Máte skúsenosti s tabletkami Green Coffee na chudnutie?

denisach
4. okt 2013

ahojte

chcem sa opytat, ci mate nejake skusenosti s tabletkami green coffee a ci sa mozu uzivat aj pri kojeni?veelmi by som potrebovala schudnut a citala som vselico, ale zevraj niekomu to naozaj zabera🙂a ked tabletky tak ktore?dakujem

lydkab
4. okt 2013

Žiadné tabletky, veď je to tvrdý biznis farmaceutického priemyslu. Nemôžeš byť nastavená an to že tabletky na chudnutie fakt zaberajú, lebo v skutočnosti viac škodia. Stačí si upraviť stravu, cvičiť, hýbať sa a ono to pôjde. Pomaly ale pôjde. Pozri si knihy v kníhkupectve, JIDLO JAKO ZIVOTNí STYL, je to tuším od Petra Vorlíčka, moja mamina vdaka jeho dietam pekne schudla a už nenabrala....a to pritom prehlásila, že pri tejto "diete" nebola nikdy hladná. Veľa zdaru a odhodlania 🙂 Lyllu

sisaha
5. okt 2013

niekde na FB som videla reklamu na to a bolo tam asi 30 komentarov ludi, co to vyskusali.. hadaj, ake skusenosti tam boli? ani jedna pozitivna.. Ak chces vyhodit peniaze, tak si kup..

mischena333
26. okt 2013

Tiez som citala same pozitiva, dokonca od doktora.Tabletky boli v akcii.Ale odolala som, nekupila nic.Doktorovi dobre zaplatia za reklamu, k tomu daju zlavu na tabletky a ludia sa daju nachytat.Nie diky.Chudnutie je o zmene zivotneho stylu.Nic vic.Menej zozr. . a viac energie vydat.Jedno jedine pravidlo.Ide to aj bez tabletiek.