Príznaky blížiaceho sa pôrodu

ppavlinaa
20. nov 2014

Dievcata mali ste nejake priznaky pred porodom? Myslim tym pripadnu bolest v prsnikoch,bolest vo vajecnikoch,pripadne menej pohybov babatka,hnacky,nechut do jedla,cokolvek? Dakujem

kadri
20. nov 2014

@ppavlinaa menej pohybov dietata aj prehananie ano, odchod hustych hlienov, to bolo tesne pred spustenim kontrakcii. okrem toho par dni pred porodom rozvolnene bedrove klby a problem dlhsie chodit

seahorse27
21. nov 2014

Odchod hlienovej zátky, časté tvrdnutie brucha. Inak nič zvláštne.

bajana
21. nov 2014

Nemala som ziadne priznaky a pokial viem, zarucene priznaky ani nie su...

lilli110
21. nov 2014

Pri prvom tehu sa cca 3 dni pred pôrodom zdalo, že malý sa oveľa menej hýbe. Bola som aj u dr koli tomu. Ibaže to som už prenášala dva týždne, takže som to určite nechcela podceniť. No a pri druhom tehu, som sa ráno zobudila s pocitom, že sa mi konečne hádam po mesiaci lepšie dýcha a nepociťovala som konečne po dlhej dobe taký tlak na rebrá....bábo mi pravdepodobne zostúpilo nižšie. No a v noci mi odtiekla plodová voda 🙂 Ale je to veľmi individuálne podľa mňa. Držím palce 🙂

natalia15195
10. jan 2015

Ahojte, som prvorodicka a 0 dni mam termin.dneska sme boli s manzelom na poslednych nakupoch autom a citila som strasne tlaky v podbrusku a trochu mi to zasahovalo aj do krizov. Trvalo to asi hodinu a pol s prestavkami a potom uz cely den len mierna bolest sem tam. Pred 3 dnami som mala aj krvavy vytok. Myslite ze to boli uz kontrakcie? Celkom ma to prelaklo. Dakujem za odpovede 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre