90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

marinka58
29. okt 2014

@lydka84 ahojky 🙂 keď mám pravdu povedať, tak dietu nedržím, jediné v čom som vydržala je cvičenie minimálne 3 x do týždňa si zacvičím + minimálne 7 hodín prechádziek za týždeň, cítim že kondička je omnoho lepšia, aj tep sa mi znížil z 80 v kľude na 70 v kľude, takže môjmu zdraviu to iste prospieva ale váha nešla dalo naopak kilo je viac, teraz mám 63, ja viem, že vy by ste v mojom prípade váhu ani neriešili, ale ja som nikdy toľko nemala, mávala som 57-58 kg a to som nebola vychrtlina som nízka, a čo je horšie mám široký pas takže mám to na tele zle rozložené... tiež by som chcela sa dostať na svoju pôvodnú váhu ale neviem sa zbaviť sladkého, chlieb a pečivo som dosť obmedzila ale tie sladkosti to neviem....
a tak nejak... , ja sa pokúsim s vami zhodiť 5 kíl do vianoc, držme sa

angelika23
29. okt 2014

ja tahám 2 týždeň 🙂 a cvičím na orbitreku 🙂

barbadossa
29. okt 2014

@lydka84 ahojky dlho som tu nebola bohuzial maly ma zamestnava plne ale ma to vyhodu aspon nemyslim na jedlo :D tak dari sa mi dobre uz budem za 2 dni v polovici a mam 9 kg dole este kilecko a budem mat tych mojich vytuzenych 10 dole co som si predsavzala ze tolko chcem urcite schudnut , dokonca som si uz musela co to na seba kupit bo vsetko na mne vyselo bola som nadsena ked som si kupila oblecko o dve cisla mensie :D a foto by som rada dala ale neviem z akeho dovodu mi nejdu presunut foto z telefone do pocitaca 😒

lydka84
29. okt 2014

ahojte , tak ja dnes obedik cestoviny s kapustou a na zajtra si idem zapiect jablcka s orechami, hrozienkami a skoricou, uz teraz sa na ne tesiiiiiiiiiiim 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
29. okt 2014

zajtrajsi obedik je hotovy, ak by si niektora z vas chcela pochutnat na tejto skvelej vitaminovej dobrote, recept najdete tu : https://www.modrykonik.sk/group/5470/vitaminy-p...
ja sa uz teraz tesim na zajtrajsi obedik a veceru 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

marcela1702
29. okt 2014

ja sa priznám musela som to prerušiť lebo som dva krát minulý týždeň skoro odpadla, ja vydávam omnoho ale omnoho viac energie ako som za tie dni prijala, tak keď sa dám dokopy tak samozrejme pokračujem, len teraz to nejde ešte asi do konca tohto týždňa a od budúceho týždňa pokračujem len je to naozaj dosť náročné lebo ja nestíham nič pri mojom malom 🙂)))))) ale všetkým Vám držím palce snáď sa to naozaj podarí, ja by som chcela do Vianoc dať dole aspoň 5-8 kg - som realistka.)

lydka84
29. okt 2014

@marycv urcit vydrzis chce to dobru moivaciu a pojde to 😉

lydka84
29. okt 2014

@marinka58 veru drzme sa a spolu to urcite dame .... to iste co ja sladkosti, hrozne s nami ............. ja chlieb a pecivo extra nemusim niekedy aj mesiac si nespomeniem a potom na mna pride take obdobie ze sa dokazem najest len z chleba ..... 😒 😒
takze sa pridavas k nam??? tesim sa 🙂

lydka84
29. okt 2014

@angelika23 supeer a ako dietka ?? ide to?

lydka84
29. okt 2014

@barbadossa no super , blahozelam len tak dalej ...... takze nas budes tahat ty a budes nasim vzorom, v zmysle ze ak sa chce tak sa vsetko da 😉

lovacka
29. okt 2014

@lydka84 ale jasne ze chodim do prace 😝 aj ked by sa mi zisiel asi den volna 😅
jaj baby nekontrolujem s avaha leti zavratnou rychostou smerom nahor...od zajtra masaker vodny den a jedem....stacilo 😝

lydka84
29. okt 2014

@lovacka pribrala si? kolko?

lovacka
29. okt 2014

@lydka84 mam cca 68kg 😝 mala som 64 😕

barbadossa
29. okt 2014

@lydka84 dakujem za tu poctu ze som tu pre vas vsetky vzorom 😀 a ty si ako na tom som len tak letmo citala ze si zacala od znova ?

barbadossa
29. okt 2014

@marcela1702 mne sa raz tak stalo pri bielkovinovom dni ostalo mi hrozne zle a dala som si jeden banan v cokolade a bolo dobre trochu som zhresila no a co 😝

lydka84
29. okt 2014

@barbadossa ano zacala som teraz v pondelok odznovu, cize 23.12 mi vychadza 2 voda , a mam ciel ist dole 10 kil tak som zvedava ale toto musim dat 🙂

angelika23
30. okt 2014

@lydka84 ide ako ide 🙂 musim si davat sakra pozor na sladke , lebo malokedy odolam :-P no ale snažím sa ja by som mala dat do vianoc tých 6 kg , mam 82 výšku 172 , takže tak ,

barbadossa
30. okt 2014

@lydka84 tak sa tu budeme spolocne podporovat ja som uz sice v polovicke ale budem pokracovat dalsich 90 dni aj cvicis ci nie? ja len kazdy druhy den brusaky .... aj ja som mala taky ciel 10 kg a uz som v polovici a 9 je dole tak to das budem drzat palce :D

vajanka
30. okt 2014

ak by ste sa chceli inšpirovať, tak vraj je toto idealna strava pre športovca, no možno niekoho inšpiruje http://goo.gl/Tp7k5 a mne sa to vidi malo, čo poviete?

22janulienka22
30. okt 2014

@lydka84 vodový deň zvládnutý a vôbec to nebolo také strašné ako som sa bála 🙂 a po tomto dni kilo dole 😎 ale vdaka mojím prehreškom ostávam na 6,5kg

lydka84
30. okt 2014

@angelika23 no vidim ze skoro vsetky tu mame problem so sladkym a maskrtenim 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
30. okt 2014

@barbadossa este nie ale kazdym dnom sa odhodlamvam ze zacnem ... a uz sa tak odhodlavam par mesiacov xixi

lydka84
30. okt 2014

@22janulienka22 super blahozelam k uspesne zvladnutemu vodovemu dnu a hura chudnut dalej 😉

marinka58
30. okt 2014

@lydka84 pridávam sa ale tak pozvolna s realnym cielom 5 kg, ked som chudla po prvom tehu som sa krásne zaťala a fakt som jedla len to čo som mohla, je to na 100% pravda, že si to treba v hlave nastaviť ...
ale vodový deň u mňa veru nehrozí, ja sa už ráno hladná budím, sa nejakou vodou neoklamem 😀 to budem mať vitamíny vtedy 😀

lydka84
30. okt 2014

@marinka58 no hej vsetko je v hlave v tom mas velku pravdu 😉

22janulienka22
30. okt 2014

@lydka84 ďakujem 🙂 veru huráááá 😀 ale tých 6kg je motivácia...človek si potom len nadáva, prečo porušoval...mohlo to byť viac 😠

lydka84
30. okt 2014

@22janulienka22 ale no bud rada ze je 6 dole a dalsie pojdu tiez 😉

barbadossa
31. okt 2014

@lydka84 hmmm ja taky tak :D ale zase maly mi ide po obede spat tak sa najem potom sa mi s plnym bruchom nechce cvicit a vecer ked ide spat o pol deviatej tak to sa mi uz vobec nechce cvicit aspon mam maleho ako malu vyhovorku 😀

lydka84
31. okt 2014

@barbadossa ze nam sa tie vyhovorky haldaju elpsie ako nam ide samotne cvicenie

barbadossa
1. nov 2014

@lydka84 tak je to jednoduchsie najs si vyovorku ako samotne cvicenie 😀