Ako schudnúť 10 kg?

slamka890
22. apr 2015

Ahojte baby 🙂 Tak uz som pol roka po pôrode a ostalo mi este nejakych 5kg navyse . No chcela by som dat dolu 5 kg a postupne este 5kg a ak by sa aj do tretice podarilo,bola by som na svojej vysnivanej vahe :D .. Viete popradit nejake naozaj ucinne cviky na boky a stehna ? 🙂 Brusko uz je celkom zmensene ale na stehnach este lecos ostalo :D .. ;) Mate skusenosti aj so smoothies napojmi ? 🙂 Ak ano ako casto ich treba pit a co maju obsahovat ? 🙂 Nevratia sa mi kila nazad ked sa zacnem potom znovu NORMALNE :D starvovat ? 🙂 dakujem za reakcie ;)

evittam
22. apr 2015

@slamka890 Ahoj, no moja rada znie - upraviť stravu - nemusí to byť hneď nejaká drastická diéta - no a cvičiť a cvičiť. 😉 Čo sa týka toho či sa ti to vráti alebo nie - no ono závisí od toho čo budeš jesť po schudnutí a ako sa budeš hýbať, ak budeš mať príjem a výdaj kalórii cca v jednej rovine tak je to v pohode, ale ak začneš papkať stále mastné,vyprážané, atď....a vôbec sa nebudeš hýbať tak ver tomu, že sa ti to veeľmi rýchlo vráti. 😉 A inak držím pršteky - ja som začala minulý týždeň a tiež chcem dať dole najskôr aspoň 5kg a potom ešte 5. 🙂 😉

marika39
22. apr 2015

ja som po druhom cisárskom zhodila cca 15 kg za rok a začala som cvičiť asi 3 mesiace po pôrode, skôr som sa bála , cvičím iba doma ale každý den a obmedzila som sladké a na večeru si dávam len ovocie 😉

bonaqa2013
22. apr 2015

@slamka890 najlepšie schudneš pohybom.

liz_lemon
22. apr 2015

@marika39 na veceru si daj radsej zeleninu, a to ovocie jedz doobeda

slamka890
autor
22. apr 2015

@marika39 ja som doter, t.j. pol roka od porodu ,schudla len tak samovolne 16kil 🙂 no tych 5 uz ostalo a to som aj zacala cvicit aj beham okolo maleho stale :/ aj na vychadzky chodime 🙂 sladke vobec nejem a veceru si davam o 5tej hodine a koniec 🙂 .. Neviem kde to viazne asi musim pritvrdit v tom cviceni este 🙂 ...

jachin
23. apr 2015

@slamka890 ako písali baby..pohyb. Behanie okolo dieťaťa nie je cielený pohyb, viem že za ním chodíš, dvíhaš ho, ale na schudnutie treba troška viac, to by tu všetky mamičky boli štíhle ako prútiky, keby to tak ľahko išlo 😉 pridaj cvičenie, nemusí to byť hned fitko, ale takú klasiku ako bicykel, korčule,chôdza a pôjde to 😉 hovorím z vlastnej skúsenosti, minulý rok som schudla 6 kíl, len pohybom ( u mna diéty, ani radikálne obmedzenia v strave nehorzia). jasné, piť vodu, ovocie, zeleninka, ale vynechávanie potravín nie je najlepšie. potom sa to vráti.U mna vyhrával bicykel každý druhý den, korčule..a občasne ping pong, bedminton, eliptický trenažér. A povedala som si že po pôrode musím začať znova cvičiť 😅 takže držím palce

slamka890
autor
26. apr 2015

@jachin Ahoj no ved ja nevravim ze necvicim :D .. snazim sa aspon zo 3 krat do tyzdna 🙂 Ale asi treba viac 😒 ..ja som sa skor chcela poradit ake cviky na stehna a boky 🙂 .. Pred otehotnenim som behala , korculovala , bicyklovala 🙂.. Ale teraz ked je malinke uz to nejde no ..jedine nieco doma 🙂 .. Ale vdaka za rady ;)

kalutka
26. apr 2015

ak jes naposledy o 5, tak to je zle. mas sa najest aj neskor, ale jedz bielkoviny, tj daj si tuniaka so zeleninou, masko so zeleninou, mozarellu s paradajkami, nizkotucny tvaroh, acidko, hlavne poobede nejest uz vela sacharidov, cize chlieb, ryza, cestoviny, zemiaky. ani ovocie uz ku veceru nie. radsej veru zeleninu.

jachin
26. apr 2015

@slamka890 ked chceš konkrétne cviky tak prebehni témy o chudnutí tu na MK, je ich veľa a v nich sú aj konkrétne cviky na konkrétne partie 😉 ja osobne nerada cvičím cviky typu drepy, kliky, brušáky, proste také domáce cviky, pre mna sú nudné, vôbec ma nebavia, preto u mna vyhráva bicykel a korčule.
a ak som pochopila bábo má nejakého pol roka, čiže podvečer alebo večer ho nechaj s manželom, určite vydrží nejakú hodinku bez teba,a vybehni von si zacvičiť, zabehať..hocičo. Aj k chudnutiu ti to pomôže, aj si oddýchneš.

sunshineka
26. apr 2015

tiez sa snazim zredukovat hmotnost cca 10kg chcem dat prec.zasadny problem mam v tom,ze mi nechuti vecerat.proste nie som hladna.a v kazdej teme ma baby sprdnu,ze priberam,lebo neveceriam.no ja roky neveceriam.neviem sa nasilu najest.

slamka890
autor
27. apr 2015

@sunshineka noo neviem ci je to az take strasne vecer uz nejest :D .. kopu dieet prave odporuca uz po cca 6tej hodine vecer nejest 🙂 No ale ..asi sme kazdy iny a kezdemu vyhovuje nieco ine ..:/ 🙂 .. Zistujem ze asi ani mne to NENEveceranie asi nepomaha :D .. Takze otvorim v noci chladnicku a narvem sa :D .. aale nie to zas nie ;) .. Mylsim ze naposledy sa ma vecer najest 3 hodiny pred spanim .. ale mylsim , ze kazdy poradi inak .a potom je telo take zmätene ze uz aj zo vzduchu priberaam :D ..

slamka890
autor
27. apr 2015

@jachin Ani si nevies predstavit ako by som rada aj ja vybehla konecne do prirody na baajk D: .. :D alebo korcule to bolo moje ;) tiez ma absolutne nebavia cviky doma .. ale ked sa inak neda momentalne ;) .. No ale budem musiet toho chlapa veru zapojit lebo ..takto to dalej jnejde :D .. Mna veru nikto nenalaka na joogu albo nieco podbne nudne :D. na zumbe som sa vyblaznela, vyskakala .. ale natahovat sa niekde .. to nieje nic premna 🙂

blue99
27. apr 2015
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.

vykúšajte baby túto očistu je naozaj skvelá, prečistí na bunkovej úrovni, naštartuje metabolizmus a upraví chute, prečítajte si diskusné fórum, mám ho za sebou za 9dní 4kg dole obvod pásu mínus 7cm, boky 5cm, upravia sa obvody...stojí to zato a bez cvičenia ..nijaký jo-jo efekt a mám už mesiac po ňom
http://www.zdravie-aloe.sk/blog/schudni-zbav-sa-nepotrebneho-tuku/

slamka890
autor
27. apr 2015

@blue99 vaaau to vazne ? 🙂 tak to peknee 🙂

kalutka
27. apr 2015

baby sorry, ale podla mna na tom nic super nie je, schudnut 4 kg za 9 dni je max nezdrave a je otazka casu, kedy sa to vrati. keby tieto zazracne napoje a neviem co fungovali, uz by na svete nebol tucny clovek. nechcem nikoho urazit, ale to je moj nazor. funguje jedine zdrava strava a cvicenie. a pevna vola 🙂

jachin
27. apr 2015

Tiež s týmto nesúhlasím, ja som za ten pohyb, jednoznačne..ešte tak nejaký jednodňový detox na prečistenie, ale toto určite nie...

slamka890
autor
29. apr 2015

@kalutka Vcera som tak nad tym premyslala, ci ist do toho detoxu ..ale tiez som si povedala , ze to asi nemoze fungovat bez jojo efektu a ta hladovka ,a mozno aj pokazenie zaludka, mi za to asi nestoji :/ .. Asi si to budem musiet poctivo odmakat behom, alebo inym sportom :D .. Ale vdaka za rady ;)

alenanr
29. apr 2015

ja som sa vybrala na dovolenku, že schudnem, bude trosku cvicenia, bazen, more a namiesto toho som dala 4 kg hore 😵 😵 😵
takže baby sem rozhodne nechodte, lebo take all inclusive vas zabije 😀
https://grecko.vacanza.sk/mitsis-laguna-resort-...

bandura
30. apr 2015

@blue99 ja som za 10dni dala dole 8kg 😉

sunshineka
2. máj 2015

@slamka890 ja jem naposledy olovrant o 15 hodine.Malokedy veceriam,nie som hladna.

sunshineka
2. máj 2015

@bandura ako prosim ta???

matafen
2. máj 2015

@slamka890 Moja rada - nezrat! 😉 Tiez som bola presvedcena, ze uz neschudnem, kym som nedostala zlcnikovy zachvat - 2 tyzdne v nemocnici a dieta a 10kg bolo dole za mesiac 😀 A to nebola zasa az taka brutal dieta - len som obmedzila mastne, udene, sladke, jednoducho nezdrave potraviny, v mnozstve som sa neobmedzovala. Akonahle som sa zacala zasa "normalne" stravovat, kilecka sa zasa pekne nabalovali 😀

jersey333
2. máj 2015

@alenanr logicke all inclusive robi svoje 🙂 a este k tomu grecka strava..ja ked som prisla sem v priebehu roka som pribrala 15kg ... 😀

bandura
2. máj 2015

@sunshineka pila som smothies napoje to je jedine kedy rychlo a rapidne a pekne chudnem

jemena
2. máj 2015

@jersey333 ahojte kočky, all inclusive nemusí byť vždy istota priberania. Stačí ísť do Egypta, ja som schudla za 12 dní 6 kg, a ešte doma behom týždňa dalšie 2 kg. Celú dobu som trpela hnačkami, takže dovolenka v EG nikdy viac !!

Ak som potrebovala rychlo schudnut, tak som jedla iba maso, ryby, vajcia, hydinu v neobmedzených množstvách. Po troch dnoch absolutne necitite hlad. Toto mám overene a funguje. Za mesiac som schudla aj 12 kg.

bandura
2. máj 2015

zienky poradte ake je to cislo rifli 29? to je nase L?

mia265
2. máj 2015

To určite nie. Ja mám 30-31 a to mám veľkosť M. Ale každé rifle majú iný strih
@bandura

bandura
2. máj 2015

@mia265 tosu slimky uplne cigaretovy obtiahnuty strih priliehavy na telo

mia265
2. máj 2015

@bandura to si chceš objednávať cez internet či čo? záleží či majú elastan,či nie,či máš chudé stehná alebo nie,ja by som to určite neriskovala

sunshineka
2. máj 2015

@bandura cize namiesto beznej stravy si pila smoothies?nejedla si varenu stravu ani na obed?