Kedy sa dáva vyvolávačka, keď som otvorená na 3-4 cm?

lenka.
24. mar 2009

caute.mohol by mi dakto poradit?kedy je cas pre vyvolavacku?som otvorena na 3-4cm a dr. sa ma pytal ze kedy chcem rodit.mala som ostat v nemocnici,ale odmietla som.znamena to ze mi chceli dat vyvolavacku?

dididi30
24. mar 2009

nie nemuseli ti ju dat, len ta chceli nechat pre istotu, lebo si druhorodicka a dost otvorena.....ale tiez mozno ti tu vyvolavacku aj chceli dat 😉
dajte si sexik s manzelom a mozno do rana porodis, druhy porod je rychlovka 😉

lenka.
autor
24. mar 2009

zajtra tam mam ist uz naisto aj s vecami.moc sa mi tam nechce len tak lezat...skusim ten sexik.uz to chcem mat za sebou,uz len koli malej,ma 16 mes.som zvedava ako to bezo mna vydrzi.

mirko
24. mar 2009

ak si na 3-4cm otvorena asi ti len prepichnu vodu a pojde to samo.....kamoska tak nejak rodila tyzden dozadu 🙂

nellamaria
27. apr 2009

Ahoj aj mňa sa to presne tak pýtal, že som otvorená a že kedy chcem rodiť.No takto porodila som až na 2 deň a to s prepichnutím plodovéj vody. Fú a to bola rýchlovka parádička 😀

nikollette
27. apr 2009

Vyvolavacka sa dáva ked si po termíne, alebo ked nieco neni v poriadku, či ked sa dohodnete s lekarom na nejaky termín 😉

danka5
28. apr 2009

Mnedali vyvolávačku až deviaty deň po termíne, neotvárala som sa vôbec. Ráno mi prepichli vodu a dali vyolávačku. Neviem, čo to bola za injekcia, ale fantasticky sa mi po nej spalo. Prespala som celý deň. Večer ma poslali na pôrodný sál, ešte som nemala ani bolesti. Na pôrodnej sále som bola vrátane prípravy len dve hodinky. Bola to rýchlovka, samotný pôrod len dva nádychy. Snáď aj preto, že som bola super oddýchnutá po tom spánku.

mima11.12
28. apr 2009

Ahojte,mne dali vyvolávačku a 3 hod.nato som porodila bez problémov asi na dva nádýchy .to bol celkový čas od príchodu do pôrodnice.Mne skoro ráno odtiekla voda,vôbec som sa neotvárala a nemala som žiadne bolesti.Tak to pichli a išlo to samo.

barbara088
15. dec 2013

mne davali vyvolavacku pri druhom dietati trvalo to 10hod..strasne bolesti.syn bol syn isiel spontanne 6hod.a teraz uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre