myslim ze nix ine co uz viem mi nepovie..
musim si premysliet otazky..co sa jej chcem opytat aby som nezabudla 🙂

kalista32
25. sep 2013

@nelynka no to je fakt ale teraz sa mi zdá ,že v Splne nemá taký formálny prístup ako mala na Rastislavke je taká prístupnejšia 🙂 a predsa ma na teba čas lebo na Rastislavke koľko krát som mala také šťastie že bola privolaná na sálu či už k pôrodu alebo na operáciu a jasné že to bolo na nej cítiť tu únavu a vyčerpanie veď si zober že mala lôžkové, ambulanciu a AR tak to bola neustále v kolobehu. teraz sa mi zdá ,že sa môže zamerať na každú tak ako to potrebujeme. no uvidíš že bude všetko tak ako chceme ja sa pokúsim trošku čarovať šak viem ne 😎 😎 😎

kalista32
25. sep 2013

@nelynka no moja teraz prišla moja polovička mi robíme spolu na jednom pracovisku a nakoľko som mu nechala mobil pri mojom šťastí mi volali asi pred hodinou zo SPLNU a toho som sa obávala žiadosť mám prenesenú a môžem začať stimulovať len nemám šušule 😀 😀 no to je švanda snáť to budem môcť preložiť na november no ja mám dosť ach jaj 😔 to sa mi snáť len sníva 😔 😔

nelynka
25. sep 2013

@kalista32 a do novembra peniazky mat budes? Lebo ked nie su teraz..vies..
my v novembri budeme mat trinaste platy tak vecsinu peniazkov uz mat budem..tak az vyjde
mozno december.. januar..zacneme..
ale zalezi co mi bud.tyzden povie na tie moje vysledky...

kalista32
26. sep 2013

@nelynka no moja akurát potrebujem dve výplaty ☹ dneska som volala SPLNU a nechala som si zatiaľ rezervovať termín na november žiadosť mi platí rok ale mňa tlačí môj zdravotný stav dochádzajú mi vajíčka 😒 no snáť mi do toho nič nepríde pri mojom šťastí 😖 no snáť si to budeš môcť naplánovať podľa svojich možností 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre