Znamená hnedý výtok v 38 týždni začiatok pôrodu?

mia002
27. nov 2012

ahojte mamicky .som v 38 tyzdeni a po vaginalnom vysetreni som mala hnedy hlienovy vytok.moze to byt zaciatok porodu?

amadora
27. nov 2012

v tomto tt je to normálne lebo už máš všetko vnútri riadne prekrvené a citlivé, takže trochu krvi či výtok krvavý je úplne bežný po vyšetrení či po sexe a nemusí to ešte znamenať že sa pôrod začína

locko007
27. nov 2012

Môže. Hlienová zátka vraj odchádza aj niekoľko dní pred pôrodom. U mňa sa dostavili najprv kontrakcie a hlienová zátka až pri vyšetrení v nemocnici.

cawes
27. nov 2012

moze ja som to mala den pred porodom, najprv taky slaby hnedy vytok vecer som mala slabucke kontrakcie, take ako keby jemne stahy bruska, no a na druhy den viac vytoku silnejsie kontrakcie a vecer bol maly tu 🙂

andiekens
27. nov 2012

ako vravi @amadora .. nemusi to vobec nic znamenat, ak to bol len vytok. hlien by si rozoznala.

anndy1
27. nov 2012

ja som mala to iste rano vysetrenie u doktora co ma trosku zabolelo a doma ked som sla hned na wecko som mala hnedy vytok a moja reakcia?no do r..ti 🙂 cakala som a inak mi tvrdlo brucho co som vravela a poradni a poobede sme sli len koli tomu na vystrenie do nemocnice a aj si ma tam nechali...aj som porodila o 20.10mi pustila vodu a o 22.50uz aj bola na svete..

nika5214
27. nov 2012

no mne sa tak zacal porod hnedy vytok a do 2 dni som aj isla držim palce

gubcikova
27. nov 2012

ak to bol hlien ružovej či hnedej farby ide zrejme o hlienovú zátku,ktorú ti dr.vyšetrením uvoľnil.mne to robil v pondelok na obed.odvtedy som mala stále hlien,na druhý deň ráno kopa hlienu a v stredu ráno sa malý narodil

jankako
27. nov 2012

stáva sa to po vyšetrení vo vyššom štádiu tehotenstva..stávalo sa to aj mne.

adrianarusnakova5
2. mar 2024

@cawes Ahoojj aj ja som mala vcera vecer vitok hnedi a rano biely ako sopeľ mam 9 mesiace a 5 dny 3.3 mam termin

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre