Chudnutie pomocou bežiaceho pásu

qissinkha25
20. máj 2014

ahojte baby ,,,teraz na narodeniny som dostala beziaci pas comu som sa velmi potesila 🙂 🙂 🙂 🙂 lenze vobec neviem ako nato ...nieze by som nevedela naco je ...ale jednoducho ja neviem natom bezat 😀 😀 😀 😀 mozno som natolko tazka (163cm 83kg) ☹ ☹ ja neviem ...dneska som natom chodila rychlou chodzou a vydrzala som neceleych 5 minut a to som uz bola spotena strasne ...jedlo som uz obmedzila ...pijem vela vody s citronom nesladene caje (zazvor,, zeleny caj ..detox-caj) pecivo sladkosti som vylucila aj ked obcas zhresim... to uz drzim skoro 2 mesiace a a schudla som len 4 kila ..ale to mi az tak nevadi hlavne ze to ide dole ...no teraz by som chcela zapojit pohyb len neviem ci rychla 5 minutova chodza nato bude stacit ....sa bojim aby ten pas nebol zbytocny daarcek ...ma niektora skusenosti s beziacim pasom? ak ano ako ste zacinali?schudli? chcela by som aj vedet ako mam rano zacat ....ci najprv hned cvicit ...alebo ranajky ...som doma cely den (materska) takze casu mam dost takze by som si to mohla krasne zadelit len neviem ako.... dakujem za kazdu odpoved ....a poprosim nech pisu len tie ktore chcu poradit alebo maju skusenost ...dakujem pekne 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉

sissy27
20. máj 2014

@qissinkha25 päť minút naozaj nie je veľa, ale na druhej strane je to o 5 minút viac ako nič 😉 nezliezaj z pásu hneď ako máš pocit, že si unavená, ale daj si nejaký limit, napr. tento týždeň 10min 2x denne a vydrž... o týždeň si ten limit zvýš napr. na 15min a takto postupuj... dôležité je aj správne dýchanie a ideálne ak vieš mať pri behaní otvorené okno...rýchla chôdza je na začiatok ideálna, ak sa dá, nastav si na páse sklon akože ideš do kopca 🙂 nájdi si rytmus a nezabúdaj na dýchanie 🙂 prvých 5-10 minút je naťažších, potom už to ide ľahšie, telo sa dostane do tempa a endorfíny začínajú pracovať 🙂
držím palce a keby ťa darček omrzel, tak mi napíš, ja by som sa potešila 😉

qissinkha25
autor
20. máj 2014

@sissy27 si zlata 🙂 dufam ze ma neomrzi 🙂 🙂 🙂 mam ho nastaveny do kopca takze oto tazsie sa mi chodi ale nevadi ...este vecer nato skocim a skusim vydrzat co najdlhsie 10 minut 🙂 🙂

sissy27
20. máj 2014

@qissinkha25 daj si najprv rovinku, keď to budeš v pohode zvládať, tak si pridáš sklon... nech ťa to neodradí hneď na začiatku, že je to náročné, najprv si zvykni na to ľahšie, nech sa tešíš z pokrokov a naučíš sa aj správne dýchať a postupne zvyšuj záťaž - či už sklon, rýchlosť, čas alebo všetko 🙂

sfera
20. máj 2014

Neviem prečo mi nepridalo príspevok...tak ešte raz.....ja som mala síce eliptický trenažér, ale v podstate je to kardio stroj, začínala som na 5 minútach a len pomaličky zvyšovala az na 45" 3 x týždenne. Schudla som 14 kg, vďaka cvičeniu a strave. Skús stránku chudnutie ako, veľmi mi pomohla, plus na tej stranke si vypočítaj akú tepovú frekvenciu musíš dosiahnúť na úspešné chudnutie, u mna to bolo napr. 130 pulzov

kotuliatko1990
21. máj 2014

5minút veru je veľmi málo.. ale na druhej strane ťa úplne chápem ja som začínala s váhou 89,5 kg a výšku mám takú ako ty 163 cm.. no veľmi ťažko sa mi začínalo na páse ja mám taký magnetický bežecký pás a je to o to ťažšie ako motorový ktorý ti ide sám.🙂 ja som si jednoducho nadstavila na páse 20minút to boli moje začiatky a keď som to chcela už po 5minútach ako ty vzdať , povedala som si a hovorím si to stále že to robím pre seba a že to dokážem že som už dokázala veľa vecí tak toto dokážem a pomáha mi to .. ani ti neviem opísať slovami ako som šťastná že som to nikdy nevzdala po 5minútach už som schudla za tri mesiace alebo štyri už presne neviem 12,4kg.. na páse zvládnem aj hodinu chodiť.. stačí ak budeš chodiť vôbec nemusíš behať ja mám magnetický a na takom páse sa vôbec nedá behať, čiže ja mám len rýchlu chôdzu bohužiaľ už mesiac som necvičila lebo od 28. apríla ma drží choroba a ešte stále beriem lieky ale už sa neviem dočkať kedy budem môcť odznova začať na sebe makať lebo to že som schudla 12,4kg je krásné ale stále to není moja vysnená postava.🙂 budem na teba myslieť a držať si palčeky a VERÍM TI ŽE TO DOKÁŽEŠ. ja si zapnem hudbu v mobile na sluchádla vieš akú mám potom celý deň energiu som šťastná že som to zvládla ten časový limit ktorý si určím a cítim sa úžasne..

kotuliatko1990
21. máj 2014

@qissinkha25 5minút veru je veľmi málo.. ale na druhej strane ťa úplne chápem ja som začínala s váhou 89,5 kg a výšku mám takú ako ty 163 cm.. no veľmi ťažko sa mi začínalo na páse ja mám taký magnetický bežecký pás a je to o to ťažšie ako motorový ktorý ti ide sám.emoticon ja som si jednoducho nadstavila na páse 20minút to boli moje začiatky a keď som to chcela už po 5minútach ako ty vzdať , povedala som si a hovorím si to stále že to robím pre seba a že to dokážem že som už dokázala veľa vecí tak toto dokážem a pomáha mi to .. ani ti neviem opísať slovami ako som šťastná že som to nikdy nevzdala po 5minútach už som schudla za tri mesiace alebo štyri už presne neviem 12,4kg.. na páse zvládnem aj hodinu chodiť.. stačí ak budeš chodiť vôbec nemusíš behať ja mám magnetický a na takom páse sa vôbec nedá behať, čiže ja mám len rýchlu chôdzu bohužiaľ už mesiac som necvičila lebo od 28. apríla ma drží choroba a ešte stále beriem lieky ale už sa neviem dočkať kedy budem môcť odznova začať na sebe makať lebo to že som schudla 12,4kg je krásné ale stále to není moja vysnená postava.emoticon budem na teba myslieť a držať si palčeky a VERÍM TI ŽE TO DOKÁŽEŠ. ja si zapnem hudbu v mobile na sluchádla vieš akú mám potom celý deň energiu som šťastná že som to zvládla ten časový limit ktorý si určím a cítim sa úžasne..

klari_s
21. máj 2014

@qissinkha25 hlavne pomaly zacinaj, ja som striedala s chodzou ked som nevladala zo zaciatku, teraz hravo zvladnem aj hodinu, aj rychlost si pomaly pridavaj, zaciatky mozu byt veru tazke. po polhodke ked uz sa potim, tak ma to hecuje viac a viac, dlhsie a dlhsie......

tiez by som sa skusenych chcela spytat, ci to fakt je ucinok na chudnutie s tou tepovou frekvenciou? nikdy som tomu nevenovala pozornost, ale citam o tom casto, tak asi na tom nieco bude.

sintra
30. máj 2014

@qissinkha25 ja by som ta chcela povzbudit, kedysi som s behanim zacinala tiez na pase a velmi podobne ako ty, i ked s mensou nadvahou. No kondicka na nule - na prvykrat som dala mozno 10 minut rychlej chodze a dovidenia. Ale vydrzala som a zlepsovalo sa to kazdym dnom, cas sa predlzoval, zvysovala som aj sklon stupania a postupne sa z rychlej chodze stal beh. Takze zaklad je vytrvat a pravidelnost, naozaj ta kondicka sa potom zlepsuje kazdym dnom.
Pri aerobnom type pohybu je velmi citit, ked z toho clovek na nejaky cas vypadne. Mne staci aj tyzdnova pauza (napr. zozdravotnych dovodov) a uz citim, ze to nie je ono.

spinoscapularnabeta
30. máj 2014

Ja tiez zacinam na pase🙂 davala som si rychlu chodzu. Tak ako baby pisu daj si daky limit a ten dodrz. Ja si ho zatial nezdviham. Ked uz som vydrzala 25minut rychlej chodze tak som si to rozdelila. 20min. chodza 5 beh, potom 10 beh a 15min. chodze. Teraz uz vydrzim 20 minut behat a na zahriatie si davama 5 min chodze. Ak uz budem vladat 30minut behat tak si znova zacnem menit sklon na 5 minut a stale si budem pridavat. Zaciatky su velmi tazke ale vydrz, ked ti spevnie svalstvo bude sa ti lahsie cvicit aj kondicku naberies a uz sa budes na pas tesit.🙂

13mamicka
30. máj 2014

@spinoscapularnabeta pripajam sa k tejto debate,velmi ma to nakoplo dakujem tiez zavsetky rady,bola som po operacii krcovych zil,a bezecky pas stal v kute a donutit sa ved to poznate ☹ ale musim zacat.... 😉 tak drzte palceky... 😉

qissinkha25
autor
3. jún 2014

@kotuliatko1990 dakujem pekne za slova strasne si ma potesila si zlata 🙂 @sintra dakujem za pozbudive slova ...velmi dakujem ....

.... tiez mam inak ten pas magneticky ..cize si sama urcujem rychlost ....na rovinku si ten pas neviem nastavit lebo ten pas je proste ako keby do kopca 🙂 🙂 🙂 nebola som tu dlhsie ...ale idem sa vam pochvalit ...ide mi to pomaly ....ale ide ...uz vydrzim 20 minut v kuse ....ale len rychla chodza...kedze bezat do kopca a nedrzat sa pritom nedokazem ....zrubala by som sa 😀 😀 😀 ale co je premna najhlavnejsie ze som schudla 6 kil 😎 😎 😎 a to fakt len tym ze skacem nato rano a podvecer ...jedalnicek som bohvieako nezmenila ... v nedelu si napr.pravidelne dam aj vyprazane 🙂 a predsa som schudla ..strasne sa tesim ...a jasne berem pritom L-carnitin na spalovanie ...to si stale dam pred cvicenim ...ked uz budem pekna a chuda tak sem capnem fotky na porovnanie 🙂 strasne sa tesim a dakujem vam sa pozbudive slova 🙂 🙂 🙂

13mamicka
3. jún 2014
13mamicka
3. jún 2014

@13mamicka mozem poprosit aky L-carnitin si davate?drzim palce v chudnuti ja slapem tiez pomalicky len rychlu chvodzu....chudnutiu vzdar 🙂

13mamicka
3. jún 2014

@qissinkha25 pisala som na tablete tak mi to tu vseliako naskakalo ☹

qissinkha25
autor
3. jún 2014

@13mamicka ahoj dakujem pekne a pouzivam tento velkmi dobry aj chutny
http://l-carnitin.sk/

marionmarion
3. jún 2014

jaaaj, moja...ked nie si zvyknuta behat a nemas ani kondicku, tak je uplne normalne ze nevladzes...treba na to ist pekne postupne, zacinaj rychlou chodzou, potom to zacni stridat s kratkymi behmi a postupne pridavaj aj cas aj intenzitu...ani sa nenazdas a budes behat jedna radost 🙂
a naozaj ucinne to je, ked sa riadne potis...vtedy spalujes. Tak drzim palce 😉

blue99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubu37
30. aug 2014

Dievčatá,len pozor na správnu obuv,ja som si takto natrhla sval a som po operácii. 😉

tamichloe
31. aug 2014

@kotuliatko1990
@qissinkha25 dievcata a aky konkretne mate beziaci pas?

tamichloe
31. aug 2014

@bubu37 a to je?nestacia klasika tenisky?

stephanie14
14. sep 2014

Ahojte, ak mate niekto zaujem predam bezecký pas
INSPORTLINE - bežecký pás.
Mechanický bežecký pás (bez motoru) ponúka optimálne podmienky pre kondičný tréning. Vďaka mechanickému pohonu si sami môžete zvoliť rýchlosť. Tento stabilný bežecký pás inSPORTline Excel Run s magnetickou brzdou má jednoduché nastavenie a veľmi tichý chod. Za pomoci dvoch špeciálne navrhnutých funkčných držadiel naviac taktiež funkciu „Severskej Chôdze“ (Zapojením držadiel pri chôdzi spálite až o 40 percent viac kalórií ako pri bežnej chôdzi!) Takže môžete trénovať svaly nôh a bokov a zároveň svaly hornej časti tela.

sandrax19
14. sep 2014

@stephanie14 a cena?

stephanie14
15. sep 2014

cENA JE 185 EUR

monika1184
18. sep 2014

ahojte.chcem sa opytat, ci nemate na predaj bezecky pas. lacny 😉 alebo pozicat ci darovat 😅 pekny den!

monita662
18. sep 2014

cena je trosku draha podla mna ...nie v zlom...ale v bazare ci v zalozniach najdes aj pod 100 eur 🙂 ja mam podobny a kupovala som ho za 79 libier

zuzulik27
20. sep 2014

baby ahojte, ja si chcem kupit bezecky pas. ale motorovy je strasne drahy a bezmotorovy sa bojim ze mi "odidu" kolena. poradite? pls pls 🙂 hlavne skusenosti s bezmotorovym teda mechanickym pasom. da sa na tom behat ci len chodit? vdaka.
PS: pripadne ktora by chcely motorovy pas predat za lacno ze uz veeeeeeeela schudla 🙂 🙂

mato911
16. aug 2016

na behanie určite motorový, mymáme tento a je to úplná paráda - https://www.insportline.sk/6565/bezecky-pas-ins...

lucinka511
27. aug 2016

@zuzulik27 mechanicky nikdy.vyhodene peniaze

natalienka12
27. aug 2016

Aj ja mám motorový stal cca 1000 euro a neľutujem je super