90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sajmonkaf
21. sep 2012

@zujka2 dakujem pekne🙂

zuzkakach
22. sep 2012

baby kde ste vsetky 🙂 dnes vitaminy :( no uz aj s prehreskom :(

zujka2
23. sep 2012

@zuzkakach ahoj, ja som bola s manželom na pobyte a tri dni som zhrešila. ale od zajtra zase frčím 🙂

matchgame
23. sep 2012

@sajmonkaf tak čumím na fotky čo si tu zavesila a nechápem! sánka dolu! buď je to neskutočne dobrá fotomontáž alebo idem od zajtra na túto diétu! no nech sa prepadnem, vypadáš neskutočne dobre!!!

matchgame
23. sep 2012

@lucky14 ahoj 😉 ako si na tom s diétkou a cvičením? 😕

jespera
23. sep 2012

Ahojte, rozmyslam ze sa dam na tuto dietu - alebo tento typ stravovania, momentalne uz som po mesacnej diete - dva tyzdne vlastna dieta a potom 13 dnova bielkovinova, mam dole cca 15kg a este minimalne desat potrebujem. Dnes som zacala bielkovinovy den -maso + mrkvovy salat, vecera polovicna davka...len ja som z toho priserne hladna...
A este sa chcem opytat - ked si obed dam o dvanastej, dalsie jedlo pri mase je po 4 hodinach - teda o stvrtej a potom uz nic? ci ako to je? dakujem...
Po kolkych dnoch ste zaregistrovali ubytok?

sajmonkaf
23. sep 2012

@matchgame dakujem pekne,niekedy ani sama tomu neverim,čo som dokazala...,tak snad si to aj udržím🙂teda musim,konečne sa citim dobre🙂

sajmonkaf
23. sep 2012

@jespera ahoj,ja som za prvý mesiac chudla najviac,ale to tak asi je že ten prvy mesiac ide dolen najviac.velmi dolezite je pit veeeeela veeeela vody,telo sa ti precisti,zasytiš sa.no a ked sa najes na obed,tak najskor o 4 hodky,a potom uz nic.Ale kedže jes masko,alebo syry,tak so zeleninkou by to malo stacit,ja som si k obedu davala celozrnný chlieb baleny trvanlivy,taky z Lidla za 0,69 eur,a kludne 2 plátky.a ked sa poriadne najes na obed,tak veceru si daj neskor,okolo šiestej,a potom len pit treba.

ja.nu.la
23. sep 2012

Baby rozmýšlam ze zacnem tuto dietu. Prida sa niekto ku mne? prem podporu, pre inspiraciu...🙂

jespera
24. sep 2012

@ja.nu.la ja som zacala vcera - takze kludne mozme spolu🙂

jemrykka
24. sep 2012

jeej kočky aj ja sa pridávam, ja už druhý týžden držím, síce nemám takú prísnu lebo vitamínový den som vynechala... ale pridávam sa teda, Dnes mám uhlohydrátový deň....

santerra
24. sep 2012

čavte kočky dnes masko....mňam zajaca mame zo včera už sa tešim na neho 😀 Inak včera cez vitaminy som si na večeru spravila restovane šampinony....nemala som chut na ovocičko....myslite že huby sa mozu v ten den? či som "zhrešila"??? 😀 Kde sa vlastne zaradzuju huby?či len ako priloha podobne jak zelenina? som z toho jelen....

jespera
24. sep 2012

@jemrykka kolko mas dole kg?

domyyy
24. sep 2012

ahojte kočky, ja som sa už krásne držala ten týždeň no potom som mala autonehodu tak som jedla tak všelijak... nemala som chuť myslieť na dietu 😔 už mi je o niečo lepšie aj ked stále som na tom zle no pridávam sa 🙂 dnes mám bielkoviny 😉

@sajmonkaf woooooooooow!!! 😵 aj ja chcem takto vypadať 😵

petta87
24. sep 2012

luuudia tak ja mam dnes 14 den a len 2 kg dole ale tak aj zhrešiloa som ked sa mam priznat ☹
chcem sa babeny opytat ak pocitujete hlad môzem si dat napriklad kusok suseneho ovocia? Alebo ako zahanate hlad?

domyyy
24. sep 2012

vlastne od zajtra držím, zabudla som, že mám urobený zemiakový šalát 😝 😀

estachova
24. sep 2012

ja mám dnes 8 deň, zatiaľ dole 1,5kg, dnes mám vitamíny, teraz som zjedla grilovanú cuketu, hádam sa to môže, veď je to zelenina, je to výborné 😉

lucky14
24. sep 2012

@matchgame Ahoj. Co Ti povedat moja? Cvicim 30day shred od Jillian Michaels a velmi ma to bavi. Aj ked som mala 3 dnovu pauzu lebo ma neskutocne bolia kolena hlavne lave ako keby mi do neho niekto klince vtlkal....ale dnes som si znovu zacvicila. S dietou je to horsie. Stale vymyslam. Zacinam a porusujem. Proste mi to nejako nejde. Ale vaha pomalicky klesa tak to je hlavne. A Tebe sa ako dari? Vydrzala si na Dukanovi? Prajem krasny dnik 😀

lucky14
24. sep 2012

@petta87 Ahoj. Jedna kocka tu kedysi pisala ze si vari zeleninovu plievku. Taku bez zahustovania. A pomahalo jej to 🙂

petta87
24. sep 2012

baby dajte nejake recepty na bielkovinovy, skrobovy a uhlohydratovy den 😀 ja idem podla knizky ale uvitam nejake vase recepty 🙂

petta87
24. sep 2012

@lucky14 tak ja len ci nemôzem si dat nejake susene ovocie či je to uz prehrešok?

lucky14
24. sep 2012

@petta87 Ja si myslim ze prehresok je kolac alebo nieco velke. Myslim ze ovocie a zelenina je ok. Podla seba viem ze pre akukolvek dietu je najhorsi hlad lebo vtedy proste siahnem po hocicom. Tak skus a uvidis 🙂

petta87
24. sep 2012

@lucky14 aaa tak velke som zas nemala hadam akurat čo som si dala bolo musli tyčinka ale tak čo ja viem
susene ovocie milujem tak hadam to neva, zial dnes budem do 8 určite v praci kôli porade ako taky blb tak preto sa pytam či môzem susene ovocie

lucky14
24. sep 2012

@petta87 Kludne si daj. A poslala som ti mailom tu knihu 90DD tak tam mas vela receptov. Skus pozriet. Uplne som na to zabudla ked si mi napisla na IP. Prepac 😉 . Prajem pekny pracovny den.

petta87
24. sep 2012

ja mam tu knizku ale ja ju mam vo worde

petta87
24. sep 2012

ludia zajtra mam mat posuch tam sa pise ze ho mam roztiahnut na cely pekač a polovičku zjest... uz som magor polovičku plechu mam spapat? Aj tak tolko nezjem 😀 si myslim :D

jemrykka
24. sep 2012

@petta87 ja mám 15 dnes a ,ám -2,3kg akože nehovorím že to držím úplne ako som písala vitamínový som vynechala a predpokladám, že v ten den je najviac úbytok...ale neva ak by sa mi podarilo ešte 2 do konca mesiac boli by fajn..celkovo by som chcela schudnúť 8 kg, 2 už sú dole...takže tolko o mne🙂))

jemrykka
24. sep 2012

@lucky14 aké je to vlastne civčenie už som vela kočiek počula že podla nej cvičia, v čom je to cvičenie iné...mne osobne celkom vyhovuje zumba🙂

petta87
24. sep 2012

@jemrykka si mala dnes posuch či čo si si dala na obed ja mam tiez tak 14 den a 2 kg dole mozno po dnesku 2,5kg :D ja tiez chcem tych 8-10kg dat dole tak uz mi ostava dat dole 8kg 😖 hadam zvladnem :D
nmajhoršie je na tom ze som bola naučena jest skoro vzdy čokoladku niečo proste sladke a teraz čaj bez cukru, kava bez cukru len mineralka alebo voda s citronom :D chyba mi niečo sladke :D ale zajtra mame zmrzlinku alebo kolačik :D

lucky14
24. sep 2012

@jemrykka Ahoj. Je to cvicenie ktore sa cvici len 25minut kazdy den. Ma 3 levely kazdy sa cvici 10 dni. Spotim sa pri nom ako kon 😉 . Naozaj je to uzasne. Ona je jedna z najpopularnejsich treneriek v USA. Skus pozriet na youtube je tam toho ozaj dost 🙂 .