Ladies Fitness alebo Womenline v Bratislave

andelok
2. jún 2013

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci niektora z vas chodi cvicit do Ladies Fitness (Dlhe Diely), prip. do Womenline (Petrzalka a Podunajske Biskupice). Rada by som sa spytala, ci ste spokojne s vysledkami a celkovym pristupom. Dakujem!

miminkacik
2. jún 2013

@andelok Ahoj, chodila som asi rok do womenlinu do biskupíc a super, bola som maximálne spokojná 🙂 prístroje super, tréneriek si sa mohla čokoľvek spýtať a poradili, ak si chcela tak každý týždeň/mesiac ťa vážili, merali cm aj telesný tuk a potom to zapisovali, takže si mohla sledovať výsledky.. super fakt 🙂

andelok
autor
2. jún 2013

@miminkacik Jeeej to som rada, ze som niekoho nasla 🙂 Ja rozmyslam nad Ladies fitness tu u nas, mam pocit, ze je to to iste ako Womenline. A aj sa ti to nejako odrazilo na postave? Ja nepotrebujem nejako extra chudnut, skor spevnit svalstvo, hlavne na bruchu.

liz_lemon
2. jún 2013

@andelok ja chodim do Women Line, a tiez sa mi to celkom paci, zo zaciatku to bolo tazke, ale uz som si zvykla a paci sa mi to, nejaku zmenu na sebe nepozorujem, (teda mam urcite lepsiu kondicku), ale to by chcelo zmenu stravy 🙂
akurat je to dost drahe, hlavne na zaciatku, lebo sa tam plati clensky poplatok 50 E (jednorazovo) + kazdy mesiac 25 E
najprv si skus kupit na zlavovych portaloch zvyhodneny vstup, a podla toho sa rozhodni, ci tam chces chodit

andelok
autor
2. jún 2013

@liz_lemon Dakujem za nazor...hladala som na zlavovych portaloch, ale momentalne nie je nic aktualne. Hej, je to riadna palka, ale kedze som na materskej, je to u mna tak, ze bud budem chodit sem (lebo to mam par metrov od domu) alebo nikam...a sama sa cvicit urcite nedonutim. Takze okrem kondicky nevidis zmenu? Napr. ze by si mala pevnejsie nohy, zadok, brucho...lebo hlavne kvoli tomu tam chcem chodit.

miminkacik
2. jún 2013

@andelok presné čísla si už nepamätám, ale vyzerala som super 😅 kilá ako také až tak dole nešli, skôr tuk a pribúdali svaly.. kondička super, postava o 100% pevnejšia, takže určite sa to oplatí (akékoľvek cvičenie, nielen womenline 😅 ) pred cvičením som pila pre lepší efekt ešte karnitín a bolo to super, určite choď do toho! 🙂

liz_lemon
2. jún 2013

@andelok ja som to kupila cez zlavadna, tiez som to sledovala, kedy nieco take bude 🙂
ja sa az tak nepozorujem, lebo hovorim ze stravu mam otras, takze zazraky necakam, ale podla mna sa pravidelne cvicenie musi prejavit, ked sa clovek neprejeda
tam je to tak, ze to kardio sa strieda s posilovanim, a niektore baby cvicia len na posilovacich strojoch, takze asi chcu tiez spevnit
skus este pockat, urcite niekde bude nejaka ponuka

andelok
autor
2. jún 2013

@miminkacik Juj tak to znie dobre, aj ja chcem byt pevna 🙂 A kolkokrat do tyzdna si chodila a kolko koleciek?

andelok
autor
2. jún 2013

@liz_lemon Chcem si to ist najprv vyskusat zadarmo, ze ci ma to vobec bude bavit 🙂 Ako casto chodievas a kolko koleciek?

miminkacik
2. jún 2013

@andelok chodila som 3-4x do týždňa, podla toho ako som mala čas, bavilo ma to 🙂 kolečká si už presne nepamätám, tuším 3 - bola som tam vždy tak hodinu, menej nie.. a jedno kolo bolo tuším 15-20minút.. predtým tak 10-15 minút na bicykli a potom nažhavená na stroje 🙂

liz_lemon
2. jún 2013

@andelok 2-3x do tyzdna, 3 kolecka, trvalo to 30-40 min, 1 kolecko=10-12 min, pred cvicenim sa dava aj 10-15 min na stacionarnom bicykli, a po cviceni strecing cca 10 min
no, len to cvicenie zadarmo je len jedno, a napr. ja by som to po prvom raze hned vzdala 🙂 ale kedze som mala 6-tyzdnovy vstup, tak som vydrzala, az ma to celkom zacalo bavit, a teraz si zakupim to clenstvo

andelok
autor
2. jún 2013

@liz_lemon
@miminkacik Baby a este jedna otazka - tie instruktorky aj davaju pozor na to, ci cvicite spravne? Su ochotne usmernit, vysvetlit a pod.?

liz_lemon
3. jún 2013

@andelok tu v Biskupiciach ani velmi nie, prvykrat ti ukazu cviky, ale ja som si ich nebola schopna zapamatat, a druhykrat som poprosila instruktorku, ci mi ich neukaze, a ze individualne nie, len ked bude precvicovat viacere, a to je potom o stasti, ci akurat bude predcvicovat, alebo treba pozerat na ine zeny

miminkacik
4. jún 2013

@andelok ja som tiež bola v tých biskupiciach a ako hovorí @liz_lemon, ukázali raz-dva krát a musela si si zapamätať.. ale ja som už po chvíľke "fičala" tie čo som sa naučila a po čase som odkukala cviky aj od ostatných, alebo prišla dalšie kolo precvičovať inštruktorka a bolo 🙂

andelok
autor
6. jún 2013

@liz_lemon Si poklad, dakujem!!! 🙂

liz_lemon
6. jún 2013

@andelok to presne taka ista akcia, aku som chytila aj ja 🙂