Poslíčkovia 9 dní pred termínom

dominicka23000
23. nov 2014

Ah,ojte potrebovala by som poradit,mam 9dni do TP,dnes uz od rana mam bolesti v podbrusku ako pri mrche,bolesti mam v kuse,aj som si dala teraz sprchu ci my to neprejde,ale sa my zda ze to este silneje,plodovka my neodtiekla,myslite ze sa bliži pôrod?

trgypadl
23. nov 2014

@dominicka23000 mas bolesti len v podbruskz,ci Ti brusko aj tvrdne???

dominicka23000
autor
23. nov 2014

sa my vidi ze aj tvrdne,ked ja presne neviem ake to je ked tvrdne brusko,mne sa furt vidi nejake tvrdsie,ale aj ked sa ho dotknem,tak ma pichne vzdy v spodku bruska.

trgypadl
23. nov 2014

@dominicka23000 a ako casto?

dominicka23000
autor
23. nov 2014

Tak to ma nenapadlo hned odsledovať,ale nie nejak casto.

dominicka23000
autor
23. nov 2014

@trgypadl tvrdne kazdych 15minut.

trgypadl
23. nov 2014

@dominicka23000 ak sa zacnu intervaly skracovat,taak smer porodnica

tjaden
23. nov 2014

ahoj a bola to teplá sprcha? lebo to podporuje kontrakcie dokonca aj hladkanie bruška, sleduj si to ako tu už píšu ak sa to bude skracovať treba ísť, ešte dobre že tp máš blizko, keď ti tvrdne bruško môžeš mať pocit že je z kameňa a tiež pri tom môže vystúpiť dohora nemyslím k prsiam ale akoby ti mal pupok vybuchnúť, a zo spodu ťa netlačí tak akoby na cikanie?

luciarobi
23. nov 2014

Ja som mala takto pri prvom celú noc cca každých 15 min bolesti ako pri silnejsej mendtruacii, ale nebolo to také zeby som pri tom napr. Nemohla ani chodiť od bolesti, potom to preslo, ráno nič, ale prišla mi hlienová tatka, potom cez den som opäť občas citila také prichadzajuce a odchadzajzce bolesti a večer to prišli 🙂

luciarobi
23. nov 2014

Odisla, nie prišla ;D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre