Odtečenie hlienovej zátky

nikola599
30. mar 2015

Ahoj baby dnes ráno mi odtiekla hlienová zátka taká ruzova s hnedou a potom normálna žlta mam bolesti podbrusku citim ako babo ma tlaci taká pichlava bolesť ako pri menzese kedy ste porodili po odteceni hlienovej zatky ? Som už po termine dva dni

mata2
30. mar 2015

Ja som porodila v ten deň...

sardinka333
30. mar 2015

Po termíne 2 dni..to sa ti može pomaly rozbiehať porod. Ja by som na tvojom mieste zavolala svojmu doktorovi alebo ako to máš poriešené, že čo sa deje aby si mala istotu že je všetko ok. Podla mna je to veeelmi infividuálne, mne týžden pred porodom odtieklo asi za polievkovu lyžicu ,,vody,, alebo neviem čo to vlastne bolo a ked som prišla do poradne tak doktor mi hovorí, že som na 6 centimetrov....bez kontrakcií. Takže ťažko povedať, možno si sa začala otvárať...

pianina
30. mar 2015

v prvy den mi odtiekla cast hlienovej zatky,a druhy den som rodila 🙂

nikola599
autor
30. mar 2015

@sardinka333 zajtra mam poradnu a poviem mu to ma sa rozhodnúť co a ako ďalej babo je v poriadku hybe sa ale bolesti mam silnejsie musim čakať kým mi odtecie plodova voda

nikola599
autor
30. mar 2015

@pianina aj ja by som chcela už rodiť

zabina27
30. mar 2015

ja som mala kontrakcie, ale nevedela som presne, kedy ist do porodnice, vsetci mi hovorili, ze ak sa citim cudne, ze radsej mam ist, tak som vecer sla... hned ako som prisla, odisla mi zatka, po vysetreni mi povedali, ze to bude rychlo, ze urcite este v ten den porodim.. a figu, pocas dna sa mi aj kontrakcie zastavili, asi od nervov, ze kazda, co prisla, porodila a ja stale nic 😀 no a az potom zase vecer mi odtiekla voda a pred polnocou som porodila, takze vlastne den po odteceni zatky

zabina27
30. mar 2015

@nikola599 inak pozeram, ze mas len o par tyzdnov starsie dievcatko, ako je nas maly, teeda, klobuk dole, ja si neviem predstavit sa pri nom starat o malinke babatko 😉

mata2
30. mar 2015

Urcite nemusis cakat na odtecenie plod.vody.... Nechcem ťa strasit mojou skúsenosťou,ale byt na tvojom mieste,sla by som do nemocnice co najskor

nikola599
autor
30. mar 2015

@zabina27 nejako to zvladnem to to bolo neplánovane . Moja malinka co mam doma už sama beha je strašne sikovna naucila sa behať už keď mala 9 mesiacov a 2 týždne a uci sa byt samostatna tak to zvladnem mam pri sebe mamu ktorá mi pomoze aj manzela tak sa nebojim

nikola599
autor
30. mar 2015

@mata2 neviem pokiaľ nemal 2 minútové kontrakcie ako povedal doktor tak nemam chodiť . Rozmyslala som ze pôjdem ale pockam ešte potom pôjdem keby sa to zhorsilo

nikola599
autor
30. mar 2015

@zabina27 no ved ani ja ja netusim a nechcem tam zbitocne tvrdnut

sardinka333
30. mar 2015

@nikola599 voda tinemusí vobec prasknuť! Pri synovi mi praskla nad ranom a ja som ešte spokojne zaspala a o ničom nevedela, pri dcere som čakala ten istý scenár, ked som sa v noci zobudila tak som hned ,,kotrolovala,, pyžamo a nič....až doktor hodinu pred narodenim malej mi praskol vodu a potom to už išlo ...20 minut dokopy nič a potom 25 minut bolesti a mala na svete...a teraz pri treťom fakt neviem na čo sa chystať, na ktorý scénár 😀 😀

zabina27
30. mar 2015

@nikola599 jasne, ze to zvladnes 😉 ved musis, co ine ostava 😉 ale aspon sa ti uz za chvilku spolu zahraju, ja si tiez myslim, ze mensi rozdiel je lepsie, chvilu je to o hubu, ale potom uz su stale spolu, zabavia sa. drzim palce pri porode 😉

vevesh
30. mar 2015

@nikola599 no tak voda ti nemusi prasknut - mne praskla 5 minut pred narodenim drobca... Dolezity je odstup a dlzka kontrakcii a ako ti babo "dolu " tlaci...prajem vsetko dobre...

nikola599
autor
30. mar 2015

@zabina27 dakujem . No budú ako dvojicky dve dievcatka moje aspoň sa nebude mala nudiť budú si pomáhať iba s mensim rozdielom .

nikola599
autor
30. mar 2015

@vevesh viem ze nemusí len kontrakcie by malý byt pravidelne ale nie sú ešte tak cakam nechce sa mi tam tvrdnut zbitocne

seahorse27
31. mar 2015

Ja som pri oboch porodila do 24 hodín od odtečenia hlienovej zátky...

miriam11
31. mar 2015

Ja som porodila po 14 hodinách od odtecenia hl.zatky.

mata2
31. mar 2015

@nikola599 no čo,boli to pôrodné bolesti? 🙂

miriam11
31. mar 2015

Zrejme je v porodnici a uz si uziva babo🙂

nikola599
autor
31. mar 2015

Ahoj baby no tak mala je na svete išla som o štvrtej do porodnice a 9:35 bola na svete vazi 4130 a dlhá je 52 cm ale hrozný porod to bol ale za tu krasku moju to stalo

nikola599
autor
31. mar 2015

@miriam11
@mata2 ano boli to bolesť tie už je moja láska na svete

zabina27
31. mar 2015

@nikola599 gratulujem 🙂 a zelam vsetko dobre 🙂

nikola599
autor
31. mar 2015

@zabina27 dakujem veľmi pekne

mata2
31. mar 2015

@nikola599 wau! gratulujem 🙂

miriam11
31. mar 2015

@nikola599 gratulujem, vsetko dobre, nech ste zdrave🙂

wera_ga
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre