Acai Berry Thin na chudnutie a vaše skúsenosti s ním

hanculka
12. mar 2011

Ajojte, chcem sa spýtať používal už to niekto? ake sú skusenosti??

ďakujem

linuska
14. mar 2011

A ja by som chcela vediet, ci to niekto vyskusal.. 😉

kvetinka244
14. mar 2011

Ahojky,
mne akurát dnes prišli, zajtra ich začnem užívať tak uvidím. Potom dám vedieť. Ja som si ich neobjednávla na chudnutie, ale na úpravu metabolizmu.

aniratak696
15. mar 2011

caute baby aj mne prave zajtra pridu tak som veeelmi na to zvedava, kamoske prislil uz dnes a citala si info letak a bolo pisane ze treba cvicit a popripade dietatovat pri tom sradna ze na ich stranke boli ine infa k tomu 😉 ale som tiez na to velmi zvedava lebo tiez cvicim a mam aj stravovanie ala delena strava tak sa necham prekvapit 😀 ale zevraj to obsahuje vela kofeiinu,zelenho caju a chromu...

janika84
15. mar 2011

baby a odkial ste objednavali? tu su lacne,len aby to nebol niaky odrb 😉 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10467682
dakujem za radu 😉

mimkao
15. mar 2011

@janika84 lenže tie sú len 30 tbl. A normálne sa predávaju 60. Aj ja zvažujem kúpu... 😅 Len by som potrebovala prečítať nejaké presvedčivé "recenzie"...

bebebrumik
15. mar 2011

...aj ja zvažujem kupu...

kornelia
16. mar 2011

Nekupujte to baby, vobec sa z toho nechudne. Troska si prejdite net a dojdete na to aj samy. A pozor, lebo niektorym to sposobuje zrychlenie pulzu nasledne zle pocity, niektori z toho envedia spavat a citia akoby telo bolo nadopovane. Ja by som to vobec teda nejedla! ☹

majka841212
16. mar 2011

Ja by som to v ziadnom pripade nekupila. Vsimnite si kolko kofeinu to obsahuje. Az 200mg. To je ako v 3-4 salkach kavy a kto ma problem s tlakom, alebo kavu nepije, alebo naopak da si dve tri salky kavy denne, tak moze mat obrovske problemi. Su aj ine produtky ktore obsahuju acai, samozrejme ni vsetky mozu byt dobre. Ja uz 6 mesiacov uzivam produkt kt. sa vola daily fusion a je to uzasna vec. Mam to prekonzultovane aj s tromi lekarmi (detskou, mojou obvodnou a imunologickou). Pouziva sa az pri 60-tich diagnozach. Mam plno skvelych referencii od inych ludi. Mne osobne pomohlo so 4 problemami. Spomeniem aspon jeden : mavala som velmi silne, dvojdnove migreny s vracanim atd... teraz uz 5 mesiacov nic. Od jednej pani viem, ze sa jej upravuje stitna zlaza, lekarka jej uz znizila davku liekov. Neviem kolke z Vas ste aj na facebooku, ale otvorila som tam skupinu daily fusion - cesta ku zdraviu, tak ak Vas to zaijalo mozete sa pripojit, alebo sa opytat na mari2@post.sk :O)

zuziynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
weroonka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blue04
18. mar 2011

Neodporucam...ziadne tabletky nezaberaju...vsetko je vo vasej hlave a v jedalnicku!!! Tabletky na chudnutie sposobuju nespavost,tlkot srdca,nervozitu a kopec inych neziaducich ucinkou.....ak ste si vsimli,pri kazdych tabletkach si musite upravit jedalnicek a cvicik...to mozte aj bez tabletiek.ja som zopar uz skusila a nefunguje to...este som bola viac hladnejsia ako normalne.....

macka01
18. mar 2011

tiež som videla reklamu na tento prípravok na stranke jednej kočky.mala tam aj fotku pred a po,...vraj bez cvičenia 16 kg za 2 mesiace.No blbosť ako mraky.pýtala som sa jej kde má ovisnutú kožu po schudnutí,musí byť ked sa chudne a necvičí,nie???Lebo tam mala akože aj ohromne reakcie na to.Napísala som,ani sa tan nepridal môj príspevok,takže si to tam asi napísala sama.Ženy nebláznite,nevyhadzujte peniaze za takéto drahé hlúposti.Ak sa nebudete hýbať a neupravíte jedálniček,nemate šancu zhodiť.Keby existovala nejaká zazračná pilulka,nebolo by vo svete toľko obéznych nemyslíte??????
Nedala by som ani 1 euro za takéto podvody

lucka127
18. mar 2011

Ahojte ja som na to tiez pozerala,najme po tohtorocnych vianociach..fuu🙂)
co mam ja oskusane tak su vytazky zo skorice a kofeinu-ale len vo forme gelov,masiruje sa to do koze a ked s tym cvicite pravidelne vysledky su fakt super,celulitida sa ovela zmierni a skorica je super pomaha pri spalovani,ma zohrievaci efekt,radila mi to spoluziacka maserka,ze sa to bezne pouziva v maserskych salonoch na odtucnovacky a anticelulitidne zabaly,skusala som zabralo,ale vdaka pohybu tiez boli v kombinacii s tymito gelmi vysledky super,ja som skusala vsetko od mliek z avonu-uplne neucinne a drahe,ale ked mi toto maserka poradila,skusila som a vysledky -fakt je to super, tiez som to pustila do obehu ked som zacala podnikat a mam vela spokonych zakazniciek,resp.nikto sa este nestazoval zeby to nezaberalo..
oproti avonskym kremom za 150ml balenie vyhodite 20,-kdezto za jeden gel 350g 6,5..takze u mna neni o com,este nech zacne svietit a ide sa behat so zabalmiiiii🙂))

ncora
24. mar 2011

Objednat sa to da na //www.purpleberry.sk/kontakt.aspx postovne sa neplati a pridu vam o dva dni....neviem ci sa da s nimi chudnut ale na upravu metabolizmu odporucam...ziadne pocity nafuknutia a plneho zaludka.......uzivam ich 3den a uz citim zlepsenie travenia...tolko moj nazor... 🙂

mrkvakatka
27. mar 2011

tabletky na chudnutie? NIKDY! prepánajána veď stačí len upraviť stravu a trocha sa aj hýbať, hlavne raňajky, jesť 5-6 krát za deň , velaaaaa zeleniny,..... vynechať mastné jedlá ako bôčik, lacné párky, mastné klobásy, biely chlieb nahradiť cereálnym a keď ich jesť tak nie o 20.00 vysmážané jedlá no fuj, napríklad hranolky nevysmážam ale pokvapkám trochou oleja a pečiem v rúre, veď existuje tolko skvelých, lacných a chutných jedál...... viem o čom hovorím ja žijem takto a môžem si dopriať hocičo, naozaj hocičo ak viem kedy a ako to môžem zjesť bez následkov a nepriberám a moj manžel takto schudol 30 kíl!!! peniaze "zbytočne" vyhodené za tabletky, pretože ak aj schudnete a prestanete tie tabletky jesť tak bez dodržiavania racionálnejšieho spôsobu života príde jojo efekt

bibustek23
4. apr 2011

Ahojte, ja som našla Acai, ktore je urcene specialne iba na chudnutie, a možno neuverite no mne to fakt pomohlo. Je na nom aj super cena 23€, cize urcite sa viac oplatia ako tie nase slovenske Acai, mne ho kupuje jedna známa v jednej nemeckej lekarni

katka989
6. apr 2011

Ja to nejaky cas uz uzivam. Je to super vec, precisti creva, uz nemusim tak dlho sedavat na zachode 😎 Mala som dost problem so zapchami. Inak to beriem hlavne ako detoxikaciu organizmu a ako antioxidant. Predsa len, v rodine sme mali nejaku tu rakovinu a nie raz, tak prevencia nezaskodi. Zas od toho necakajte, ze z toho bohvieako schudnete, ako ano, trocha to pomoze, najlepsie je skombinovat s cvicenim a zdravou stravou a kila pojdu dolu ovela lahsie. Trocha som s tym schudla aj ja, ale nakolko sa mi nechce ist kupit baterku do vahy tak vam neviem povedat kolko 🙂 Ale nohavice su trocha volnejsie 🙂 Ale zase cakat 10 kil za mesiac a nic ine pre to neurobit ako baby, viete predsa ze nic take na svete neexistuje 🙂 Ja to beriem uz par mesiacov, tot som zrovna objavila jednu stranku kde to maju akurat v akcii o 50% lacnejsie tak sa vytesujem 🙂 http://www.biolampa.info/product/acai-berry-vital

maamonka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucik106
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
txp
18. apr 2011

..tu som cital uvahu ze za mesiac bez cvicenia sa neda schudnut 10kg,no neviem ja som dal za 10dni 7kg bez cvicenie,len som pil vodu a sem tam som si nieco zobol....vodu cistu som myslel...a ked mi bolo uz moc zle dal som si trocaha cokolady a bolo dobre....necvicim,cele dne sedim za volantom a da sa to...lenze ten Jojo efek bol v tom ze prisli sviatky do toho a kopec mesa kolacov...no nedas si...takze jasne....pohyb je najdvolezitejsi na dobry pocit kondicku a postupne aj tie kila pojdu dole...,ale da sa sa aj extremne rychlo schudnut len treba zotrvat a zaklad su tekutiny ...alebo ako teraz som videl nedavno reportaz,ze implantuju do zaludka balonky ktore plnia vodov,nechaju tam trocha miesta areflex zaludka na to ze je plny je oklamany a telo spaluje vlastny tuk automaticky a nie si hladny skoro vobec,je to len na pol roka a je to HIT viacej ako Liposukcia... LOL 🙂

zdenka214
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trinidat300
6. máj 2011

ahoj som zvedava čo to somnou spravi aj ja som sa dala nachytat , a ked tu čitam čo tu píšete je mi zle aká som bola naivna ale ak predsa sa to podarí tak vám dam určite vedieť držte mi všetci palce 😀

gabrielkabj
6. máj 2011

ja som objednala z Anglicka zo str. Biovera je tam 120 tbl a s poštovným ma to vyšlo 18 eur.Ale je to blud nepomáha to zatiaľ a užívam to zatiaľ 1 týždeň... 😝

anita111
7. máj 2011

Gabrielka a čo čakáš že po týždni už schudneš? Dnešné ženy nemajú žiadnu trpezlivosť. Ja s tým mám dobré skúsenosti, aj keď je samozrejme blbosť, že sa dá schudnúť 16 kg za mesiac ako tvrdí istá stránka čo predáva Acai len s 50 mg koncentráciou v jednej tablete. Ja kupujem so 600 mg a je to najviac na trhu, prešla som si mnoho eshopov u nás i v zahraničí. Najlepšie mi vychádza tento: http://www.biolampa.info/product/acai-berry-vital

lenkaaninka
7. máj 2011

čítala som dobre recenzie na accai ale skôr mi to príde iba ako nejaký doplnok ved predsa ho môžu aj deti. Ja som za tri mesiace schudla 10 kg a to bola zdravá strava a cviky. Teraz sa to zastavilo a tak som si zadovážila spalovač tukov. Dufam že sa to pohne lebo stále poctivo dodržiavam a stal sa to takpovediac štýl stravovanie neberiem to ako dietu.

zdenka214
9. máj 2011

ahojte, ja som si objednala Acai berry thin cez ten janin blog,dosli mi po dvoch tyzdnoch.Uzivam ich tyzden a nic nepocitujem akokeby som nic nebrala.Nepocitujem ziadnu nespavost v noci ako to niektore pisu.Mne to proste nic nerobi asi som tomu zas naletela.Mozno to niekomu pomohlo ale mne vobec.Dufam ze aspon vam to pomoze 😒

majulienkaa
10. máj 2011

dievcata,pozor, je to cele len o zarobku.Cely ten ,,jej"blog je podvod....len,aby vytiahla peniaze od Vas....

lauraespozito
17. máj 2011

ahojte tak ja som si objednala acai berry a brala som to len týžden lebo mi bolo stále zle takže som to prestala brať a bola som ospatá vôbec nefungujú další odrb len som zase naletela ☹

polonia
18. máj 2011

Prosim vas odporucajte mi ci si to mam kupit lebo chcem schudnut ale nechcem sa odrbat 😒 😕