Neera detox a vaše skúsenosti

sestri
8. mar 2012

Ahojte, máte niektorá skúsenosti s týmto detoxom?

helimama
8. mar 2012

@sestri Ahoj, ja som si túto kúru kúpila, no vydržala som len jeden deň, mne to vôbec nechutilo, bolo mi z toho zle a strašne ma bolela hlava, takže potom som to predala, no poznám aj ľudí, ktorí to už niekoľkokrát absolvovali a úplne v pohode, dokonca aj schudli, vydržali celých 10 dní.

sestri
autor
8. mar 2012

Moja švagriná tiež vydržala 14 dní, zmizli je kožné problémy, z ušami problémy a aj schudla, ale stále sa neviem rozhodnúť či to skúsiť, alebo nie.

helimama
19. mar 2012

@sestri ani som si nevšimla odpoveď, prepáč, ja by som na tvojom mieste skúsila najskôr to malé balenie (aj to je dosť drahé, okolo 20€ za pol litra) a potom uvidíš, či ti to bude chutiť, a či to bude účinkovať, držím ti palce, ak sa pre to rozhodneš 🙂 🙂 🙂

cessy
13. apr 2012

@sestri no skusila si to??? vydrzala si 3 alebo 10 dni??? 😕

medvedik21
14. apr 2012

ja som to skusila..chut to nie je zla..praveze je to paradox ze pijes javorovy sirup a chudnes..avsak nedokazala som vydrzat cele dni bez jedla..takze som si davala rano namiesto ranajok a poobede..prehnalo ma..takze asi to aj na ocistu malo dajaky ucinok ale neschudla som ani deko ☹
takze ak to chces na ocistu a detox ok ale ak na chudnutie tak jedine ze dokazes cele dni vyzit len na tom.. 😝

cessy
14. apr 2012

ahojte, tak ja idem druhy den bez jedla len na sirupkovej vode 😕

hlad nepocitujem, ked trosku tak hned sa idem napit. zatial to zvladam, som zvedava do kedy vydrzim 😔 .
kupila som si len 500ml na 3 dni a dnes som si bola kupit dalsie balenie, lebo sa chystam na 10 dni tejto kury.

merculicek
17. apr 2012

@cessy Ahoj....Ja som dnes 1. deň a strašne ma nutká jesť.....Ale zatiaľ odolávam a chutí mi ten sirup.....Ale ešte som na velkej nebola 😒 A zajtra sa chystám teiž si kúpiť ďalšie balenie....Len mi chýba nejaké vzájomné podporovanie.... 😅 A ty si ako na tom ?

cessy
17. apr 2012

@merculicek ahojky, tak ja dnes koncim 5 den 😉

zatila sa mam v pohode, prehanaci caj si vobec nedavam, lebo mna ten sirup prehana ☹ . denne vypijem ten sirup 2l a 1,5 cistej vody. dnes som si dala jeden zazvorovy caj, vcera matovy.

inak ja som mala druhy den strasnu krizu. sirup som si dopila okolo piatej a potom mi bolo špatne od hladu ☹ ☹ ☹ teraz si posledny pohar davam okolo pol osmej osmej a da sa to.
dnes som spozorovala ze sa mi neake vyrazky na tvari porobili 😕 no hadam to idu necistoty von 😀 😀 😀

merculicek
17. apr 2012

@cessy Ahoj 🙂 Bože ja som hrozná, nevydržala som to a najedla som sa.... ☹ Ale zajtra začínam zas 😉 Dúfam, že to tentokrát vyjde...a schudla si niečo ?

cessy
17. apr 2012

@merculicek no skoda, myslela som ze mas spolocnicku ☹ ☹ ☹

nevazila som sa zatial, zajtra rano sa odvazim 😕

merculicek
17. apr 2012

Nemám ☹ ALe stačí ak ma budeš podporovať ty 😀

merculicek
17. apr 2012

A ty máš nejakú spoločníčku ?

cessy
17. apr 2012

@merculicek jejo ja som chcela napisat ze nemam.....akoze ja

myslela som ze ty budes 😕 😅 😅 😅 😅 😅
som ja motovidlo 🤐

cessy
17. apr 2012

@merculicek jasne ze sa mozeme podporovat, ale musis to drzat a vydrzat 🙂 treti den uz bude v pohode

merculicek
17. apr 2012

Ale neboj od zajtra som s tebou 😀
A v pohode to zvládaš ? Ja som strašne hladná..... A koľko si vážila keď si začala ?

merculicek
17. apr 2012

@cessy No, tak to dúfam, chutí t ov pohode....len som bola dnes u sestri a nejako som nevydržala...A neláka ťa to keď varíš?

cessy
17. apr 2012

@merculicek no budem rada ked sa pridas 😵 😵 😵 😵

zo zaciatku ma to lakalo, ale teraz sa celkom drzim....poviem si ze musim vydrzat a hotovo. stoji ma to veeela premahania ale zatial mi to celkom ide

a hlavne to chcem vydrzat, lebo som citala ze to pomaha ta ocista aj na ekzem, tak hlavne v to dufam

cessy
18. apr 2012

Dobre ranko..... je tu niekto???

cessy
18. apr 2012

@merculicek dnes opat zacinas???

merculicek
18. apr 2012

No, chcela som ale zas nebudem celý deň doma, ja osm z dediny a dnes idem do mesta...plynárne, elektrárne, sociálka, úrad práce...... Takže dnes všetko vybavím aby som bola už som tých 10 dní... Maximálne von s malou..... 🙂 🙂 A ty ako si na tom ? Ale som odhodlanejšia keď si píšeme tu 😀 Vi dím, že sa to dá 😎

cessy
18. apr 2012

@merculicek no mne nevadi ze niekde cestujem zarobim si surup do flaky a idem . beriem si pol litrove 1-2 flasky a ked pridem domov tak to postupne dopijem aby som vzdy vypila 2l sirupu

v pondelok som bola s malym na vysetrenie cely den v BA mala som v kabelke flasku a popijala som, uplne sa to dalo.
teraz v piatok a sobotu idem do Zvolena na skolenie, kedze detoxi mi konci az v nedelu, tak si beriem na piatok uz zarobeny sirup a na sobotu si tam zarobim. ja v tom nevidim problem 😵

merculicek
18. apr 2012

Ani fľašku doma nemám......DNes kúpim nejaké 2 litrovky aby som mala doma.....Msuím to aj ja tak riešiť ako ty 😵 Dikííí tak ja letím večer sa ozvem 🙂

cessy
18. apr 2012

@merculicek ja mam 2l flasku z Kofoly na ten sirup a kupujem si ruzovu Lucku a tu pijem akoze tekutiny nyviac co treba . ale ked niekam idem tak to davam do 0,5l flasiek 😀 .
ale ak mas este kocit, tebe nebude robit problem nosit aj litrovu flasku

merculicek
18. apr 2012

Áno máme aj košík, tak preto som si kúpila dnes 2-litrovku a ešte Lucku si kúpim a pohoda 😎

cessy
19. apr 2012

@merculicek dobre ranko, no ako si stala??? ides na to????

merculicek
19. apr 2012

Idme idem,,,,, idem si akurat urobit "koktejl" 😀

cessy
19. apr 2012

@merculicek a ako si na tom s kavou?? vydrzis???

merculicek
19. apr 2012

S kavou ???? Nepijem kavu 😕

cessy
19. apr 2012

@merculicek super, lebo ja pijem ale nechyba mi

cessy
19. apr 2012

kolko citronov si dnes vyzmichala 😀 ja asi 6 a boli neake bez stavy 😒