Cell x forte tabletky na chudnutie

zuzana1000
24. jan 2014

chcem sa spytat ci ma niekto susenosti s tymito tabletkami ci naozaj funguju tak ako sa pise ci je to len odrb ako vsetky tabletky ohladom chudnutie mam pocit ze niektore maju dokonca opacne ucinky napiste budem rada za vase nazory chcela by som schudnut a uz neviem ako asi sa prekonam a zacnem cvict

lorela
24. jan 2014

@zuzana1000 Skúsenosť s týmto zázrakom nemám, ale môj názor na tabletky na chudnutie je ten, že keby účinkovali, farmaceutický priemysel skrachuje, lebo po 3 mesiacoch by boli už len krásne a štíhle dámy na celom svete. 😀

memory97
24. jan 2014

@zuzana1000 Zuzka raz som pouzivala tabletky na chudnutie, ale aky jojo efekt mi to spravilo sa radsej ani nepytaj. Radsej si jedlo posyp kajanskou paprikou, rozhybe to metabolizmus 😉 alebo mozes skusit zazvor nakrajat na tenke platky (cca 4cm zazvoru), nakrajat strucik cesnaku, zaliat 2 litrami vriacej vody a nechat luhovat. Potom pridas lyzicu medu a citron. Zarucene ti to rozhybe metabolizmus a tuk sa bude spalovat. Recept starych mam a mam ho odskusany, takze odporucam 😉 a treba to pit kazdy den 😉 cesnak nemusi byt ak ho nemusis...

jazminn
31. jan 2014

@zuzana1000 Nemusí to byť zle, nie je to zrejmä na chudnutie, ale skôr na detoxikáciu organizmu a na naštartovanie metabolizmu...je to výživový doplnok.

ella223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz