19.1.2015 začínam chudnúť

katarina789
18. jan 2015

Tak zacinam mamky od zajtra definitivne🙂 rano vazim a idem do toho kt.sa prida nech tou dlhou cestou nekracam sama🙂
Na zaciatok bez peciva a sladkeho 🙂

veronikax
18. jan 2015

@katarina789 ahoj ;) ja som bez peciva..zemiakoch..ryze a cestovin od 7.1 ;) Drzim palce!!! ;)

evita_g
18. jan 2015

@katarina789 Aj ja, aj ja 🙂 Len sa trosku obavam, lebo tych zajtrajskov tu uz bolo 😝 Ale raz to musi vyjst!

katucka2
18. jan 2015

Aj ja sa pridam😀 ,dnes som dala prvych 30 min.cvicenia s julien a mam poci,ze nezdvihnem nohu.

leteku
18. jan 2015

Aj ja sa pridavam, sice som uz zacala pred tyzdnom. Teda uz v lete ale prisiel december a vsetky pravidla boli porusene. Ale teraz to uz dam a do leta schudnem.

leteku
18. jan 2015

@katucka2 - inac bacha na to cvicenie, ja som pri nom naberala svaly a teda vaha nesla dole. Ako jasne svaly su fajn len ma deptala ta vaha.

slavenap
18. jan 2015

juj zienkyaj....ja to chcem...musim 🙂 ☹ 😀 lenze nemam pevnu volu....

katarina789
autor
18. jan 2015

@evita_g ved prave ze bolo vela🙂 ale tak uz teraz to musim dat 🙂 a drzim prsty aj Tebe ..
vecer naposledy kedy vecerias?

katarina789
autor
18. jan 2015

@slavenap to chyba aj mne preto som to dala uz verejne nech mam vacsiu motivaciu a zodpovednost

moni244
18. jan 2015

@katucka2 aj ja, som sa ešte hodinu triasla 😀
@slavenap choď na to pomaly, ja som vylúčila pečivo večer, naberám si jedlo na malý tanier, dezertný, tak mám pocit, že veľa zjem a pijem 2,5 l vody a nesladeného čaju denne, po týždni dole 2 kilá, varím troška zdravšie, ale zase to nepreháňam, cvičím sem tam, keď sa na to cítim

katucka2
18. jan 2015

@leteku mne by sa ptave zxislo vyformvat postavu. Kamasratka cvicvila podla nerj a pekne jej s cerntinetrou ubudalo. Js som uz vlani zacala ,len som vynechala sladke a pecivo a trosku zdravsie som zacala jest a za dva mesiace som dala dole 5 kg. No potom ma to prestalo bavit. Teraz musim vydrzat, este 7 kg keby dam dole.

katucka2
18. jan 2015

@moni244 so mnou cvicila moja 4 rocna dcera a mam pocit ze to zvladla lepsie ako ja 😀 nemam ziadnu kondicku

moni244
18. jan 2015

@katucka2 ja som to dala len kvôli tomu, že som začala ako tak cvičiť, aj tak som mala problém, ale tie cviky sú strašne zle zložené, malo by sa to striedať, napr. cvik na ruky, cvik na brucho, cvik na nohy a takto, lebo potom si vysilíš jednu partiu a nevládzeš ďalej

niika21
18. jan 2015

mne treba este 5kg dole,vo stvrtok som si kupila nove oblecenie na cvicenie a v piatok som zacala so zumbou plus mam doma stepper, na ktorom cvicim uz 2 roky 🙂

grepino
18. jan 2015

Držím Vám všetkým palce kočky, rada by som sa pridala ku Vám, aj keď som tiež trošku skeptická .... schudnúť sa dá, len potom tú váhu udržať je pre mňa ťažšie. V lete som dala zopár kíl dole, zdravšie som sa stravovala, ale je fakt, že som bola vtedy doma a všetko jedlo som si pripravovala, aj som cvičila, ale bohužiaľ po pol roku, mám kilá späť :/ ... do práce si nestíham zakaždým pripraviť super zdravú stravu a na cvičenie tiež vôbec nemám čas. Chce to určite pevnú vôľu, len ma trošku demotivuje, že keď potom nabehnem na "normálnu"= klasickú stravu, všetko je po čase späť. Neviem, či dokážem celý život držať zdravú stravu, keď musím variť aj pre rodinu a oni nemajú práve "šalátikové chute".

evita_g
18. jan 2015

@katarina789 Večeriavam ako kedy, ale najneskôr o 19:00. Nemám vôbec žiadny režim, to je jedna z vecí, ktoré chcem zlepšiť. Vniesť do stravovania pravidelnosť. A čo sa týka toho, čo jesť... Teoretické základy mám ako-tak naštudované, už to len uviesť do praxe 🙂 Motivuje ma aj moja sestra, ktorá krásne schudla s Mačingovou. Kalórie počítať neviem a ani nechcem. Pijem veľmi málo, tak to tiež treba zlepšiť. A pohyb? Jillian je super, párkrát som cvičila 30 days shred, nezaberie veľa času, ale zapotila som sa riadne.
Ja začínam z veľmi vysokej váhy, som typický prípad ženy na materskej, ktorá sa o seba zabudla pri všetkých povinnostiach starať, a tak to aj vyzerá ☹ 😠

siu3333
18. jan 2015

Ahojte aj ja začínam od zajtra tešiiim sa len dúfam že vydržím... Ale ide leto predsa. Chcem schudnúť cca 6kg

moni244
18. jan 2015

@grepino preto som ja zmenila len porcie a večere, lebo ani nejde o varenie rodiny ale celkovo, mne tie ultra zdravé jedla nevoňajú, tak som zaradila pohyb, pitný režim a menšie porcie a ide to

janette4
18. jan 2015

Ahojte kočky.Aj ja sa rada pridám.Pokúšala som sa začať už v týždni,aj mi to ako tak šlo,ale prišiel víkend a je to v ťahu. Pre mňa je najväčší problém sladké.Celý deň sa nestíham poriadne najesť a keď som konečne v kľude,som taká hladná,že zjem prvé,čo mi príde pod ruku,a to je väčšinou nejaká sladkosť ☹

katucka2
18. jan 2015

@moni244 ja som po prvých 5 minútach mala pocit,že odpadnem ,no potom sa to zlepšilo trošku. ideš vynechať aj pečivo?

pepadepa
18. jan 2015

Aj ja sa pridávam.. síce už od pondelku držím diétu, ale tiež chcem schudnúť aspoň 6-7kíl...
Na to potrebujem aspoň 2-3mesiace... no dúfam, že tiež vydržím.. tiež mám problém vydržať...ale pomáha mi zahnať hlad zelený čaj... ked som hladná, vypijem ho pol litra a mám pokoj na 2-3hod 🙂

zuhu
18. jan 2015

papulky, aj ja sa pridavam, cely zivot som na delenej strave, teda ak chcem aspon ako tak vyzerat, teraz, ked som so stvrtym dietatom na materskej, nerobim nic a uz sa naozaj nemam rada. som rada, ze sme sa tak zisli a vzajomne sa podrzime. takze od zajtra! konecne!

moni244
18. jan 2015

@katucka2 len vecer, neviem sa ho vzdat uplne ale obmedzim mnostvo

lucy1001
18. jan 2015

Baby idem do toho aj ja. 5-7kg by potešilo. Bola som odhodlaná začať od zajtra ... a náhodou som tu na vás práve natrafila :D.V skupinke nám to pôjde ľahšie 🙂.

tina27111
18. jan 2015

aj ja idem od zajtra potrebujem cca7 kil dole ... minuly rok som dala 15nast ale 2kg sa mi vratili tak len 13nast

lili91
18. jan 2015

@katarina789 jej,tak to sme si zvolili rovnaky datum na zaciatok zmeny 🙂

katarina789
autor
18. jan 2015

@lili91 tak som rada ze nebudem v tom sama🙂 ..spolocne to dame😊👍

katarina789
autor
19. jan 2015

Tak mamky🙂 1dnik: vaha 74,4 kg na zaplakanie pri vyske 163 cm..
som zvedava ako zvladnem den bez sladkeho a peciva ..priebezne budem pisat 😜..
vsetkym uspesny den zelam☺

kuukii
19. jan 2015

Ja som od dnes ale mám 2týždňovú diétu. A 3-krát do týždňa buď beh alebo fitko. Ja sa síce pri kočiku nachodím dosť ale už sa nemôžem na seba pozerať ☹ treba na sebe makať🙂

katarina789
autor
19. jan 2015

@kuukii tak s tym pozeranim na seba viem o com pises🙂

kuukii
19. jan 2015

@katarina789 a normálne aby ma manžel ešte viac podporoval tak som mu sľúbila, že pôjdem na blond ako kedysi. 😀 tá podpora cez mobil od rána je neskutočná 😀