Máte skúsenosť s prípravkom Super ananás?

kvietocek88
30. aug 2015

Baby prosim mate niekto skúsenosť s týmto prípravkom?

robmar
30. aug 2015

Nie ale vyzerá to lákavo

sissy27
30. aug 2015

ježiši... kedy ľudia konečne pochopia, že keby "byť štíhla a zdravá" bolo takéto jednoduché, tak nie je obezita top zdravotný problém na celom svete?? ale tak skúste, nie je nad to poučiť sa na vlastných chybách... btw. koľko takých zázrakov tu už bolo a koľko ste ich vyskúšali?? a prečo potrebujete skúšať aj tento? lebo tie predtým nefungovali?? a tento bude? vážne? naozaj? konečne?? 😅 😅 😅

mimla
30. aug 2015

Neviem, ale nebol by lepší normálny ananás? A diéta k tomu? A trocha cvičiť?

lubi40
31. aug 2015

z ananasu sa chudne, lebo nejako ovplyvnuje/ brani travenie bilkovin. asi to nie je najlepsi sposob, lebo potom clovek schudne zo svalov a nie z tuku...

1234lubka
31. aug 2015

keby si si denne dala jeden cerstvy ananas urobis lepsie...

raganovaj
31. aug 2015

U mna platilo cica nezer. Schudla som 11 kg a drzim to uz 4 roky. A udrziavam behom. Prve dva roky bolo tazke udrzat. Teraz uz pohoda.

dzejn80
31. aug 2015

Clovek schudne vtedy, ked ma vyssi vydaj ako prijem ... Myslim energie, nie eur 🙂
Vazne este niektora verite, ze zazraky sa deju a po tabletkach sa chudne? Keby to fungovalo tak sme stihli vsetci, ci nie 🙂

tiwyna
31. aug 2015

hehe, aj ked ma vyssi vydaj ako prijem eur tak chudne, ked nema zaco jest :D

lola911
31. aug 2015

urcite existuju tabletky ktore vam budu branit v chuti do jedla ale myslim ze to zdrave nebude 😀 pocula som aj to ze ketony stahuju zaludok, tie sa nachadzaju napr v malinach 😉 ale ak chcete naozaj schudnut tak ja odporucam rano pestre zeleninove ranajky, dve hodiny po ranajkach 20min si zabehat (nemalo by sa behat s plnym zaludkom) pol hodinka cvicenia, obed taky normalny vareny, neprejedat sa a na veceru si zasa zabehat na 20min a hodinku zacvicit alebo hodinka plavania, to je individualne a ziadne jedlo pred spanim ak by bol nejaky hlad tak sa odporuca nejaky ten jogurt alebo ovocie napr jedno jablko, nie cele kilo 😀

matkakovacova
31. aug 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

@lola911 o tom ketóne v malinách si počula dobre, je to spomenuté aj v tomto článku:
http://www.mojavyziva.sk/maliny-slim-komplex-recenzia-a-skusenosti/

Ináč súhlasím so všetkým čo si napísala. Dôležité je najmä - jesť pestrú stravu 5 - 6 krát denne, proste ak máš s tým problém, tak nastaviť si surobo budíček a naučiť sa stravovať pravidelne ... mne sa len vďaka tomu znížila hmotnosť a cítim sa lepšie 🙂