Dnes som začala 90 dňovú diétu

katkamaj
13. jan 2015

ahojte, tak dnes som sa pustila do 90 dnovej diety...chce niekto zacat so mnou? samej to ide tazko...

miskakyska
13. jan 2015

lepšie by Ti bolo pridať sa sem https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/90-dnova-dieta-ii-pokracujeme/
určite nájdeš aj tu parťáčku 😉 😉

hernia66
14. jan 2015

Ahoj. Aj ja som dnes začala. A nemám parťáčku 🙂

jarus1
14. jan 2015

keď začneš od zajtra, idem do toho 😀

katkamaj
autor
14. jan 2015

@hernia66 ja som dnes 2.den takze velmi neutekam....a som uz ak hladnaaaa...ale chcem vyckat aspon do 13.00 a potom si dam rizotko🙂 nikdy tak krasne nevonalo ako dnes ked som hladna

katkamaj
autor
14. jan 2015

@jarus1 zacni v sobotu a budeme na rovnakych dnoch🙂

jarus1
14. jan 2015

@katkamaj mne je to jedno, len dnes som už jedla...ale neviem o tej diéte nič, ak mi pomôžeš alebo napíšeš "scénar" idem vážne do toho

katkamaj
autor
14. jan 2015

na ulozto najdes celu knihu alebo ti ju preposlem na mail ak chces...ja som ju uz raz drzala...dala som dolu 11 kg za 30 dni...pokial by sa mi tak zadarilo aj teraz ak som stastna 🙂 ide tu o striedanie 4 dni...

hernia66
14. jan 2015

No prvý deň za mnou, hladná som nebola, len som mala divný pocit v žalúdku. Akoby plný vody. Ešte teraz by som dačo zjedla, ale to pojdem radšej spať. 🙂 už sa neviem dočkať toho rizota, mňam.
Ja som nikdy nič taketo nedržala. Tak mám premiéru, možno sa podarí vytrvať.

katkamaj
autor
14. jan 2015

@hernia66 tak ja uz druhy a hladna som neskutocne 🙂 ja mam velky problem s vodou...velmi malo pijem...neviem akosi do seba dostat tekutiny..teda okrem kavy 🙂 zajtra si urobim cestovinky.s paradajkou....tie milujem...robim si ich aj bezne..ale bojim sa ovocneho dna...ten je najhorsi..aspon pre mba

keyneska
14. jan 2015

Ja som zacala drzat 40 dnovu chlebovu dietu od nedele, dnes je to teda uz 4 den, podstata apociva v tom, ze mozem jest len chlieb a pit len vodu, kolko chcem, je to tazkeee 😒

katkamaj
autor
15. jan 2015

@keyneska tak ja by som tuto nezvladla...potrebujem mat pestru stravu aj ked pri tej 90 dnovej mam chut stale na ine len nie nato co mam mat v dany den....ja som dnes treti a zatial som neporusila tak dufam ze mi to tak aspon mesiac vydrzi 😉

hernia66
15. jan 2015

@katkamaj možno keby sa ti podarilo tie tekutiny do seba dostať, nebola by si taká hladná. Keď budeš mať stále niečo v brusku 🙂
Mne ta voda nevadí, ja ju aj bežne pijem v kuse. Mm som zvedavá na dnešný deň. Vraj sa nemám vážiť každý deň..no mám kilo dole, takže motivácia je 🙂 dnes idem na rizotko, mňam ako sa teším.

katkamaj
autor
15. jan 2015

@hernia66 ja viem ze tie tekutiny robia vela...len ked ja sa nedokazem prinutit....ja som sa vazila pred troma dnami a dnes asi zas...zvedavost jednoducho....nevydrzim sa mesiac nevazit....som z aj edava ako dopadnem dnes aj kilo dolu je motivacne a hned je vacsia radost zo zivota...aspon u mna 🙂 dnes mam tie cestoviny s paradajkou tak sa uz na ne tesim....kupila sim si kukurucne...snad mi budu chutit 😒

hernia66
15. jan 2015

@katkamaj chutili? Pre mňa bolo to rizoto ako spasenie :D 😀

hernia66
15. jan 2015

Baby, 3.deň (UH), je bez polievky? Dik

katkamaj
autor
16. jan 2015

@hernia66 jasne ze ano....teraz chuti vsetko 🙂

katkamaj
autor
16. jan 2015

@hernia66 aj nejem vyvar skoro vobec....iba ak som doma...vetdy mam cas si vsetko nachystat... sem tam v praci ak ma velmi pritisne tak si zalejem bujon🙂

katkamaj
autor
16. jan 2015

baby tak ja mam dnes ovocie :-/ rano som mala stavu s 1 citrona a 2 pomarancov....somzvedava ako dopadnem do vecera...hladna som jak pes....a vcera som zhresila...vecer som si dala tycinky...tie ma ani nestvu ale zjedla som buchtu s dzemom...neodolala som jej...tak krasne saovna mn usmievala.. 😀 ..ale vycitky boli obrvske...

hernia66
16. jan 2015

@katkamaj to nevadí ;). Veď si to ty skúšala, tak ty vieš najlepšie, čo mozes, aké prešlapy... One bolo po dnešnej večeri až ťažko na žalúdku,..tolko sladkého zrazu. Zajtra ovocie a potom konečne znovu maso 😀
dnes si to zvládla?

hernia66
16. jan 2015

@katkamaj mimochodom, mala si nejaký jojo efekt predtým? Držala si celých 90 dní?

katkamaj
autor
17. jan 2015

@hernia66 tak napodiv vcerajsom som zvladla az na vecer 😀 boli sme na navsteve a vypila som 3 vodky s dzusom....kalorii ako .... 😒 nejako to predycham...dnes mam bielkovinky ale idem k sestre takxe edte netusim co budem ale urcite nechcem porusit...a som sa vazila 🙂 nedalo mi to...tak mam kilo dolu...podla spravnosti by sa malo.rano vazit ale ja som sa vecer....

katkamaj
autor
17. jan 2015

@hernia66 ja som zacala pred dvoma rokmi drzat ale nedrzala som 90 ale iba po prvy vodovy den...dala som dolu skoro 13 kg...ale ja som ani necvicila...potom par mesiacov pauza a zacala som chodit do fitka a tam mi trenerka dala aj jedalnicek ale asi 2 tyzdne som ho drxala...nevyhovoval mi...citila som sa stale velmi nafuknuta a plna...a otravovalo ma nosit tasku naviac do prace s jedlom....tak som iba cvicia ale na vahe sa mi to vobec nehlo....ale zato cemtimetre isli krasne dolu...schudla som najma z chrbta a aj noh....pred sviatkami som prestala a este stale dom sa do toho fitka nedostala...ale sa chystam 😀 jojo efekt som nemala lebo vazim menej ako ked som skoncila drzat dietu...a neda sa povedat zze som sa v jedle obmedzovala 🙂

hernia66
17. jan 2015

@katkamaj tak to si šťastná, načo zase diéta? :D a teraz plánuješ vydržať?

katkamaj
autor
18. jan 2015

este stale mam 20 navyse 😠 keby sa mi podarilo dat 10 dolu tak som rada...uvidim kolko budem drzat ale urcite cim dlhsie....vcera som ako zazrakom neporusila 🙂 uvidim dnes...dn es budem mat asi sosovicku so zemiakom..

hernia66
18. jan 2015

Ja tomu nerozumiem. Z čoho mam dnes chudnúť, keď som sa z toho masa na obed taaak najedla. Aj na večeru. Podla mna som dnes pribrala 🙂

hernia66
23. jan 2015

@katkamaj ako to ide?

katkamaj
autor
23. jan 2015

ahojte baby ako vam to ide? mne bieda...:((

katkamaj
autor
23. jan 2015

@hernia66 no mne to ide biedne...cez den sa drzim v pohode...ale pride vecer slaba chvilka a neco zozeriem...doslova zozeriem :((

hernia66
23. jan 2015

Aj ja som už viackrát porušila. Ale čo...neumriem hladom. Hlavne, ze váha ide dole.. aj keď pomaly. Ale aspoň zdravo 🙂

katkamaj
autor
24. jan 2015